Kviečiame registruotis dalyvauti parodoje "Šiauliai 2019"

Į pradžią path-separator Paslaugos path-separator Renginiai path-separator Verslo misiją į parodą „INTERSOLAR EUROPE“

Verslo misiją į parodą „INTERSOLAR EUROPE“

Šiaulių prekybos, pramonės ir amatų rūmai kviečia įmones vykti į „INTERSOLAR EUROPE“ – pirmaujančią pasaulyje saulės energijos pramonės ir jos partnerių parodą, kuri vyks München parodų centre Miunchene, Vokietijoje, gegužės 15 – 17 dienomis.

Parodos metu daugiausia dėmesio bus skirta fotovoltikai, saulės šiluminės energijos technologijoms, saulės jėgainėms, tinklo infrastruktūrai ir atsinaujinančios energijos integravimo sprendimams.

 

Kviečiame dalyvauti verslo misijoje kaip parodos lankytojams. Parodą lankysime 1 dieną (gegužės 16  d.).

Verslo misijos dalyvių skaičius ribotas! Dalyvavimas verslo misijoje  SVV įmonės 1atstovui  yra nemokamas! Kelionės, apgyvendinimo, parodoslankytojo bilieto išlaidos 1 įmonės atstovui kompensuojamos iš Šiaulių prekybos, pramonės ir amatų rūmų

įgyvendinamo ES investicijų projekto lėšų.Verslo misiją organizuoja Šiaulių prekybos, pramonės ir amatų rūmaiįgyvendinant projektus pagal priemonę “Naujos galimybės LT”.

 

Dalyvių grupė renkama  iki balandžio 8 dienos! 

Užpildyti reikiamus dokumentus, pervesti garantinį avansąbūtina iki balandžio 12 dienos.      

Dėl dalyvavimo verslo misijoje susisiekite su Aiste Čepaitiene el. paštu: aiste.cepaitiene@chambers.lt tel. 868396145 arba Aiste Žalevičiene el. paštu: aiste.zaleviciene@chambers.lt  arba tel. +370 686 28912. 

Narystė
Šiuo metu ŠPPAR jungia 226 įmones, dirbančias įvairiose srityse. Prisijunkite prie mūsų.
Mėnesio narys


Nuomonė

Rezultatai

Parašykite mums