Kviečiame registruotis dalyvauti parodoje "Šiauliai 2019"

Profesinio mokymo kokybės didinimas, susipažįstant su kompetencijų matavimu ir vertinimu Europos šalyse
2013 10 16

Leonardo da Vinci programos profesinio mokymo specialistų mobilumo (VETPRO) projektas „Profesinio mokymo kokybės didinimas, susipažįstant su kompetencijų matavimu ir vertinimu Europos šalyse“ (Nr. LLP- LdV- VETPRO- 2013- LT- 0921)

Pagrindinis projekto tikslas:

susipažinti su kompetencijų matavimu ir vertinimu praktinio mokymo metu, taip didinant profesinio mokymo kokybę Telšių, Mažeikių ir Kuršėnų profesinio mokymo įstaigose bei Šiaulių prekybos, pramonės ir amatų rūmuose. Visi projekto dalyviai šiuo metu diegia profesinio mokymo kokybės valdymo sistemas, jie siekia vykdyti kokybišką profesinį mokymą, priartintą prie Europos standartų, todėl nori parengti statybos, automobilių remonto, maisto ir turizmo sektoriaus profesinio mokymo programų pagrindinių kompetencijų matavimų parametrus ir vertinimo skales.

Šiame projekte dalyvauja Lietuvos partneriai:

VšĮ Telšių RPMC, Mažeikių politechnikos mokykla, Kuršėnų politechnikos mokykla, Šiaulių prekybos, pramonės ir amatų rūmai, iš viso 19 dalyvių.

Projekto partneriai užsienyje:

Turkijos, Vokietijos ir Škotijos profesinio mokymo įstaigos.

Projekto galutiniai rezultatai:

Projekto dalyviai parengs pristatymus užsienio kalba apie savo mokymo įstaigas "Profesinis mokymas - galimybės ir perspektyvos Lietuvoje"  CD formate, kuriame bus pateikta informacija apie profesinio mokymo ypatybes mokymo įstaigoje, regione, mokymo įstaigos apibūdinimas, situacija darbo rinkoje.

Dalyviai parengs statybos, automobilių remonto, maisto ir turizmo sektoriaus profesinio mokymo programų pagrindinių kompetencijų matavimų parametrus ir vertinimo skales, kurios bus naudojamos praktinio mokymo pamokose bei vertinant profesinio mokymo kokybę.


Narystė
Šiuo metu ŠPPAR jungia 229 įmonės, dirbančios įvairiose srityse. Prisijunkite prie mūsų.
Mėnesio narys


Nuomonė

Rezultatai

Parašykite mums