Kviečiame registruotis dalyvauti parodoje "Šiauliai 2019"

Į pradžią path-separator Paslaugos path-separator Renginiai path-separator Verslo misija į parodą „ISH‘ 2019“

Verslo misija į parodą „ISH‘ 2019“

Šiaulių prekybos, pramonės ir amatų rūmai kovo 12-14 d. kviečia įmones vykti į pirmaujančią pasaulyje “ISH’ 2019Pasaulinę santechnikos, pastatų, energetikos, oro kodicionavimo įrangos ir atsinaujinančios energijos parodą”, rengiamą kas 2 m. Frankfurte prie Maino, Vokietijoje.

“ISH’ 2019" parodoje, kur sprendžiami išteklių taupymo ir atsinaujinančios energijos klausimai, eksponuojamas platus produktų ir paslaugų spektras: tvarūs santechnikos sprendimai, novatoriškas vonios dizainas,  energiją taupančios šildymo technologijos, atsinaujinantys energijos šaltiniai,  saugios aplinkai oro kondicionavimo, šaldymo ir vėdinimo technologijos ir kt.

Kviečiame dalyvauti verslo misijoje kaip parodos lankytojams. Parodą lankysime vieną dieną (kovo 13 d.). Verslo misijos dalyvių skaičius ribotas! Dalyvavimas verslo misijoje  SVV įmonės 1 atstovui  yra nemokamas!

Kelionės, apgyvendinimo, parodos lankytojo bilieto išlaidos 1 įmonės atstovui kompensuojamos iš ŠPPAR įgyvendinamo ES investicijų projekto lėšų. Verslo misiją organizuoja ŠPPAR įgyvendinant projektus pagal priemonę “Naujos galimybės LT”. 

Dėl dalyvavimo verslo misijoje sisisiekite su Aiste Žalevičiene el. paštu: aiste.zaleviciene@chambers.lt arba tel. 868628912.

Narystė
Šiuo metu ŠPPAR jungia 230 įmonių, dirbančių įvairiose srityse. Prisijunkite prie mūsų.
Mėnesio narys


Nuomonė

Rezultatai

Parašykite mums