Artimiausi renginiai

Rugsėjis 24 d., 2018 m. - Rugsėjis 24 d., 2018 m.

Telšių regiono verslui: „Force Majeure taikymo praktika“

Kada nenugalimos jėgos pripažįstamos force majeure objektu?  Ką turi žinoti kiekvienas verslas apie force majeure taikymą? Į ką rekomenduojama atkreipti dėmesį įtraukiant force majeure į sutartis? Kur kreiptis dėl nenugalimos jėgos aplinkybes liudijančių pažymų? Kada šios pažymos gali būti sutarties šalių panaudotos kaip faktinis įrodymas dėl sutartinių įsipareigojimų vykdymo arcivilinės atsakomybės taikymo? Kokius dokumentus reikia parengti ir pateikti force majeure aplinkybes liudijančiaipažymai gauti?

Rugsėjis 24 d., 2018 m. - Rugsėjis 24 d., 2018 m.

Šiaulių rajono verslui: "Force Majeure taikymo praktika"

Force majeure (nenugalimosjėgos) aplinkybių taikymas sutartyse numatomas bene kiekviename verslo sandėryje. Labai dažnai sutartyse ši dalis parengiama ir įtraukiama vadovaujantis šabloniniais pavyzdžiais. Ar kiekvienas verslininkas, vadovas žino, kokių priemonių reikia imtis, kur kreiptis, kokius dokumentus parengti irpateikti įvykus, jo nuomone nenumatytoms aplinkybėms? Kokias praktines klaidas force majeur taikyme dažniausiai daro fiziniai ir juridiniai asmenys?

Spalis 5 d., 2018 m. - Spalis 5 d., 2018 m.

Pokalbiai prie rytinės kavos "Marketingo partnerystės - kartu galime daugiau"

Rūmų narių bendruomenės klubas spalio 5 d. 9.00 val. kviečiamas į pokalbius prie rytinės kavos apie marketingo partnerystes.  

Galvoje knibžda gausybė marketingo idėjų, tačiau nepakanka resursų joms įgyvendinti? Mažas marketingo biudžetas – dažno verslo problema. O ar dažnas susimąstome, kad neprivalome visko daryti vieni? Kad galime suvienyti jėgas sukita ar kitomis įmonėmis ir marketingo projektą įgyvendinti kartu? Štai Jums ir 2-3 kartus didesnis biudžetas!  Nuo paprasčiausios reklamos kampanijos iki bendro riboto leidimo produkto vystymo – sutelkus jėgas bei lėšas su tais pačiais resursais galima nueiti kur kas toliau. Pakvieskite kitą įmonę bendrai reklamoskampanijai, lojalumo programai ar renginiui. Susiburkite bendram rinkostyrimui. Suraskite renginio rėmėjus. Pasitelkite partnerius šiems ir dardaugybei kitų marketingo projektų. Mintis gera, bet neaišku nuo ko pradėti? Prisijunkite – paieškosime atsakymų kartu.

Visi renginiai

Renginių kalendorius

Powered by eZ Publish™ CMS Open Source Web Content Management. Copyright © 1999-2011 eZ Systems AS (except where otherwise noted). All rights reserved.