Atsižvelgiant į situaciją dėl koronaviruso plitimo grėsmės Verslo ir pasiekimų parodą „Šiauliai'20“ nukeliame į kitus metus. Susitiksime 2021 metų lapkričio 25 – 27 dienomis.

Mechanikos ir metalo darbų specialistų praktinio mokymo ir kvalifikacijos vertinimo veiksmingumo didinimas
2011 11 10

LEONARDO DA VINCI PROGRAMOS MOBILUMO PROJEKTAS „MECHANIKOS IR METALO DARBŲ SPECIALISTŲ PRAKTINIO MOKYMO IR KVALIFIKACIJOS VERTINIMO VEIKSMINGUMO DIDINIMAS“ (NR. LLP-LdV-VETPRO-2010-LT-0344).

Projekto tikslas:
Didinti mechanikos ir metalo darbų specialistų kvalifikacijos vertinimo veiksmingumą, siekiant užtikrinti geresnį besimokančiųjų praktinio pasirengimo profesinei veiklai pripažinimą.

Projekto dalyviai:
Profesinio mokymo ekspertai, tiesiogiai dalyvaujantys mechanikos ir metalo darbų srities specialistų rengime bei įgytų teorinių žinių ir praktinių gebėjimų vertinime.

Projekto rezultatai:
Projekto dalyviai susipažino su profesinio rengimo sistemų įvairove, naujausiomis mechanikos ir metalo darbų srities technologijomis bei šių specialistų kvalifikacijos vertinimo praktika Italijoje ir Turkijoje, keitėsi gerąja praktika, kaip gerinti šių specialistų praktinio mokymo ir gebėjimų vertinimo veiksmingumą. Buvo parengtos rekomendacijos mechanikos ir metalo darbų srities specialistų praktinių gebėjimų vertinimo tvarkai, atnaujintos praktinės užduotys suvirintojo kvalifikacijai vertinti.

Įgyvendinimo laikotarpis:
2010-09-01―2011-07-31

Pareiškėjas:
Šiaulių prekybos, pramonės ir amatų rūmai

Projekto partneriai:
Šiaulių profesinio rengimo centras, Telšių regioninis profesinio mokymo centras, Mažeikių politechnikos mokykla, Šeduvos technologijų ir verslo mokykla, Žeimelio žemės ūkio mokykla, Fortes Srl (Italija), Buca Anadolu Teknik Ve Endustri Meslek Lisesi (Turkija).

Finansavimas
Veikla vykdoma gavus Europos Sąjungos paramą pagal Mokymosi visą gyvenimą programą, kurią Lietuvos Respublikoje administruoja Švietimo mainų paramos fondas.

Šis pranešimas atspindi autorių požiūrį, todėl Europos Komisija negali būti laikoma atsakinga už bet kokį jame pateikiamos informacijos naudojimą.

Šiaulių prekybos, pramonės ir amatų rūmai:

2011 kovo 6 –13 dienomis organizavo stažuotę Izmire (Turkija).
2011 m. balandžio 3-9 dienomis įvyko antrasis projekto vizitas į Vicenzą (Italija).

 


Narystė
Šiuo metu ŠPPAR jungia 246 įmonės, dirbančios įvairiose srityse. Prisijunkite prie mūsų.
Pristatome RŪMŲ NARĮ


Nuomonė

Rezultatai

Parašykite mums