Kviečiame registruotis dalyvauti parodoje "Šiauliai 2019"

Į pradžią path-separator Paslaugos path-separator Renginiai path-separator Verslo misija gamybos įmonėms į parodą „LOGIMAT 2019“

Verslo misija gamybos įmonėms į parodą „LOGIMAT 2019“

Dalyvių grupė renkama iki gruodžio 18 dienos!

Šiaulių prekybos, pramonės ir amatų rūmai kviečia  gamybos įmones vykti į 17-ąją tarptautinę intralogizacijos sprendimų ir procesų valdymo parodą LOGIMAT2019  2019 m. vasario 18-20 dienomis,Štutgarte, Vokietijoje.   

Pagrindiniai parodos sektoriai: žaliavų/prekių žymėjimo,  pakavimo,  sandėliavimo, saugojimo technologijos,  įranga, robotika,  IT sprendimai SRM, CRM, logistikos gradinėsvaldymui, atliekų tvarkymo technologijos, programinė įranga atsargų valdymui,inventoriaus apskaitai ir archyvavimui, apsaugos sistemos ir kt.      

Kviečiame dalyvauti verslo misijoje kaip parodos lankytojams. Parodą lankysime 1 dieną (vasario 19  d.). Verslo misijos dalyvių  skaičius ribotas! Dalyvavimas verslo misijoje  SVV įmonės 1 atstovui  yra nemokamas!

Kelionės, apgyvendinimo, parodos lankytojo bilieto išlaidos 1 įmonės atstovui kompensuojamos iš ŠPPAR įgyvendinamo ES investicijų projekto lėšų. Verslo misiją organizuojaŠPPAR įgyvendinant projektus pagal priemonę “Naujos galimybės LT”.  

Dėl dalyvavimo verslo misijoje susisiekite su AisteŽalevičiene el. paštu: aiste.zaleviciene@chambers.lt arbatel. 868628912.

Narystė
Šiuo metu ŠPPAR jungia 226 įmones, dirbančias įvairiose srityse. Prisijunkite prie mūsų.
Mėnesio narys


Nuomonė

Rezultatai

Parašykite mums