Kviečiame registruotis dalyvauti parodoje "Šiauliai 2019"

Artimiausi renginiai

Gegužė 31 d., 2019 m. - Gegužė 31 d., 2019 m.

Rūmų Telšių filialo atidarymas

Šiaulių prekybos, pramonės ir amatų rūmai stiprėja, aktyviai veikia verslui svarbiose srityse. Jau keletą metų vystėme dialogą ne tik su Šiaulių miesto, bet ir regionų verslo įmonėmis ir organizacijomis. Taip kuriami Rūmų filialai ir atstovybės. Šiaulių PPAR tarybos sprendimu įkurtasTelšių filialas. Jis jau turi 34 narius. Su malonumu norime pranešti, kad gegužės 31 d.(penktadienis) vyks Lietuvos prekybos, pramonės ir amatų rūmų Telšių filialo atidarymo, Šiaulių PPAR bendruomenės renginys. Kviečiame Rūmų narius vykti kartu į atidarymo renginį, pridedame programą. Jo metu turėsite galimybę susipažinti su Telšių miestu ir kartu pabendrauti su  Telšių regiono verslininkais ir svečiais.

Birželis 5 d., 2019 m. - Birželis 5 d., 2019 m.

Karjerai renkuosi Šiaulius 2019 - Reklamos agentūra „Pramuštgalvis“

Renginys skirtas Šiaulių miesto bendrojo lavinimo mokyklų ugdymo karjerai specialistams ir vadovams.

Birželis 27 d., 2019 m. - Birželis 27 d., 2019 m.

Seminaras „Elektroninių dokumentų valdymas. Nemokamų sistemų naudojimas"

Kviečiame dalyvauti seminare „Elektroninių dokumentų valdymas, rengimas, registravimas, saugojimas ir naikinimas neturint sistemų. Sistemų diegimas. Nemokamų sistemų naudojimas“.

Kaip sumažinti popierinių dokumentų apyvartą ir pereiti prie elektroninių dokumentų? Koks yra įmonės vadovo vaidmuo ir atsakomybė organizuojant ir įteisinant dokumentų valdymo procesus įstaigoje? Ko nežinote apie elektoninių dokumentų rūšis, el. parašo praktinį naudojimą,  funkcionalumą ir galią? Kaip sudaryti ADOC dokumentus, juos registruoti ir tikrinti? Kokios yra privalomos ir galimos elektroninių dokumentų funkcijos? Kaip pasirinkti tinkamiausią elektroninių dokumentų valdymo sistemą? Kaip yra registruojami ir valdomi elektroniniai dokumentai? Kodėl verta būti E pristatymas sistemos dalimi?

Visi renginiai

Renginių kalendorius

Narystė
Šiuo metu ŠPPAR jungia 226 įmones, dirbančias įvairiose srityse. Prisijunkite prie mūsų.
Mėnesio narys


Nuomonė

Rezultatai

Parašykite mums