PAGALBOS MEDIKAMS SĄSKAITOJE JAU 8.150 €. Dėkojame įmonėms: UAB Bodesa, UAB Limega, UAB Laurema, UAB Grafų baldai, UAB Jukvas, UAB Darbintera, UAB Yvas, Konta LT, UAB Įžvalga, UAB Medicinos linija, Vaclovo Motiejūno, Volosovų šeimyna "FIESTA"

Lietuvos ir Baltarusijos regioninis bendradarbiavimas: verslo partnerysčių stiprinimas Šiaulių ir Gomelio regionuose
2011 11 11

 Projektas finansuojamas Lietuvos Respublikos vystomojo bendradarbiavimo ir paramos demokratijai programos lėšomis.

Tikslai:

- aktyvinti regioninį Šiaulių ir Gomelio bendradarbiavimą;
- plėsti verslo kontaktų tinklą tarp Šiaulių regiono ir Gomelio srities verslininkų;
- pristatyti Baltarusijos Respublikos verslininkų organizacijoms, Gomelio srities vietos valdžios ir kitoms suinteresuotoms įstaigoms Šiaulių regiono patirtį smulkaus ir vidutinio verslo skatinime.

Spalio 27 d. Gomelyje (Baltarusijos Respublika) kartu su Baltarusijos prekybos ir pramonės rūmų Gomelio skyriumi organizuojamas verslo forumas “Lietuvos ir Baltarusijos regioninis bendradarbiavimas: verslo partnerysčių stiprinimas Šiaulių ir Gomelio regionuose“. Jo metu Gomelio srities verslininkams, organizacijoms, valdžios įstaigoms buvo pristatyta Šiaulių regiono patirtis smulkaus ir vidutinio verslo skatinime, pasidalinta verslo informacija, bendradarbiavimo galimybėmis įvairiose interesų srityse (statybinės mašinos; baldų pramonė; konditerijos gaminiai, televizijos ir ryšio sistemos, maisto papildų gamyba ir platinimas).
Lietuvos patirtį verslo forume reprezentavo mokslininkai, Šiaulių apskrities verslininkai ir valdžios atstovai. Diskusijos su Šiaulių regiono ekspertais, gerosios patirties pavyzdžių sklaida didino Gomelio regiono gebėjimą stiprinti smulkųjį ir vidutinį verslą. Verslo susitikimai sukūrė tinkamą foną verslo kontaktų tinklo plėtrai.

 Projekto įgyvendinimo laikotarpis:

2009-08-01 iki 2009-11-16.

Informacija apie forumą 2009 10 27


Narystė
Šiuo metu ŠPPAR jungia 240 įmonių, dirbančių įvairiose srityse. Prisijunkite prie mūsų.
„COVID-19. Vienas lauke - ne karys“


Nuomonė

Rezultatai

Parašykite mums