Į pradžią path-separator Paslaugos path-separator Renginiai path-separator Verslo misija į Borlange (Švediją)

Verslo misija į Borlange (Švediją)

Šiaulių prekybos, pramonės ir amatų rūmai  2017 m. rugsėjo 4-5 dienomis organizuoja specializuotą verslo misiją į Borlange (Švediją) į ten vyksiantį plieno apdirbimo srityje veikiančių  pramonės įmonių kasmetinį renginį „High Tech Steel Conference, HTSC“, kuris sutraukia dauguma Švedijos metalo apdirbimo įmonių. 

Renginio organizatoriai - Triple Steelix klasteris ir plieno apdirbimo įmonių asociacija Jernkontoret, kuris vienija daugiau nei 700 smulkaus ir vidutinio verslo įmonių  Švedijoje ir kurio steigėjai yra tokios kompanijos kaip SANDVIK, SSAB, AUTOKUMPTU, OVAKO ir kitos. Šių metų renginys skirtas 3D technologijoms metalo apdirbimo srityje ir tai išskirtinė galimybė mūsų įmonėms susitikti su ten veikiančiomis metalo apdirbimo įmonėmis.

 Dalyvavimas renginyje (tiek konferencijoje, tiek B2B susitikimuose) nemokamas. Įmonės patirs tik kelionės ir apgyvendinimo kaštus. Mažoms ir vidutinėms įmonėms yra galimybė šiuos karšus kompensuoti ES paramos lėšomis.  

Šiaulių prekybos pramonės ir amatų rūmai įsipareigoja tarpininkauti siekiant užtikrinti, kad dalyvaujančios įmonės rastų jiems reikiamų kontaktų. 

 Jei įmonė susidomėjo šia misija, prašome kreiptis į Aistę Žalevičienę, el.paštu aiste.zaleviciene@chambers.lt arba tel. +370 686 28912. 

Narystė
Šiuo metu ŠPPAR jungia 170 įmonių, dirbančių įvairiose srityse. Prisijunkite prie mūsų.
Mėnesio narys


Nuomonė

Rezultatai

Parašykite mums