PAGALBOS MEDIKAMS SĄSKAITOJE JAU 8.150 €. Dėkojame įmonėms: UAB Bodesa, UAB Limega, UAB Laurema, UAB Grafų baldai, UAB Jukvas, UAB Darbintera, UAB Yvas, Konta LT, UAB Įžvalga, UAB Medicinos linija, Vaclovo Motiejūno, Volosovų šeimyna "FIESTA"

ERASMUS+ Leonardo da Vinci darbuotojų mobilumo projektas „Meistriškumas, tradicijos ir inovacijos per partnerystę ir tarptautiškumą profesini...
2018 08 09

Projekto tikslas – darbuotojų, vykdančių ir kuruojančių profesinį mokymą,profesinių įgūdžių tobulinimas inžinerinėje, statybos, turizmo ir paslaugų srityse, analizuojant profesinio mokymo tradicijas, inovacijas ir partnerystę Europos šalyse, tuo būdu didinant profesinio mokymo vykdymo ir organizavimo kokybę Telšių ir Mažeikių profesinio mokymo įstaigose, Šiaulių prekybos,pramonės ir amatų rūmuose ir Telšių smulkiųjų verslininkų asociacijoje, bei užtikrinant profesinio mokymo atitiktį darbo rinkos reikalavimams.

Projekto mobilumo veiklos

Stažuotė Portugalijoje. Sritis - profesinis mokymas pagal automobilių mechaniko profesinio mokymo programą.

Stažuotė Danijoje. Sritis - profesinis mokymas pagal statybos mokymo programas.

Stažuotė Maltoje. Sritis - profesinis mokymas pagal maisto gamybos ir turizmo mokymo programas.

Įgyvendinimo laikotarpis

2017 m. liepa – 2018 m. birželis

Projekto vykdytojas VšĮ Telšių regioninis profesinio mokymo centras.

Partneriai - Mažeikių politechnikos mokykla, Šiaulių prekybos, pramonės ir amatų rūmai bei Telšių smulkiųjų verslininkų asociacija.

Projektas finansuojamas remiant Europos Komisijai


Narystė
Šiuo metu ŠPPAR jungia 240 įmonių, dirbančių įvairiose srityse. Prisijunkite prie mūsų.
„COVID-19. Vienas lauke - ne karys“


Nuomonė

Rezultatai

Parašykite mums