Į pradžią path-separator Paslaugos path-separator Renginiai path-separator Seminaras „Mokestinių ginčų praktika"

Seminaras „Mokestinių ginčų praktika"

Klubas NEO-FIN, veikiantis prie Šiaulių prekybos, pramonės ir amatų rūmų,  finansininkus ir buhalterius kviečia į seminarą mokestinių ginčų tema.

Mokestinė sistema Lietuvoje darosi vis labiau sumani. VMI kryptingai tęsia septynių "smart" mokesčių administravimo sistemos dalių diegimą ir naudojimą. Verslas mokesčių srityje kartais tyčią ar netyčia taip pat būna labai sumanus ir kūrybiškas. Kai tas "smart" suvokimas tarp VMI ir verslo subjektų išsiskiria, tada dažnai atsiranda mokestiniai ginčai.   

Verslo patirtis rodo, kad mokestiniai ginčai tarp Lietuvos verslo ir VMI nuolat vyksta ir jų nemažėja. Pozityvioji, jei galima taip pasakyti, šio proceso pusė yra ta, kad dalis ginčų su Valstybine mokesčių inspekcija užsibaigia be teismo proceso. Net ir tokiu atveju, mokestinis ginčas dažniausiai būna pakankamai skausmingas procesas verslo atstovams.  Pastarieji kaip niekas kitas turi būti suinteresuoti, kad tokie ginčai nekiltų, o „nuomonių šsiskyrimo“ atveju, kad kilęs ginčas kuo greičiau baigtųsi ir įmonės veikla būtų sėkmingai planuojama ir  tęsiama. 

Seminaro lektorė – VILMA VILDŽIŪNAITĖ, buvusi VMI viršininko pavaduotoja, finansų ministro patarėja, o dabar Mokestinių ginčų komisijos narė, pristatys mokestinių ginčų praktiką Lietuvoje, papasakos, ką finansininkai ir buhalteriai turi žinoti, ką daryti ir ko nedaryti santykiuose su VMI. 

Seminaras skirtas: finansų vadovams, finansininkams, vyr. buhalteriams, buhalteriams. Reikalavimas seminaro dalyviams būti „pažengusiems“ finansų, buhaterijos srityje  pvz. pelno mokesčio įstatymą žino kaip savo penkis pirštus. 

Laikas ir vieta: lapkričio 28 d. 10.30-17.30 val. Šiaulių arenoje (II aukšte), Jono Jablonskio g. 16, LT-78162 Šiauliai.

Preliminari programa:

10.30-11.00 dalyvių registracija.

11.00-17.30 seminaras.

(Kavos pertraukėlės 13.00 val. ir 15.30 val.).

Dalyvio mokestis: dalyvavimas seminare yra nemokamas.

Registracija: vietų skaičius ribotas, todėl registracija yra būtina. Registruotis bus galima lapkričio 18-22 dienomis.  

Kontaktinis asmuo papildomai informacijai Rasa Reizgevičienė el. paštas: rasa.reizgeviciene@chambers.lt

Seminaras yra organizuojamas įgyvendinant "Šiauliai Smart" projektą. 

       

Narystė
Šiuo metu ŠPPAR jungia 236 įmones, dirbančias įvairiose srityse. Prisijunkite prie mūsų.
Pristatome Rūmų narį


Nuomonė

Rezultatai

Parašykite mums