Į pradžią path-separator Paslaugos path-separator Renginiai path-separator Verslo misija į parodą The 5 Big Show 2019 Dubajuje (JAE)

Verslo misija į parodą The 5 Big Show 2019 Dubajuje (JAE)

Šiaulių prekybos, pramonės ir amatų rūmai kviečia vykti į parodą THE 5 BIG SHOW 2019Paroda vyks 2019 m. lapkričio mėn. 25 - 28 dienomis Dubajuje (Jungtiniai Arabų Emyratai).

Paroda organizuojama nuo 1982 m. Parodose eksponuojamos statybos darbų technologijos, statybinė įranga, įrankiai ir kiti statybos reikmenys. Čia susitinka statybos pramonės ekspertai, kad aptartų statybos pramonės naujoves, taigi tai puiki vieta pristatyti savo įmonę tarptautinėms bendrovėms ir atrasti naujus verslo partnerius.

Pagrindiniai parodos sektoriai: Statybos įranga; Statybos technologijos ir inovacijos; statybos interjeras; namų statyba; betono gamybos mašinos; betono pramonė; Statybiniai drabužiai; Cementas ir cemento gaminiai; Cemento maišytuvai; Pastoliai; Trinkelių ir plytelių gamybos mašinos; Remonto medžiagos ir įranga; Interjeras; technologijos bei inovacijos.

 Kviečiame dalyvauti verslo misijoje kaip parodos lankytojams. Parodą lankysime 1 dieną (lapkričio 27 d.).

Įmonėms, atitinkančioms projekto "Naujos galimybės LT" kriterijus kelionės, apgyvendinimo, parodos lankytojo bilieto, misijos organizavimo išlaidos 1 įmonės atstovui dalinai kompensuojamos iš ŠPPAR įgyvendinamo ES investicijų projekto lėšų. Verslo misiją organizuoja ŠPPAR įgyvendinant projektus pagal priemonę “Naujos galimybės LT”. Verslo misijos kaina – 500 eurų.

Išvykimas lapkričio 25 d., grįžimas lapkričio 28 d.

Dėl informacijos ir dalyvavimo verslo misijoje susisiekite su Aiste Žalevičiene el. paštu: aiste.zaleviciene@chambers.lt , tel. +370 686 28912 arba  Aiste Čepaitiene el. paštu: aiste.cepaitiene@chambers.lt, tel. +370 68396145

www.esinvesticijos.lt

Narystė
Šiuo metu ŠPPAR jungia 236 įmones, dirbančias įvairiose srityse. Prisijunkite prie mūsų.
Pristatome Rūmų narį


Nuomonė

Rezultatai

Parašykite mums