PAGALBOS MEDIKAMS SĄSKAITOJE JAU 8.150 €. Dėkojame įmonėms: UAB Bodesa, UAB Limega, UAB Laurema, UAB Grafų baldai, UAB Jukvas, UAB Darbintera, UAB Yvas, Konta LT, UAB Įžvalga, UAB Medicinos linija, Vaclovo Motiejūno, Volosovų šeimyna "FIESTA"

Finansinio SVV importo/eksporto procedūrų valdymo LT-LV-BE gerinimas
2011 11 11

Šiaulių prekybos, pramonės ir amatų rūmai kartu su Latvijos PPR vykdė INTERREG IIIA programos finansuojamą projektą “Finansinio SVV importo/eksporto procedūrų valdymo LT-LV-BE gerinimas“.

 Projekto metu buvo:

  • vedami mokymai rūmų darbuotojams, SVV įmonių finansininkams bei buhalteriams
  • organizuota tarptautinė konferencija
  • išleistas leidinys lietuvių, latvių ir baltarusių kalbomis
  • 2005-12-09 vyko pirmasis partnerių susitikimas Rezeknėje (Latvija)
  • 2006 kovo 2-4 dienomis Šiaulių PPAR darbuotojai drauge su ŠU atstovu lankėsi pas projekto partnerius Baltarusijoje - Vitebske
  • pravesti du informatyvūs seminarai apie įmonių steigimą, mokesčius ir sąlygas Lietuvoje bei Latvijoje
  • išsiaiškinta situacija Baltarusijoje, bendradarbiavimo versle, bei investavimo galimybės 
  • aplankyta Laisvoji ekonominė zona Vitebske, susipažinta su jos teikiamomis privilegijomis užsienio investuotojams, dirbančiomis įmonėmis.

2006 05 03 Šiaulių prekybos pramonės ir amatų rūmai organizavo seminarą verslininkams “Finansinio SVV importo/eksporto procedūrų valdymo LT-LV-BE gerinimas“.

Taip pat apmokyti ir rūmų darbuotojai, o 2003 05 02 vyko projekto priežiūros ir darbo grupių darbiniai susitikimai.

Finansavimas:

INTERREG IIIA

2006 10 03 pranešimas spaudai:
Šiaulių prekybos, pramonės ir amatų rūmai, bendradarbiaudami su Latvijos ir Baltarusijos partneriais vykdo INTERREG III A programos pietų prioriteto iš dalies remiamą projektą “Finansinio SVV importo/eksporto procedūrų valdymo LT-LV-BE gerinimas“.
Šio projekto tikslas stiprinti bendradarbiavimą tarp Šiaulių, Telšių apskričių (Lietuva), Latgalės (Latvija) ir Vitebsko (Baltarusija) verslo bendruomenių, bei spręsti tarptautinio bendradarbiavimo problemas, atsiradusias dėl pokyčių Lietuvai ir Latvijai įstojus į Europos Sąjungą.
Šio projekto veiklos yra skirtos įmonių (ypač turinčių ribotus resursus SVĮ) finansinio valdymo pagerinimui. Projekto metu suorganizuoti 6 tarptautiniai mokomieji seminarai prekybos, pramonės ir amatų rūmų darbuotojams bei smulkių ir vidutinių įmonių buhalteriams, finansininkams. Seminaruose dalyvavo ne tik atitinkamos šalies mokesčių inspekcijos ir muitinės atstovai, bet ir projekto partneriai, puikiai susipažinę su savo šalies importo/eksporto procedūrų valdymu, mokesčių bei įmonių registravimo sistemomis. Mokymų metu, buvo suteikta galimybė ne tik mokytis, bet ir užduoti konkrečius klausimus, diskutuoti.
Pagrindinis projekto rezultatas – leidinys. Tai lietuvių, rusų ir latvių kalbomis išleistas žinynas finansininkams ir buhalteriams „Eksporto ir importo operacijos Latvija - Baltarusija – Lietuva“. Jame apžvelgti visų trijų šalių ūkio subjektai ir teisinė sistema, valstybinė mokesčių sistema, pirkimo – pardavimo operacijų vykdymas šalies viduje ir pirkimo pardavimo operacijų vykdymas, kai viena iš sandorio šalių yra užsienio partneris, pateikti verslo subjektų registravimo pažymėjimų pavyzdžiai. Leidiniai buvo platinami baigiamosios konferencijos Rezeknėje (Latvija) dalyviams.
Eksporto ir importo operacijos Latvija-Baltarusija-Lietuva Žinynas finansininkams ir buhalteriams


Narystė
Šiuo metu ŠPPAR jungia 240 įmonių, dirbančių įvairiose srityse. Prisijunkite prie mūsų.
Pristatome RŪMŲ NARĮ


Nuomonė

Rezultatai

Parašykite mums