Atsižvelgiant į situaciją dėl koronaviruso plitimo grėsmės Verslo ir pasiekimų parodą „Šiauliai'20“ nukeliame į kitus metus. Susitiksime 2021 metų lapkričio 25 – 27 dienomis.

Į pradžią path-separator Paslaugos path-separator Renginiai path-separator Šiaulių prekybos, pramonės ir amatų rūmų Generalinė asamblėja

Šiaulių prekybos, pramonės ir amatų rūmų Generalinė asamblėja

Šiaulių prekybos, pramonės ir amatų rūmų narius kviečiame į Generalinę asamblėją, visuotinį Rūmų narių atstovų susirinkimą, kuris vyks 2020 kovo 9 d., pirmadienį. Renginys vyks Šiaulių arenoje (IV a., J. Jablonskio g. 16).

Dalyvių registracijos pradžia 13:30 val. Generalinės asamblėjos pradžia 14:00 val. Numatoma trukmė – 3-4 val.

Maloniai prašome iki kovo 4 d. informuoti apie dalyvavimą Generalinėje asamblėjoje el. paštu siauliai@chambers.lt (nurodant vardą, pavardę, pareigas ir kontaktus).
Rūmų narius, kuriems Generalinėje asamblėjoje atstovaus ne įmonės vadovas, prašome pateikti įgaliojimą dalyvauti ir priimti sprendimus (įgaliojimo tekstas pridedamas). Įgaliojimą prašome nuskenuoti ir atsiųsti siauliai@chambers.lt iki kovo 4 d., o originalą atsinešti į Generalinę asamblėją ir pateikti registracijos metu.

Darbotvarkė, įgaliojimo forma Rūmų nariams išsųsta el. paštu vasario 24 d. Jei laiškas su minėta informacija Jūsų nepasiekė, praneškite tel. 8 41 525504, arba el. paštu siauliai@chambers.lt

Narystė
Šiuo metu ŠPPAR jungia 246 įmonės, dirbančios įvairiose srityse. Prisijunkite prie mūsų.
Pristatome RŪMŲ NARĮ


Nuomonė

Rezultatai

Parašykite mums