PAGALBOS MEDIKAMS SĄSKAITOJE JAU 8.150 €. Dėkojame įmonėms: UAB Bodesa, UAB Limega, UAB Laurema, UAB Grafų baldai, UAB Jukvas, UAB Darbintera, UAB Yvas, Konta LT, UAB Įžvalga, UAB Medicinos linija, Vaclovo Motiejūno, Volosovų šeimyna "FIESTA"

Į pradžią path-separator Paslaugos path-separator Renginiai path-separator Verslo pusryčiai "Kaip optimizuoti kompiuterines darbo vietas?"

Verslo pusryčiai "Kaip optimizuoti kompiuterines darbo vietas?"

Kviečiame įmonių vadovus ir IT specialistus – į VERSLO PUSRYČIUS tema“Kaip optimizuoti kompiuterines darbo vietas? IT įrangos sprendimai verslui“ Šiaulių prekybos, pramonėsir amatų rūmuose. 

Kaip optimizuoti darbo vietą? Kaip pasiekti priimtino biudžeto ir tvarkingos darbo aplinkos rezultatą? Kokios išmaniojo portų replikatorius (docking station’as) galimybės? Kokie pigesni ir greitesni sprendimai verslui šiai dienai yra siūlomi?Kuo pranašesnė ir verslui naudinga AMD procesoriais praturtinta kompiuterinė Lenovo įranga?   

Į šiuos ir kitus aktualius kasdien užduodamus klausimus atsakys renginio partneris VARLE.LT ir renginio svečiai – LENOVO atstovai. LENOVO atstovai taip pat pristatys specialius pasiūlymus verslui, galiojančius tik renginio metu.

Laikas ir vieta. 2019m. birželio 20 d. Pasitikimokava ir registracijos pradžia 9.30 val. Renginio pradžia 10 val. Trukmė 2 –2.30 val. Renginys vyks Šiaulių prekybos, pramonės ir amatų rūmuose (Vilniausg. 88, Šiauliai). 

Dalyvio mokestis. Dalyvavimas renginyje yra nemokamas.   

Registracija. Dalyvių skaičius ribotas.  Registracija būtina iki birželio 18 d. el. paštu  rasa.reizgeviciene@chambers.lt .

 

Narystė
Šiuo metu ŠPPAR jungia 240 įmonių, dirbančių įvairiose srityse. Prisijunkite prie mūsų.
„COVID-19. Vienas lauke - ne karys“


Nuomonė

Rezultatai

Parašykite mums