Atsižvelgiant į situaciją dėl koronaviruso plitimo grėsmės Verslo ir pasiekimų parodą „Šiauliai'20“ nukeliame į kitus metus. Susitiksime 2021 metų lapkričio 25 – 27 dienomis.

Į pradžią path-separator Paslaugos path-separator Renginiai path-separator Webinaras "Ekstremali padėtis – apribojimai ir galimybės darbo santykiuose"

Webinaras "Ekstremali padėtis – apribojimai ir galimybės darbo santykiuose"

VYKS NUOTOLINIU BŪDU

Kovo 27 d. 9 val. verslo bendruomenę kviečiame jungtis į webinarą "Ekstremali padėtis – apribojimai ir galimybės darbo santykiuose". Rūmų viceprezidentė, "Solidus Vox" vadovė Jurgita Navikienė pasidalins įžvalgomis, kuo įpatinga darbdaviams įmonės situacija ekstremalios padėties ir karantino metu.    

Webinaro metu planuojama aptarti šiuos įmonės veiklos aspektus:

Darbdavio atsakas dėl personalo: darbo krūvio sumažėjimas; nuotolinis darbas; nušalinimas nuo darbo; nedarbingumas ir slauga; prastova ir dalinė prastova; kasmetinės atostogos ir nemokamos atostogos; atleidimas iš darbo ir kt. 

 VMI ir Sodros pagalba mokesčių mokėtojams. 

Subsidijos dėl darbo vietų išsaugojimo. 

Kokią strategiją pasirinkti konkrečiai įmonei?

 

Laikas ir vieta: kovo 27 d. 9 val. nuotoliniu būdu, internetu.

Webinaras nemokamas ir skirtas tik Rūmų nariams.

Išansktinė registracija būtina. Dėl seminaro nuorodos ir informacijos prisijungimui susisiekite su Rasa Reizgevičiene el. paštu rasa.reizgeviciene@chambers.lt  

Narystė
Šiuo metu ŠPPAR jungia 246 įmonės, dirbančios įvairiose srityse. Prisijunkite prie mūsų.
Pristatome RŪMŲ NARĮ


Nuomonė

Rezultatai

Parašykite mums