Naujienos

Šiaulių regiono įmonių verslo misija į parodą January Furniture Show 2019, Birmingeme, UK

2019 m. sausio 20 – 22 dienomis organizuojama verslo misija į baldų parodą January Furniture Show 2019. Verslo misijos metu suplanuoti susitikimai su jau esamaisįmonių partneriais, potencialiais klientais. 

Į verslo misiją vyksta smulkios ir vidutinės įmonės iš Šiaulių regiono tarp kurių yra Rojaus baldai, Grafų baldai, Idėjų alėja, Joras, LBI, Vibaltpega, Zaka, GBF sofa, Vija idėja ir kt. Pagrindinis misijos tikslas – rasti naujų klientų ir užmegzti naujas partnerystes, didinti įmonių konkurencingumą, ieškoti būdų persiorientuoti į aukštesnės pridėtinės vertės kūrimą.

Skaityti daugiau
Daugiau naujienų

Artimiausi renginiai

Sausis 30 d., 2019 m. - Sausis 30 d., 2019 m.

Verslo pusryčiai - diskusija

Rūmų narių bendruomenė  sausio 30 d. kviečiama į Verslo pusryčius – diskusiją. Renginys vyks Šiaulių prekybos, pramonės ir amatų rūmuose, Vilniaus g. 88, Šiauliai.

Vasaris 1 d., 2019 m. - Vasaris 1 d., 2019 m.

Pokalbiai prie rytinės kavos “Verslo augimas aktyvioje bendrystėje”

Rūmų narių bendruomenė kviečiama į kontaktų rytmetį „Pokalbiai prie rytinės kavos“. Kontaktų rytmečio tema “Verslo augimas aktyvioje bendrytėje”. Pokalbių prie rytinės kavos metu pasveikinsime ir pristatysime verslo bendruomenei naujus Rūmų narius. 

Vasario 1 d. 9.00 val. Rūmų narių kontaktų rytmetys vyks Šiaulių prekybos, pramonės ir amatų  rūmuose (Vilniaus g. 88, Šiauliai). 

Vasaris 5 d., 2019 m. - Vasaris 7 d., 2019 m.

Verslo misija į FURNITURE & LIGHT FAIR 2019

Dalyvių grupė renkama iki gruodžio 18 dienos!

Šiaulių prekybos, pramonės ir amatų rūmai kviečia įmones vykti į tarptautinę skandinavijos baldų ir apšvietimo projektavimo parodą FURNITURE &LIGHT 2019   vasario 05-07 d. Stokholme, Švedijoje.

Pagrindiniai parodos sektoriai: baldai, tekstilė, interjero dizainas, namų ir viešųjų erdvių apšvietimas, elektros medžiagos ir komponentai.  

Visi renginiai

Renginių kalendorius

Powered by eZ Publish™ CMS Open Source Web Content Management. Copyright © 1999-2011 eZ Systems AS (except where otherwise noted). All rights reserved.