PAGALBOS MEDIKAMS SĄSKAITOJE JAU 8.150 €. Dėkojame įmonėms: UAB Bodesa, UAB Limega, UAB Laurema, UAB Grafų baldai, UAB Jukvas, UAB Darbintera, UAB Yvas, Konta LT, UAB Įžvalga, UAB Medicinos linija, Vaclovo Motiejūno, Volosovų šeimyna "FIESTA"

Į pradžią path-separator Paslaugos path-separator Renginiai path-separator Vertybių sistemos faktorius organizacijoje ir asmeniniame augime

Paskaita "Vertybių sistemos faktorius organizacijoje ir asmeniniame augime"

 Kviečiame Jus į Romualdo Mačiulio paskaitą „Vertybių sistemos faktorius organizacijoje ir asmeniniame augime“.

Kiekvienas žmogus pasaulyje turi unikalią vertybių sistemą ir tai įtakoją kiekvieną jo veiksmą ir taip kaip jis mato pasaulį. Vertybių sistemų nesutapimai sukelia didžiausias kliūtis siekiant tikslų, dirbant komandoje su kitais žmonėmis, komunikuojant ir sprendžiant ginčus. Tikslus savo vertybių sistemos nustatymas atveria kelius pasiekti savo tikslams, išmokti pasakyti "NE" tam kas jums netinka ir lengviau komunikuoti ir pasiekti bendrų rezultatų komandoje.

Romualdas Mačiulis sertifikuotas žmogaus elgsenos ekspertas, verslininkas, konsultantas ir pranešėjas. Moko padidinti ir užtikrina esamų darbuotojų ir vadovų įsitraukimą, žino, kaip pagerinti komunikaciją tarp padalinių, kurti sėkmingas klientų išlaikymo ir rezultatyvių pardavimų sistemas pagal Dr. John F. Demartini metodiką. Klientai Lietuvoje ir visame pasaulyje - Etihad Airways, Royal Jet, Heineken, Qatar Gas, Lietuvos Energijos įmonių grupė, Re/Max, Capital, ACM / Katos grupė, BNI, SEB, Douglas LT, Zepter, Nordic Choice Hotels, Admen, Zurich Insurance, KBC Bank, Irish Blood Transfusion Service, Bord Gais ir kitos vidutinės ir didelės bendrovės.

 

Kada ir kur: Šiauliai, 2019 m. balandžio 29 d. (Šiaulių prekybos, pramonės ir amatų rūmai, Vilniaus g. 88, Šiauliai)

Renginio pradžia: 13:00 val.

Trukmė: 1 val.

Renginys skirtas Šiaulių PPAR nariams. Dalyvavimas nemokamas, bet registracija būtina!  Registruokitės iki balandžio 26 d. 12 val.  el. paštu  inga.medzidoviene@chambers.lt

Narystė
Šiuo metu ŠPPAR jungia 240 įmonių, dirbančių įvairiose srityse. Prisijunkite prie mūsų.
„COVID-19. Vienas lauke - ne karys“


Nuomonė

Rezultatai

Parašykite mums