PAGALBOS MEDIKAMS SĄSKAITOJE JAU 7.150 €. Dėkojame įmonėms: UAB Yvas, UAB Bodesa, UAB Limega, UAB Laurema, UAB Grafų baldai, UAB Jukvas, UAB Darbintera, UAB Konta LT, UAB Įžvalga, UAB Medicinos linija, Vaclovo Motiejūno, Volosovų šeimyna "FIESTA"

Į pradžią path-separator Paslaugos path-separator Renginiai path-separator Verslo misija į NordBygg 2020 Švedija (Stokcholmas)

Verslo misija į NordBygg 2020 Švedija (Stokcholmas)

ATŠAUKIAMA.

Šiaulių prekybos, pramonės ir amatų rūmai balandžio 21-23 d. kviečia įmones vykti į tarptautinę statybos pramonės parodą Stokholme (Švedijoje).

NordBygg 2020 -tai tarptautinė statybos pramonės paroda, vykstanti kas dvejus metus. Renginyje dalyviai pristato savo naujausius ir pažangiausius produktus bei paslaugas. Su savo naujomis idėjomis, išmaniais sprendimais ir įdomiomis naujovėmis planuoja dalyvauti daugiau nei 800 dalyvių iš daugiau nei 30 šalių.

Pagrindiniai sektoriai: statybos mašinos ir įrenginiai; Pradiniai ir papildomi statybiniai komponentai; Apdaila; IT paslaugos ir įranga; Statybinės plokštės; Stiklas ir metalas; Ventiliacija; Patalpų klimato reguliavimo prietaisai; Elektros sistemos ir įranga; Apšvietimas; Elektrotechnika; Oro kondicionavimas; Šildymo įranga.

Kviečiame dalyvauti verslo misijoje kaip parodos lankytojams. Parodą lankysime vieną dieną (balandžio 22d.). Verslo misijos dalyvių skaičius ribotas! Dalyvavimas verslo misijoje  SVV įmonės 1 atstovui  yra nemokamas!

Kelionės, apgyvendinimo, parodos lankytojo bilieto išlaidos 1 įmonės atstovui kompensuojamos iš ŠPPAR įgyvendinamo ES investicijų projekto lėšų. Verslo misiją organizuoja ŠPPAR įgyvendinant projektą pagal priemonę “Naujos galimybės LT”. 

Registracija vyksta iki š.m. kovo 10 dienos.

Registruotis dalyvauti verslo misijoje, pasitikrinti ar Jūsų įmonė gali vykti į šią verslo misija, ar yra tinkama finansuoti ES investicijų projekto lėšomis galite susisiekę su Aiste Žalevičiene el. paštu: aiste.zaleviciene@chambers.lt arba tel. 868628912 arba su Aiste Čepaitiene el.paštu: aiste.cepaitiene@chambers.lt  arba tel. 868396145.

Narystė
Šiuo metu ŠPPAR jungia 239 įmones, dirbančias įvairiose srityse. Prisijunkite prie mūsų.
„COVID-19. Vienas lauke - ne karys“


Nuomonė

Rezultatai

Parašykite mums