Į pradžią path-separator Paslaugos path-separator Renginiai path-separator Seminaras "Jeigu Jūsų verslas galėtų kalbėti, ką jis apie Jus pasakytų?"

Seminaras "Jeigu Jūsų verslas galėtų kalbėti, ką jis apie Jus pasakytų?"

Smulkaus ir vidutinio verslo savininkų-vadovų iššūkiai ir jų įveikimo patirtys rugsėjo 12 d. Telšiuose ir Šiauliuose Neriaus JASINAVIČIAUS seminaruose JEIGU JŪSŲ VERSLAS GALĖTŲ KALBĖTI, KĄ JIS APIE JUS PASAKYTŲ?

Daugelis verslininkų pirmuosius įmonės gyvavimo metus (ir dar daug vėlesnių) tikrai dirba ilgiau nei 8 darbo valandas per parą, atsisako atostogų, vildamiesi, kad kai jau verslas „įsivažiuos“, tai jau tada ir pailsės. Verslas, kaip mažas vaikas – jam reikia dėmesio ir rūpesčio. Juk kai vaikas paaugs, bus galima ir pailsėti. Tačiau realybė negailestinga – laikas bėga, įmonė (lyg ir) auga, plečiasi, gyvuoja. Tačiau skirtingai nei augantis vaikas, įmonė vis dar niekaip nenori „tapti savarankiška“. Atrodo, na va, darvienas „užsakymas“, dar vienas „klientas“, „naujas produktas“ ir jau bus galima atsikvėpti. Bet tas atokvėpis – kaip horizontas – vis neateina. Tarsi verslas būtų užkeiktas. Tačiau smulkaus verslo prakeiksmą  galima atšaukti. Kaip tai padaryti? Koks vaidmuo šiame procese tenka įmonės savininkui? Kaip efektyviai pasižiūrėti į savo verslą iš išorės? Kodėl verslo stabilizavimas – tik tarpinis tikslas? 

Laikas ir vieta:  

  • rugsėjo 12 d. 9.00 val. Telšių apskrities verslo inkubatorius, Sedos g. 34a, Telšiai.  
  • rugsėjo 12 d. 14.00 val. Šiaulių prekybos, pramonės ir amatų rūmai, Vilniaus g. 88, Šiauliai. 

Dalyvavimas seminare yra mokamas.

Narystė
Šiuo metu ŠPPAR jungia 232 įmones, dirbančias įvairiose srityse. Prisijunkite prie mūsų.
Mėnesio narys


Nuomonė

Rezultatai

Parašykite mums