Į pradžią path-separator Paslaugos path-separator Renginiai path-separator Verslo misija į parodą Bautec 2020, Vokietija (Berlynas)

Verslo misija į parodą Bautec 2020, Vokietija (Berlynas)

Šiaulių prekybos, pramonės ir amatų rūmai vasario 19-21 d. kviečia įmones vykti į tarptautinę statybos ir statybos technologijų parodą Berlyne (Vokietijoje).

Bautec 2020 -tai tarptautinė statybos ir statybos technologijų parodą, vykstanti kas du metus. Parodoje susitinka tikri statybos pramonės specialistai iš viso pasaulio. Architektai, inžinieriai, dizaineriai ir projektuotojai, pristatys naujausias statybos pramonės technologijas ir idėjas rinkoje. Ši paroda – puiki vieta pristatyti savo įmonę ir produkciją tarptautinėje rinkoje, atrasti naujus verslo partnerius, praplėsti verslo ryšius.

Kviečiame dalyvauti verslo misijoje kaip parodos lankytojams. Parodą lankysime vieną dieną (vasario 20 d.). Verslo misijos dalyvių skaičius ribotas! Dalyvavimas verslo misijoje  SVV įmonės 1 atstovui  yra nemokamas!

Kelionės, apgyvendinimo, parodos lankytojo bilieto išlaidos 1 įmonės atstovui kompensuojamos iš ŠPPAR įgyvendinamo ES investicijų projekto lėšų. Verslo misiją organizuoja ŠPPAR įgyvendinant projektą pagal priemonę “Naujos galimybės LT”. 

Registracija vyksta iki š.m. sausio 10 dienos.

Registuotis dalyvauti verslo misijoje, pasitikrinti ar Jūsų įmonė gali vykti į šią verslo misija, ar yra tinkama finansuoti ES investicijų projekto lėšomis galite susisiekę su Aiste Žalevičiene el. paštu: aiste.zaleviciene@chambers.lt arba tel. 868628912.

Narystė
Šiuo metu ŠPPAR jungia 240 įmonių, dirbančių įvairiose srityse. Prisijunkite prie mūsų.
Pristatome RŪMŲ NARĮ


Nuomonė

Rezultatai

Parašykite mums