Naujienos

Registracijos problema eksportuojantiems į Egiptą

Europos Sąjungos delegacija Kaire pranešė, kad Europos Komisijos Teisės tarnyba atlieka tyrimą įvertinti, ar Egipto reikalavimas privalomai registruotis Europos Sąjungos įmonėms, eksportuojančioms prekes į Egiptą, yra teisėtas. Pastaruosius metus ES eksportuotojams tenka nepagrįstai ilgai laukti tokio privalomo registravimo procedūrų pabaigos. Europos Komisija ketina suteikti Egiptui paskutinę galimybę („a hard deadline“) iki 2021-10-30 įregistruoti visas to tebelaukiančias, bet administracinius reikalavimus įvykdžiusiais ES įmones. Tuo pačiu metu ES Delegacija Kaire atkreipė dėmesį, kad dažnai ES įmonės nesulaukia būtinos registracijos pabaigos dėl nebegaliojančio kokybės sertifikato, - siūloma jį iš anksto atsinaujinti.

Skaityti daugiau
Daugiau naujienų

Artimiausi renginiai

Rugsėjis 23 d., 2021 m. - Rugsėjis 24 d., 2021 m.

Virtualus verslo kontaktų renginys Matchmaking Industry 4.0 Real

Making Industry 4.0 Real – tai kasmetinė tarptautinė konferencija pramonės skaitmeninimo tema, kur pristatoma pramonės atstovų geroji patirtis ir praktiniai verslo pavyzdžiai žengiant transformacijų keliu. Šiemet renginys vyks rugsėjo 23 d. Vilniuje, LITEXPO, o taip pat bus tiesiogiai transliuojamas internetu konferencijos svetainėje.www.industry40.lt. Konferencija nemokama, tačiau būtina registracija: https://www.industry40.lt/registruotis/.

Rugsėjis 24 d., 2021 m. - Rugsėjis 24 d., 2021 m.

Tarptautinio bendradarbiavimo galimybės

Dirbate su užsienio partneriais ir iškyla klausimų dėl užsienio įmonių patikimumo? Mes Jums galime padėti. Bendradarbiaudami su OKREDO pasiekiame duomenis apie įmones visame pasaulyje, Jums tereikia pasirinkti šalį, kurioje veikia Jus dominanti įmonė. Plačiau apie tai pristatys UAB „Okredo“ pardavimų projektų vadovas Algirdas Šnioka.

Spalis 1 d., 2021 m. - Spalis 1 d., 2021 m.

Kaip sumažinti elektros energijos sąnaudas?

Elektros energija verslui gali būti žalia, patikima bei taupi. Pasirinkdami atsinaujinančią energiją tampate atsakingu bei aplinką tausojančiu verslu, nes prisidedate prie to, kad į aplinką būtų išmetama mažiau CO2. Įsirengę saulės elektrinę ne tik įgysite patikimo ir novatoriško verslo reputaciją tačiau ir sumažinsite veiklos sąnaudas.

Visi renginiai

Renginių kalendorius

Narystė
Šiuo metu ŠPPAR jungia 276 įmones, dirbančių įvairiose srityse. Prisijunkite prie mūsų.
Pristatome RŪMŲ NARĮ

Nuomonė

Rezultatai

Parašykite mums