PAGALBOS MEDIKAMS SĄSKAITOJE JAU 7.150 €. Dėkojame įmonėms: UAB Yvas, UAB Bodesa, UAB Limega, UAB Laurema, UAB Grafų baldai, UAB Jukvas, UAB Darbintera, UAB Konta LT, UAB Įžvalga, UAB Medicinos linija, Vaclovo Motiejūno, Volosovų šeimyna "FIESTA"

Į pradžią path-separator Nariai path-separator Antroji reklamos atelje, UAB

Rūmų narys

Antroji reklamos atelje, UAB

Įmonės pavadinimas: Antroji reklamos atelje, UAB
Įkūrimo metai: 2002
Darbuotojų skaičius: 6
Įmonės kodas: 145848811
Adresas: Varpo g. 53A, Šiauliai, 76239
Telefonas: 8 41 200222
Faksas: -
El. paštas: admin@2ra.lt
Tinklapis: www.2ra.lt
Veikla:

Kuriame.

Specializuojamės prekių, paslaugų ir firmų įvaizdžio, siužetų, plakatų, prekių ženklų kūrimo srityje. Įvaizdis turi pakankamai didelę įtaką vartotojui, kuomet šis renkasi paslaugas ar prekes. Todėl mūsų darbo principas– įsigilinti į kliento poreikius ir sukurti individualius sprendimus. Sugalvojame reklaminius šūkius, pateikimo stilių ir kita. Taip pat - įvairių pardavimo akcijų turinio perteikimo būdą ir vizualinį pavidalą. Be abejo ,kuriame ne tik plakatus, bet ir bukletus, kalendorius bei kitokių formatų reklaminę produkciją. Bendradarbiaujame su keletu įvairaus lygio bei pajėgumų spaustuvių, todėl sukurtą leidinuką galime greit atspausdinti.

Eksponuojame.

Kitas 2RA „arkliukas“ - Šiauliuose bei Šiaulių apskrityje įrengę didžiausią šiaurės Lietuvoje lauko reklaminių stendų sistemą (virš šimto plokštumų). Ekspertų vertinimu, lauko reklama regionuose pagal pastebimumą ir efektyvumą yra antroje vietoje po respublikinių televizijos kanalų, o vertinant kainos ir kontaktų (efektyvumo) santyki, be jokios abejonės – pirmoje. Mūsų lauko reklamos stendai (daugiausia 6x3 m) išdėstyti: Šiauliuose, Mažeikiuose, Kuršėnuose, Joniškyje, Radviliškyje, Telšiuose ir kitur. Jie yra pačiose judriausiose vietose: šalia didžiųjų prekybos centrų, sankryžose, prie įvažiavimų į miestą, pramoniniuose rajonuose.

Transliuojame.

RS2 – regioninė radijo stotis aktyviems, smalsiems, subrendusiems, linksmiems,  kūrybiškiems visos Šiaurės Lietuvos gyventojams, girdima 97,8 FM dažniu. Mūsų klausosi Šiaulių, Kuršėnų, Joniškio, Radviliškio, Kelmės ir kitų miestų gyventojai. Radijo stoties transliavimo aprėptis yra apie 80-90 km spinduliu apie Šiaulius. RS2 klausytojai – aktyvūs visuomeninio gyvenimo dalyviai, vyresni nei 25 metų, vidutinio ir aukštesnio rango vadovai, tarnautojai, verslininkai. Jie nori girdėti naujausią informaciją, jiems įdomūs pasaulio, Lietuvos ir Šiaulių regiono įvykiai. Klausykite ir matykite mus internetu - www.rs2.lt.

Narystė
Šiuo metu ŠPPAR jungia 240 įmonių, dirbančių įvairiose srityse. Prisijunkite prie mūsų.
„COVID-19. Vienas lauke - ne karys“


Nuomonė

Rezultatai

Parašykite mums