Į pradžią path-separator Paslaugos path-separator Renginiai path-separator Verslo pusryčiai "Personalo valdymo geroji praktika"

Verslo pusryčiai "Personalo valdymo geroji praktika"

ATSIPRAŠOME, VISOS VIETOS UŽIMTOS.

Įmonių vadovus, personalo vadovus kviečiame jungtis į verslo pusryčius vasario 18 d. 10-12 val. Šiaulių prekybos, pramonės ir amatų rūmuose. 

HR specialistai ir įmonių vadovai dabar kaip niekada anksčiau patiria daug personalo valdymo iššūkių.

Kur surasti tinkamiausius, o kai kada net mažiausiai netinkamus specialistus?  Kaip pritraukti talentus? Kaip sėkmingai „sustyguoti“ skirtingo amžiaus darbuotojų darbą organizacijoje? Ką daryti, kad nepabėgtų esami darbuotojai? Kaip efektyviai motyvuoti?  Kaip į organizacijos strategijos įgyvendinimą įtraukti ne tik kelis „išrinktuosius", ne tik kompanijos „galvas", bet visus? Kaip ugdyti lyderius ne tik tarp vidurinio ir aukštesnio lygio vadovų, bet į šį procesą įtraukiant visą koletyvą?Ką daryti, kad rytojui būtų pasiruošta „nuo vakar“?  Ar dar įmanoma praplėsti organizacijos galimybių  ribas dėl lankstumo darbuotojų atžvilgiu?

Kokius personalo valdymo iššūkius savo organizacijoje patiriate ir kaip su jais susidorojate Jūs?
Vasario 18 d. 10 val. ateikite, "atsineškite" savo patirtį ir ja pasidalinkite. Patirtimi taip pat dalinsis renginio viešnia Rita Karavaitienė, CV online portalo marketingo vadovė. Ji papasakos apie darbdavio įvaizdžio svarbą, parodys, kokia darbo rinkos „statistika“ išsiskiria Šiaulių ir Telšių regionai. Neprižadame, bet tikimės, kad gerąją patirtimi, sėkmės istorijos taip pasidalinsi Rūmų nariai, nominuoti geidžiamiausiais darbdaviais, TOP darbdaviais ir pan.
Renginys nemokas, tačiau skirtas tik Rūmų nariams.

Laikas ir vieta: vasario 18 d. 10-12 val. Šiaulių prekybos, pramonės ir amatų rūmai, Vilniaus g. 88, Šiauliai. 

Kontaktinis asmuo papildomai informacijai Rasa Reizgevičienė, Narystės plėtros ir komunikacijos skyriaus vadovė.

Išansktinė registracija būtina. Registruokitės iki vasario 14 d. el. paštu rasa.reizgeviciene@chambers.lt

Narystė
Šiuo metu ŠPPAR jungia 240 įmonių, dirbančių įvairiose srityse. Prisijunkite prie mūsų.
Pristatome RŪMŲ NARĮ


Nuomonė

Rezultatai

Parašykite mums