Į pradžią path-separator Paslaugos path-separator Renginiai path-separator Seminaras ir konsultacijos verslui "Ekonominės veiklos vykdytojo statuso įgijimas (AEO)"

Seminaras ir konsultacijos verslui "Ekonominės veiklos vykdytojo statuso įgijimas (AEO)"

Sausio 15 d. seminare, konsultacijose kviečiami dalyvauti atstovai įmonių, planuojančių įgyti ekonominės veiklos vykdytojo statusą (AEO). Seminarą ves Muitinės departamento Ūkio subjektų patikrinimų skyriaus vyriausiosios inspektorės Janina Zeniauskienė ir Meilutė Kraujutienė. Pradinę informaciją apie AEO, klausimyną ir paaiškinimus galima rasti muitinės puslapyje: https://www.lrmuitine.lt/web/guest/725

Seminaro temos:

Trumpa AEO “atsiradimo” apžvalga (proceso, nuo prašymo leidimui išduoti iki leidimo išdavimo, trumpa apžvalga, terminai, leidimų stebėsena, peržiūra; praktika ir nauda verslui; ES sudaryti tarpusavio pripažinimo susitarimai).

Kokiais atvejais turėti leidimą yra privaloma (supaprastinimai), įskaitant ne tik teisinius, bet ir tiekėjų  reikalavimus;

Verslui dažniausiai kylančius klausimai ir sunkumai pildant klausimyną ir teikiant prašymą;

Ką reikėtų atkreipti dėmesį gavus leidimą (kaip dažnai atliekamos peržiūros, kaip jos atliekamos ir su kokiais iššūkiais verslas susiduria).

Verslui svarbi informacija (duomenų bazė internete, bendradarbiavimas su muitine).

 

Laikas: sausio 15 d. 10.30 dalyvių registracija, pradžia 11.00 val.

Vieta: Šiaulių prekybos, pramonės ir amatų rūmai, Vilniaus g. 88 , Šiauliai.  

Dalyvavimas seminare yra nemokamas. Išankstinė registracija yra būtina! Registruokitės el. paštu siauliai@chambers.lt iki sausio 14 d. 12 val.

Narystė
Šiuo metu ŠPPAR jungia 255 įmones, dirbančias įvairiose srityse. Prisijunkite prie mūsų.
Pristatome RŪMŲ NARĮ

Nuomonė

Rezultatai

Parašykite mums