Priimamos paraiškos į verslo ir pasiekimų parodą "ŠIAULIAI 2017"

Naujienos

Prekybos, pramonės ir amatų rūmų atstovai

Prezidentūroje aptartos profesinio mokymo aktualijos

Vienas iš prekybos, pramonės ir amatų rūmų uždavinių – geresnis darbo rinkos poreikių tenkinimas, todėl spalio 20 d.  Prekybos pramonės ir amatų rūmų 8 atstovų grupė (Kauno PPAR Generalinė direktorė Olga Grigienė ir Švietimo ir mokslo skyriaus vadovė Aušra Giedrienė, Šiaulių PPAR Generalinis direktorius Alfredas Jonuška ir Profesinio mokymo ir švietimo skyriaus vadovė Edita Grigaliauskienė, Panevėžio PPAR Generalinis direktorius Visvaldas Matkevičius ir Profesinio rengimo skyriaus vadovė Ginta Česevičienė, Vilniaus PPAR Kompetencijų plėtros skyriaus vadovė Rima Valiukevičienė ir Lietuvos PPAR asociacijos vyriausias patarėjas verslo vystymo klausimais Romas Gėgžnas) susitiko su Lietuvos respublikos prezidentės patarėja Saule Mačiukaite – Žviniene ir Tomu Marozu.

Skaityti daugiau
Daugiau naujienų

Artimiausi renginiai

Spalis 24 d., 2017 m. - Spalis 24 d., 2017 m.

Plėtros kryptis – eksportas. Auginkime kompetencijas!

Šiaulių prekybos, pramonės ir amatų rūmai kartu su VšĮ „Verslios Lietuvos“ komanda kviečia Jus į renginių ciklą „Plėtros kryptis – eksportas. Auginkime kompetencijas!” skirtą gilinti eksporto specialistų kompetencijas, kuris vyks š.m. spalio mėn. 24 d. Šiauliuose.

Lapkritis 3 d., 2017 m. - Lapkritis 3 d., 2017 m.

„Pokalbių prie rytinės kavos“ tema VERSLO DOVANOS!

Pats laikas ruoštis didžiausioms metų šventėms! Ir pagalvoti apie tai, ką dovanoti ir kuo nustebinti klientus, verslo partnerius ar kolegas. Patirtimi dalinsis etiketo ekspertai bei įmonės. Susitikimo metu vaišinsimės pačia geriausia kava, kurią mums pristatys kavos gurmanai UAB Krinona.

Lapkritis 30 d., 2017 m. - Gruodis 2 d., 2017 m.

Verslo ir pasiekimų paroda ŠIAULIAI‘17

Kasmet tris dienas vykstanti verslo šventė vienu laiku, vienoje erdvėje sutelkia smulkaus ir vidutinio verslo atstovus, klientus, pirkėjus, užsakovus ir verslo partnerius. Parodos dalyvių įvairovė leis kiekvienam lankytojui atrasti tai, kas jam įdomu ir aktualu. 

Visi renginiai

Renginių kalendorius

Narystė
Šiuo metu ŠPPAR jungia 170 įmonių, dirbančių įvairiose srityse. Prisijunkite prie mūsų.
Mėnesio narys

Nuomonė

Rezultatai

Parašykite mums