Inicijuojama diskusija dėl savivaldybių infrastruktūros įstatymo projekto
2017 11 14

Lietuvos prekybos, pramonės ir amatų rūmai  atkreipia dėmesį į būtinybę apsvarstyti savivaldybių infrastruktūros įstatymo projektą. Šis įstatymas svarbus dėl savivaldybių infrastruktūros tvarios plėtros užtikrinimo bei verslo ir gyventojų galimybių naudotis inžinierinėmis komunikacijomis, tačiau infrastruktūros mokesčio įvedimas neturi pabloginti investicinės aplinkos, ypatingai regionuose.

Šiaulių prekybos, pramonės ir amatų rūmų iniciatyva rengiame svarstymą – diskusiją šiuo klausimu.  Aplinkos ministerijos atstovai pristatys savivaldybių infrastruktūros įstatymo projektą, jo tikslus ir taikymo tvarką. Laukiame diskusijoje kviečiamų ir dalyvaujančių Lietuvos savivaldybių asociacijos, Lietuvos statybininkų asociacijos, regioninių prekybos, pramonės ir amatų rūmų atstovų pastabų ir komentarų. Į diskusiją kviečiami Seimo aplinkos komiteto nariai. Renginio moderatorius ŠPPAR prezidentas Vidmantas Japertas.

Renginys vyks 2017 m. lapkričio 16 d. 13 val. Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmuose, T. Kosciuškos g. 30 (IV a.), Vilniuje.

Daugiau informacijos ir registracijai kreipkitės į vyriausiąjį patarėją R. Gėgžną, tel. +370 698 22067,

el. paštas: romas.gegznas@chambers.lt arba asta.cekelyte@chambers.lt


Powered by eZ Publish™ CMS Open Source Web Content Management. Copyright © 1999-2011 eZ Systems AS (except where otherwise noted). All rights reserved.