Naujienos

„Jeigu verslui gerai – tai ir visiems gerai“

Eurochambres (Europos Rūmai, kurių nariai yra ir Lietuvos prekybos, pramonės ir amatų rūmai) siekia didinti savo įtaką Europos Sąjungos institucijose. Tai matosi naujam prezidentui Christoph Leitl dalyvaujant įvairiose diskusijose. Jis prisistatė Europos ekonomikos ir socialinių reikalų komitete (EESRK) darbdavių grupei, kurios narys yra Šiaulių PPAR  generalinis direktorius Alfredas Jonuška. Buvo puiki galimybė susipažinti, pabendrauti asmeniškai ir pristatyti Lietuvos prekybos, pramonės ir amatų rūmų patirtį.  EESRK šiomis dienomis švenčia savo 60 metų jubiliejų, prieš kelias savaites tokią pat datą minėjo ir Eurochambres.

Skaityti daugiau
Daugiau naujienų

Artimiausi renginiai

Gegužė 30 d., 2018 m. - Gegužė 30 d., 2018 m.

Karjerai renkuosi Šiaulius 2018 Spaustuvėje "Titnagas"

2018 m. Šiaulių prekybos, pramonės ir amatų rūmų kartu  su Šiaulių miesto savivaldybe, regiono įmonėmis ir bendrojo lavinimo mokyklomis įgyvendinamame projekte gegužės 30 d.duris atvers Spaustuvė Titnagas.  Vizito metu susipažinsime su įmonės veikla, aiškinsimės ir diskutuosime, kokie yra žmogiškųjų ištekliai poreikiai ir kaip jie gali keistis ateityje.

Birželis 20 d., 2018 m. - Birželis 20 d., 2018 m.

Karjerai renkuosi Šiaulius 2018 UAB "Rūta"

2018 m. Šiaulių prekybos, pramonės ir amatų rūmų kartu  su Šiaulių miesto savivaldybe, regiono įmonėmis ir bendrojo lavinimo mokyklomis įgyvendinamame projekte birželio 20 d.duris atvers UAB "Rūta".  Vizito metu susipažinsime su įmonės veikla, aiškinsimės ir diskutuosime, kokie yra žmogiškųjų ištekliai poreikiai ir kaip jie gali keistis ateityje.

Birželis 29 d., 2018 m. - Birželis 29 d., 2018 m.

Pokalbiai prie rytinės kavos UAB "Rūta"

kviečiame į patirtinius  „Pokalbius prie rytinės kavos“. Birželio 29 d. 9 val. kava vaišinsimės UAB "Rūta"(Tilžės g. 133, Šiauliai). 

Vizito forma - neilga programa ir laisvas bendravimo stilius. Jūsų laukia  gardi kava, sėkmės istorija, ekskursija. Visus norinčius susipažinti, pasidalinti patirtimi ar perduoti savo kontaktus maloniai kviečiame jungtis rytinei kavai.

Visi renginiai

Renginių kalendorius

Powered by eZ Publish™ CMS Open Source Web Content Management. Copyright © 1999-2011 eZ Systems AS (except where otherwise noted). All rights reserved.