PAGALBOS MEDIKAMS SĄSKAITOJE JAU 8.150 €. Dėkojame įmonėms: UAB Bodesa, UAB Limega, UAB Laurema, UAB Grafų baldai, UAB Jukvas, UAB Darbintera, UAB Yvas, Konta LT, UAB Įžvalga, UAB Medicinos linija, Vaclovo Motiejūno, Volosovų šeimyna "FIESTA"

„BASICON II- Europos statybos pagrindai“
2011 11 11

„BASICON II- Europos statybos pagrindai“ - pagal Leonardo da Vinči programą finansuojamas projektas.

2005 m. birželio 7 dieną Šiaulių prekybos, pramonės ir amatų rūmai pakvietė į statybos profesijų pagrindų e-mokymo ir vertinimo priemonės pristatymo seminarą. Šios priemonės buvo išverstos į lietuvių kalbą, vykdant Leonardo da Vinči programos finansuojamą projektą "BASICON II- Europos statybos pagrindai“. Koordinatoriai vokiečiai, partneriai iš Rumunijos, Austrijos, Bulgarijos, Suomijos, Estijos, Čekijos, Lenkijos, Vengrijos, Lietuvos.
Minėtas priemones pristatė Zukunftsbau GmbH atstovas dr. Klaus Bunke. Taip pat dalyvavo Rumunijos partneriai iš FRG Timisaara Romania p. Nicolae Cernei ir p. Lasar Dan Ionez bei Vilniaus SRC partneriai p. Daina Kiršanskienė ir p. Danguolė Cibulskaitė. Būtent Vilniaus SRC verčia ir adaptuoja Vokietijoje sukurtą ir Europoje jau taikomą metodiką.
Seminaro dalyviai palankiai įvertino pristatytas mokymo bei vertinimo priemones ir pasižadėjo aktyviai dalyvauti jas išbandant praktikoje, pateikti savo pasiūlymus ar pastabas. Tikimasi, kad jau rudenį bus paruošti CD su projekto medžiaga lietuvių kalba ir visi susidomėję galės nemokamai ją išbandyti.

Projekto metu buvo:

išversta ir pritaikyta Lietuvai statybos profesijų pagrindų e-mokymo ir vertinimo priemonė.

Koordinatoriai:

Vokiečiai

Partneriai iš:

Rumunijos, Austrijos, Bulgarijos, Suomijos, Estijos, Čekijos, Lenkijos, Vengrijos.

Projekto įgyvendinimo laikotarpis:

2005 m.

2005 m. birželio 7 dienos seminaro akimirkos:

2005-11-28
Informuojame, kad statybininkų pagalbininkų/pagalbinių darbininkų kvalifikacijos, kompetencijos patvirtinimo ir sertifikavimo Europos darbo rinkoje medžiaga lietuvių kalba yra parengta naudojimui. Internetiniame puslapyje www.basicon.org rasite
Mokymo ir mokymosi medžiagą (pagrindinė mokymosi ir kvalifikacijos medžiaga)
Profesinės konsultacijos dokumentus (mokymosi ir kvalifikacijos medžiaga)
Europinį BASICON kvalifikacijos pasą (sertifikavimo priemonė).
Kvičiame registruotis ir nemokamai naudotis šia medžiaga.


Narystė
Šiuo metu ŠPPAR jungia 240 įmonių, dirbančių įvairiose srityse. Prisijunkite prie mūsų.
Pristatome RŪMŲ NARĮ


Nuomonė

Rezultatai

Parašykite mums