Kviečiame registruotis dalyvauti parodoje "Šiauliai 2019"

Į pradžią path-separator Naujienos

Naujienos

Šiaulių ir Telšių regionų įmonių verslo misija į parodą “Interzum” Kelne, Vokietijoje

2019 m. gegužės 21-23 dienomis organizuojama verslo misija į baldų parodą “Interzum 2019”. Verslo misijos metu baldų gamybos ir projektavimo/interjero dizaino įmonės lankant parodą dalyvauja  susitikimuose su jau esamais įmonių partneriais, potencialiais klientais. 

Skaityti daugiau

Europos darbdaviai ragina kurti atvirą, vieningą ir stiprią ES

Europos Sąjungos šalių darbdavių atstovai Europos ekonomikos ir socialinių reikalų komitete artėjant rinkimams į Europos Parlamentą sutarė dėl kreipimosi į visuomenę. 

Mes, kaip Europos darbdavių ir verslininkų atstovai, tikime Europos Sąjunga ir giname jos vertybes – demokratiją, laisvę, pagrindines teises ir teisinės valstybės principus. 

Skaityti daugiau

Šiaulių vadovų klubas pradeda veiklą

Šiaulių prekybos, pramonės ir amatų rūmų taryba vienbalsiai pritarė Šiaulių vadovų klubo įsteigimui. Kubo steigimą inicijavo 8 ŠPPAR nariai: UAB "Baltik vairas", UAB"Medicinos linija", AB "Telia Lietuva", UAB "Grafų baldai", UAB "Jupojos technika", UAB "Baltic Champs", UAB "Redal", UAB "Laurema". Vadovauti klubui patikėta UAB "Baltik vairas" generaliniam direktoriui Žilvinui Dubosui.  Kaip teigia klubo vadovas Žilvinas Dubosas: „Tokia bendradarbiavimo platforma Šiauliuose jau seniai buvo būtina ir reikalinga. Dažnai vadovai dalyvauja įvairiuose renginiuose, bendrauja su šimtais žmonių, tačiau formos, kur vadovas gali bendrauti profesine prasme, keistis informacija, dalintis ja – Šiauliuose nebuvo. Klubas sau kelia rimtus tikslus, kurių pagrindinis – dalintis informacija, tobulėti profesine prasme, netgi savo patyrimu prisidėti prie miesto bei regiono socialinės, visuomeninės ir ekonominės plėtros.“

Skaityti daugiau

Lietuvos prekybos, pramonės ir amatų rūmų asociacijai laikinai vadovaus S. Gailiūnas

Nuo praėjusių metų spalio Lietuvos prekybos, pramonės ir amatų rūmų asociacijai vadovavęs virtuvių įrangos gamintojos „Novameta“ valdybos pirmininkas Benjaminas Žemaitis pasitraukė iš pareigų. Laikinai jo pareigas perėmė Panevėžio PPAR prezidentas, bendrovės „Lietkabelis“ vadovas Sigitas Gailiūnas

Skaityti daugiau

Šiaulių prekybos, pramonės ir amatų rūmų Telšių filialo nariai priima sprendimus

Rūmų Telšių filialo nariai balandžio 15 d. susirinko spręsti organizacinių klausimų. Pirmiausia reikėjo išsirinkti filialo tarybą ir jos pirmininką, kurį galėtų tvirtinti ŠPPAR taryba. Be didelių diskusijų, visų susirinkusių pritarimu ŠPPAR Telšių filialo tarybos pirmininku išrinktas UAB "KV group" vadovas Mantas Vaškys

Skaityti daugiau

Gerbiami Rūmų nariai, partneriai, kolegos, sveikiname Jus su šv. Velykomis!

Sveikiname naujus Rūmų narius!

Šiaulių prekybos, pramonės ir amatų rūmai buria tiek jauną, tiek jau brandų verslą aktyviai bendrystei, atstovauja ir gina verslo interesus regione ir Lietuvoje. Sveikiname prie Rūmų verslo bendruomenės prisijungus naujas įmones ir verslininkus! Per šiuos metus prie Rūmų narių jau prisijungė net 42 įmonės! 

Skaityti daugiau

Investuotojų atrankos ir valstybinės žemės sklypų nuomos ne aukciono būdu Šiaulių pramoniniame parke konkursas

Šiaulių miesto savivaldybė skelbia investuotojų atrankos ir valstybinės žemės sklypų nuomos ne aukciono būdu Šiaulių pramoniniame parke konkursą. Šiuo metu Šiaulių pramoniniame parke yra 4 neišnuomoti valstybinės žemės sklypai.

Skaityti daugiau

LR vyriausybėje įteikti apdovanojimai šiauliečiams

2019 m. kovo 18 d., Vilniuje Lietuvos Respublikos Vyriausybėje išdalinti apdovanojimai geriausius eksporto rodiklius praėjusiais metais pasiekusioms įmonėms. Šiemet Lietuvos prekybos, pramonės ir amatų rūmų asociacijos kartu su regioniniais rūmais organizuojamo „Lietuvos eksporto prizas 2018“ konkurso apdovanojimas įteiktas ir Šiaulių įmonei UAB 'DIAB". Garbės ženklas įteiktas ilgamečiam Šiaulių prekybos, pramonės ir amatų rūmų Tarybos nariui, UAB „Putokšnis“ valdybos pirmininkui p. Alvydui Stulpinui.

Skaityti daugiau

Satybos ir projektavimo įmonių verslo misija į parodą ISH 2019 Vokietijoje

2019 m. kovo 12 – 14 dienomis organizuojama verslo misija į į pasaulinę statybos palsaugų, atsinaujinančių energijos išteklių parodą ISH 2019. Verslo misijos metu suplanuoti susitikimai su jau esamais įmonių partneriais, potencialiais klientais. 

Į verslo misiją vyksta MVĮ iš Šiaulių, Telšių,Panevėžio, Kauno, Vilniaus regionų tarp kurių yra Pakruojo arka, Statkorpas, Bauschmidt, Aukeda, Guresta, Kaunesta, AG meistrai, Koning, Adista, Elitus, Limega, Gamaka, Gintsta, Architektum, Joras, Beržalapė, Architektų gildija.  

Skaityti daugiau
Narystė
Šiuo metu ŠPPAR jungia 226 įmones, dirbančias įvairiose srityse. Prisijunkite prie mūsų.
Mėnesio narys


Nuomonė

Rezultatai

Parašykite mums