Kviečiame registruotis dalyvauti parodoje "Šiauliai 2019"

Į pradžią path-separator Paslaugos path-separator Renginiai path-separator Verslo misija į Švediją

Verslo misija į Švediją

Šiaulių prekybos, pramonės ir amatų rūmai kviečia įmones vykti į tarptautinę verslo parodą  "Elmia Subcontractor"  Lapkričio 13-15 d. Verslo misijoje dalyvaujančios įmonės lapkričio 14 d. turės galimybę  dalyvauti B2B susitikimuose verslo kontaktų renginyje  Subcontractor Connect . Vykti į parodą ir dalyvauti B2B susitikimuose tikslinga automobilių pramonės (įskaitant sunkvežimius, autobusus), statybos, kitų įrenginių ir komponentų (metalas, medis, plastikas) tiekėjams bei pirkėjams. 

Kviečiame dalyvauti verslo misijoje pasirenkant Jums primtiniausią variantą:

  • Parodos lankytojas. Parodos lankymas lapkričio 14 d. Viena didžiausių parodų Šiaurės Europoje, suburianti įvairių sričių subkontraktingo tiekėjus (apie 1200 įmonių) gamybos sektoriui.  
  • Tiekėjas. Kontaktų renginyje jūs galite dalyvauti kaip tiekėjas ir pateikti vieną ar kelis detalių, komponentų ar įrenginių gamybos ir tiekimo pasiūlymus. B2B kontaktų renginio dalyvio mokestis 249 Eur.  Registracija tiekėjams .     
  • Pirkėjas. Dalyvaujant kaip pirkėjui, galėsite pateikti vieną ar kelias užklausas dėl reikiamų detalių, komponentų ar įrenginių pirkimo. Šiais metais ne Švedijos pirkėjams siūloma speciali programa ir parama HostedBuyer Program  (nemokamas dalyvavimas kontaktų renginyje, dengiamos kelionės išlaidos iki 1000 EUR ir kiti pasiūlymai). Registracija pirkėjams.  

 Dalyvių skaičius ribotas! 

Dalyvavimas verslo misijoje Švedijoje dalinai finansuojamas ES lėšomis iš ŠPPAR įgyvendinamo ES investicijų projekto. Verslo misija organizuojama ŠPPAR įgyvendinant projektus pagal priemonę “Naujos galimybės LT”.  

 

Prieš registruojantis “online”, susisiekite su Rūmų atstovu. Kontaktinis asmuo papildomai informacijai ir registracijai Aistė Žalevičienė el. paštas: aiste.zaleviciene@chambers.lt tel. 868628912.

Narystė
Šiuo metu ŠPPAR jungia 226 įmones, dirbančias įvairiose srityse. Prisijunkite prie mūsų.
Mėnesio narys


Nuomonė

Rezultatai

Parašykite mums