Naujienos

Baltarusijoje viešėjo Lietuvos prekybos, pramonės ir amatų rūmų asociacijos prezidiumo nariai

Lietuvos ambasadoje Minske suorganizuotas susitikimas su prezidiumo nariais, atstovaujančiais Šiaulių, Panevėžio ir Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmus, dalyvaujant Lietuvos Respublikos ambasadoriui Baltarusijoje Andriui Pulokui ir ambasados darbuotojams. Šiauliams atstovavo Šiaulių prekybos pramonės ir amatų rūmų prezidentas Vidmantas Japertas, Tarybos narys Jurgis Čepulis ir generalinis direktorius alfredas Jonuška. Ambasadorius rūmų atstovams pristatė ekonomines Lietuvos–Baltarusijos aktualijas, buvo diskutuojama, kaip Lietuvos verslui geriau ir efektyviau bendradarbiauti su partneriais.

Skaityti daugiau

Pratęstas investuotojų atrankos ir valstybinės žemės sklypų nuomos ne aukciono būdu Šiaulių pramoniniame parke konkursas

Šiaulių miesto savivaldybė skelbia investuotojų atrankos ir valstybinės žemės sklypų nuomos ne aukciono būdu Šiaulių pramoniniame parke konkursą. 
Šiuo metu Šiaulių pramoniniame parke yra 5 neišnuomoti valstybinės žemės sklypai.Investuotojai, norintys investuoti Šiaulių pramoniniame parke turi atitikti šiuos minimalius kriterijus:- planuojamas investicijų, tenkančių 1 hektarui išsinuomoto žemės sklypo ploto, dydis iki veiklos pradžios turi būti ne mažesnis nei 600 000 Eur;- numatomos sukurti ne mažiau kaip 5 darbo vietos, tenkančios 1 žemės sklypo hektarui ir išlaikomos iki investicijų sutarties galiojimo termino pabaigos. Pasirašius investicijų ir žemės nuomos sutartis investuotojas 10 (dešimties) metų laikotarpiui 100 proc. atleidžiamas nuo žemės mokesčio ir nekilnojamojo turto mokesčio, jei vykdo prisiimtus įsipareigojimus.

Skaityti daugiau
Paroda "Šiauliai'18"

Informuojame, kad jau priimamos paraiškos į verslo ir pasiekimų parodą "Šiauliai 2018"

Kviečiame įmones, organizacijas, smulkiuosius verslininkus dalyvauti verslo ir pasiekimų parodoje "Šiauliai 2018", kuri vyks lapkričio 29 - gruodžio 1 dienomis Šiaulių arenoje (J. Jablonskio g. 16, Šiauliai).
Pasinaudokite galimybe pristatyti save, teikiamas paslaugas, naujausius gaminius ar verslo sprendimus, sustiprinkite kontaktus su esamais ir naujais klientais, šalies bei užsienio įmonėmis.

Skaityti daugiau

Investuotojų atrankos ir valstybinės žemės sklypų nuomos ne aukciono būdu Šiaulių pramoniniame parke konkursas

Šiaulių miesto savivaldybė skelbia investuotojų atrankos ir valstybinės žemės sklypų nuomos ne aukciono būdu Šiaulių pramoniniame parke konkursą. 

Skaityti daugiau

Sėkmingoms Lietuvos įmonėms įteikti kasmetiniai eksporto apdovanojimai

Jau ilgamete tradicija tapusių Lietuvos prekybos, pramonės ir amatų rūmų asociacijos organizuojamų „Lietuvos eksporto prizas 2017“ apdovanojimų metu buvo pagerbtos sėkmingos, unikalia produkcija bei veržlumu užsienio rinkose 2017 metais pasižymėjusios Lietuvos įmonės, ir jų vadovai. Apdovanojimus bei sveikinimus įmonėms išdalijo šalies premjeras Saulius Skvernelis. Septynioliktus metus iš eilės vykstančio renginio metu taip pat buvo įteiktas specialus prizas Lietuvos metų verslininkei/vadovei.

Skaityti daugiau
Laurema direktorė

Metų verslininke išrinkta Jūratė Kasperavičienė: „Mūsų įmonėje vadovauja moterys“

Lietuvos prekybos, pramonės ir amatų rūmų asociacija išrinko geriausias Lietuvos įmones, praėjusiais metais labiausiai prisidėjusias prie šalies ūkio augimo ir eksporto plėtros. 17 kartą vykusių apdovanojimų metu specialiu prizu buvo apdovanota ir Lietuvos metų verslininkė. Ja tapo šilkografijos spaustuvės UAB „Laurema“ vadovė Jūratė Kasperavičienė. Moteris sako, kad nors visame pasaulyje verslui vadovaujančių moterų daugėja, iššūkiai, su kuriais jos susiduria, išlieka panašūs.

 

Skaityti daugiau

Verslo atstovams įteikti garbingi apdovanojimai

2018 m. kovo 9 d. Šiaulių prekybos, pramonės ir amatų rūmai narius ir svečius pakvietė į Generalinę asamblėja, visuotinį Rūmų narių susirinkimą, kurio metu taip pat vyko sėkmingiausia veikiančių įmonių, labiausiai nusipelniusių Rūmų bendruomenės narių ir regiono verslui reikšmingų asmenų apdovanojimai.

Skaityti daugiau

KARJERAI RENKUOSI ŠIAULIUS 2018“ pirmoji duris atvėrė UAB „Reklamos diktatorius“

Kuo kvėpuoja Šiaulių pramonė? Kokie specialistai turi didžiausias karjeros galimybes šio miesto įmonėse ir kaip nukreipti jaunus žmones sėkmingu profesiniu keliu? Į visus šiuos klausimus atsakymus bando rasti Šiaulių prekybos, pramonės ir amatų rūmai (toliau – ŠPPAR), drauge su Šiaulių miesto savivaldybe ir  miesto įmonėmis tęsiantys renginių ciklą „Karjerai renkuosi Šiaulius“.

Skaityti daugiau

2018 m. vasario 26 d. vyko Šiaulių prekybos, pramonės ir amatų rūmų tarybos posėdis

2018 m.  vasario 26 d. Šiaulių prekybos, pramonės ir amatų rūmų tarybai  buvo pristatyta rūmų 2017 m.  veiklos ataskaita bei iššūkiai, kuriuos priima ir planuoja įveikti šiais metais.

Per  2017 m. Šiaulių  prekybos, pramonės ir amatų rūmai:

Skaityti daugiau

Šiaulių prekybos, pramonės ir amatų rūmai pradeda įgyvendinti projektą "Patirtys kuriančios ateitį"

Šiaulių prekybos, pramonės ir amatų rūmai pradeda įgyvendinti projektą "Patirtys kuriančios ateitį", finansuojamą pagal priemonę 12.0.1-CPVA-K-204 Komunikacija apie ES investicijas. Projekto tikslas - skatinti Šiaulių regiono gyventojus ir įmones domėtis ES investicijų skatinamais socialiniais - ekonominiais pokyčiais, sudarant sąlygas pamatyti jų rezultatų teigiamą poveikį regiono gyventojų, įmonių ir visuomenės gerovei per ES investicijų Šiaulių regiono (ŠPPAR narių) įmonėse gerąją patirtį.

Skaityti daugiau
Powered by eZ Publish™ CMS Open Source Web Content Management. Copyright © 1999-2011 eZ Systems AS (except where otherwise noted). All rights reserved.