Kviečiame registruotis dalyvauti parodoje "Šiauliai 2019"

Į pradžią path-separator Naujienos

Naujienos

Šiaulių miesto savivaldybės parama įmonėms dalyvaujančioms parodoje

Šiaulių miesto savivaldybė teikia paramą Šiaulių miesto SVV įmonėms, asmenims, veikiantiems pagal individualios veiklos pažymą ar verslo liudijimą – dalyvavimo parodoje išlaidų daliniam dengimui. Paraiškas gali teikti smulkiojo verslo subjektai, veikiantys ne ilgiau nei trejus metus, veiklą vykdantys paslaugų arba gamybos srityse, per pastaruosius trejus metus nesinaudoję dalyvavimo parodoje išlaidų dalinio dengimo parama.

Skaityti daugiau

Rūmų narių vizitas į Lietuvos ambasadą Prancūzijoje

Rugsėjo 9 d. Šiaulių prekybos, pramonės ir amatų rūmų nariai dalyvavo susitikime su Lietuvos Respublikos ambasadoriumi Prancūzijoje ir komercijos atašė. Susitikimas vyko  Lietuvos Respublikos  ambasadoje Paryžiuje. Jo metu įmonės dalinosi planais ir lūkesčiais, susijusiais su Prancūzijos rinka, diskutavo  apie galimybes ir ambasados atstovų pagalbos poreikį.  

Skaityti daugiau

Įmonių verslo misija į parodą “Maison & Objet” Paryžiuje

2019 m. rugsėjo 8 - 10 dienomis organizuojama verslo misija į interjero dizaino parodą “Maison & Objet 2019”. Verslo misijoje dalyvauja baldų gamybos ir projektavimo, interjero dizaino paslaugas teikiančios įmonės.  

Skaityti daugiau

Šiaulių regiono įmonių verslo misija į parodą “Spoga+Gafa” Kelne, Vokietijoje

2019 m. rugsėjo 2 - 4 dienomis organizuojama verslo misija į baldų parodą “Spoga+Gafa 2019”. Verslo misijos metu baldų gamybos ir projektavimo/interjero dizaino įmonės lankant parodą dalyvauja  susitikimuose su jau esamais įmonių partneriais, potencialiais klientais. 

Skaityti daugiau

NEO-FIN klubas sveikina naujus narius

Šiaulių prekybos, pramonės ir amatų rūmų NEO-FIN klubas įkurtas š. m. gegužės 27 d. auga ir stiprėja. Rugpjūčio 12 d. klubo valdybos posėdžio metu priimti nauji NEO-FIN klubo nariai – finansų vadovai, finansininkai, vyr. buhalteriai, buhalteriai, apskaitininkai net iš trylikos Šiaulių regiono įmonių. Vos keletą mėnesių veikiančio klubo bendruomenė šiandien jau vienija daugiau nei dvi dešimtis finansų ir buhalterijos srityje dirbančių vadovų ir specialistų. „NEO-FIN klubas“ vienija Rūmų narių atstovus, kurie siekia veikti atsakingai, remiasi etiškos veiklos principais, gerbia žmogaus teises, saugo aplinką, netoleruoja korupcijos, siekia pilietinės visuomenės kūrimo. Klubo veikla grindžiama Narių tarpusavio pasitikėjimu, pagarba, etišku elgesiu bei aktyviu dalyvavimu.

Skaityti daugiau

Šiaulių PPAR verslininkų delegacija iš Turkijos

2019 m. rugpjūčio 6 dieną priėmėme verslininkų delegaciją iš Turkijos Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası prekybos ir pramonės rūmų. Verslininkai iš Turkijos ieškojo verslo interesų statybos, baldų gamybos, turizmo srityse. Generalinis direktorius Alfredas Jonuška pristatė rūmų veiklą, susitikimuose dalyvavo rūmų nariai: If draudimasTransmėja, UAB Baltic travel service, UAB 
Jupojos statybinės medžiagos, UAB Skorpionas.

Skaityti daugiau

Rūmų atstovų susitikimas su Turkijos Čorum miesto delegacija Telšiuose

Turkijos Čorum miesto delegacija atvyko į Telšius. Delegacijoje ir Čorumo prekybos ir pramonės rūmų atstovai. Alfredas Jonuška, Šiaulių prekybos, pramonės ir amatų rūmų generalinis direktorius, susitikime pristatė Rūmų Telšių filialo veiklą ir Lietuvos bei regiono verslo situaciją ir ekonominio bendradarbiavimo galimybes. 

Skaityti daugiau

FORCE MAJEURE PAŽYMŲ IŠDAVIMAS DĖL SAUSROS SUKELTŲ NUOSTOLIŲ

Lietuvos prekybos pramonės ir amatų rūmai pagal veiklos zonas (Vilniaus, Kauno, Klaipėdos, Panevėžio ir Šiaulių rūmai), vadovaudamiesi teisės aktais , išduoda Nenugalimos jėgos (force majeure) aplinkybes liudijančias pažymas ūkine – komercine veikla užsiimantiems fiziniams ir juridiniams asmenims. Situaciją žemės ūkio srityje atsiskaitant pagal sutartis tarp žemės ūkio produkcijos gamintojų ir perdirbėjų apsunkina ir tai, jog didelė dalis praėjusiais metais neįvykdytų įsipareigojimų buvo perkelti į šiuos metus. 

Skaityti daugiau

Šiaulių ir Telšių regionų įmonių verslo misija į parodą “Turkey Build”

2019 m. birželio 19-23 dienomis organizuojama verslo misija, kurioje dalyvauja SVV įmonės iš Šiaulių ir Telšių regionų tarp kurių yra Koning, Aukstata, Račkausko Agrotech, Elitus, Tradeconsultant ir  kt. Pagrindinis misijos tikslas – naujos ir inovatyvios idėjos, nauji klientai, naujos partnerystės, didesnis įmonių konkurencingumas, būdai ir priemonės, padėsiančios persiorientuoti į aukštesnės pridėtinės vertės kūrimą.

Skaityti daugiau

Užsienio reikalų ministerijos padėka Šiaulių prekybos, pramonės ir amatų rūmams

Šiaulių prekybos, pramonės ir amatų rūmai sulaukė gražios padėkos iš Užsienio reikalų ministerijos už pagalbą organizuojant  Lietuvos diplomatinio korpuso ekonomikos diplomatų ir komercijos atašė metinį suvažiavimą birželio 11 d. 

Skaityti daugiau
Narystė
Šiuo metu ŠPPAR jungia 229 įmonės, dirbančios įvairiose srityse. Prisijunkite prie mūsų.
Mėnesio narys


Nuomonė

Rezultatai

Parašykite mums