Naujienos

Verslo ir pasiekimų paroda Tarptautinė konferencija Šiauliai GLOBAL

Kviečiame dalyvauti tarptautinėje konferencijoje "Tarptautinės prekybos tendencijos - nauji iššūkiai verslui"

Šiaulių prekybos, pramonės ir amatų rūmai kartu su Šiaulių miesto savivaldybe, Šiaulių universitetu bei žurnalu IQ šių metų lapkričio 29 d. maloniai kviečia dalyvauti tarptautinėje konferencijoje „Tarptautinės prekybos tendencijos – nauji iššūkiai verslui“ bei verslo ir pasiekimų parodos „Šiauliai 2018“ atidarymo ceremonijoje (Šiaulių arena, J. Jablonskio g. 16, Šiauliai).

Skaityti daugiau
Daugiau naujienų

Artimiausi renginiai

Lapkritis 20 d., 2018 m. - Lapkritis 20 d., 2018 m.

Karjerai renkuosi Šiaulius 2018

Renginys skirtas Šiaulių miesto bendrojo lavinimo mokyklų ugdymo karjerai specialistams ir vadovams.

Lapkritis 23 d., 2018 m. - Lapkritis 23 d., 2018 m.

VERSLO PUSRYČIAI - LIETUVOS EKONOMIKOS APŽVALGA IR VERSLO AUGIMO GALIMYBĖS

Didžiausią indėlį į Lietuvos ekonomiką atneša smulkus ir vidutinis verslas. Lietuvoje SVV įmonių segmente dirba 75 proc. visų užimtųjų, o SVV verslas generuoja 70 proc. viso BVP – pagal pastarąjį rodiklį Lietuva yra penktoje vietoje visoje ES. Smulkiam ir vidutiniam verslui svarbu nuolat gauti kvalifikuotas įžvalgas apie tendencijas Lietuvos ir pasaulio ekonomikoje, bei verslo ateities prognozes. 

Rūmų narius  lapkričio 23 d. verso pusryčiams apie Lietuvos ekonomikos apžvalgą ir verslo augimo galimybes kviečia  SME Finance.  

Lapkritis 29 d., 2018 m. - Gruodis 1 d., 2018 m.

Verslo ir pasiekimų paroda Šiauliai 2018

Šiemet kasmetinė verslo ir pasiekimų paroda sveikins lankytoją jau 23-ąjį kartą. Lapkričio 29, 30 ir gruodžio 1-ą dienomis organizuojama paroda rodo ne tik Šiaulių išlaikytą tradiciją, bet ir regiono verslo brandumą. 

Paroda nespecializuota, skirta galutiniams vartotojams (B2C). 

Visi renginiai

Renginių kalendorius

Powered by eZ Publish™ CMS Open Source Web Content Management. Copyright © 1999-2011 eZ Systems AS (except where otherwise noted). All rights reserved.