Priimamos paraiškos į verslo ir pasiekimų parodą "ŠIAULIAI 2018"

Į pradžią path-separator Paslaugos path-separator Renginiai path-separator Verslo misija į JAV

Verslo misija į JAV

Šiaulių prekybos, pramonės ir amatų rūmai kviečia įmones jungtis į organizuojamą Norvegijos ir Lietuvos įmonių verslo delegacija į JAV, Minnesotos ir Šiaurės Dakotos Valstijas. Verslo misiją organizuoja Norvegijos konsultacinė kompanija Friendly International Consult.

Dalyvauti verslo misijoje kviečiamos ir Lietuvos įmonės, verslo klasteriai, universitetai bei bendradarbiavimu ir verslo plėtra suinteresuotos institucijos. Partneriai JAV - Minot Area Development Corporation bei Friendly International Consult JAV atstovai.Norvegija turi puikiai išvystytą tinklą bei aktyvų verslo reprezentavimą Valstijose, o norvegiškas įvaizdis bei organizavimas pritraukia aukšto lygio vadovų dalyvavimą iš JAV.  Beje, didžioji dalis Minesotos gyventojų yra kilę iš Šiaurės Europos, ypač Norvegijos ir Švedijos, todėl yra kultūriškai artimesni. Verslo misijos metu vyks ne tik B2B susitikimai su potencialiais partneriais Amerikoje, susitikimai prekybos rūmuose ir inovacijų centre, tačiau turėsite puikią galimybę praplėsti kontaktų tinklą ir susibendrauti su Norvegijos kompanijomis.

 Į verslo misiją kviečiamos dalyvauti Lietuvos įmonės, kurios veikia šiose srityse:

• Įranga ir sprendimai gynybos sektoriaus, aviacijos srityse

• Įranga ir sprendimai naftos gavybos bei vėjo energetikos srityje

• Žemės ūkio įranga ir sprendimai • Infrastruktūriniai sprendimai ir įranga

• ICT (AI, Big Data, duomenų saugojimas, etc.), bepiločiai orlaiviai, lazeriai

• Naujų technologijų vystymas 

Verslo misijos kaina: 5000 NOK (~530 Eur), skrydžio, apgyvendinimo, maitinimo ir kt. asmenines išlaidas verslo misijos dalyviai dengia savarankiškai.

Atkreipiame dėmesį, kad į Verslo misiją planuoja vykti nemažai kompanijų iš Norvegijos, todėl siūlome išnaudoti šią verslo misiją ir kontaktams su Norvegijos įmonėmis.

 Dėl išsamesnės informacijos ir registracijos kviečiame kreiptis adresu: aiste.zaleviciene@chambers.lt

Narystė
Šiuo metu ŠPPAR jungia 170 įmonių, dirbančių įvairiose srityse. Prisijunkite prie mūsų.
Mėnesio narys


Nuomonė

Rezultatai

Parašykite mums