Kvietimas mokytis mažų ir vidutinių įmonių darbuotojams
2019 10 21

Kviečiame mažų ir vidutinių įmonių darbuotojus dalyvauti projekte, skirtame ugdyti būsimų darbuotojų analitinis gebėjimus. Projekto partneris – Šiaulių prekybos, pramonės ir amatų rūmai kviečia įmonių darbuotojus jungtis į pilotinę projekto dalyvių grupę. Jos tikslas – išbandyti ir įvertinti Airijos Limeriko universiteto sukurtas mokymų progamas, skirtas būsimų darbuotojų analitinių gebėjimų ugdymui.   

Būtent šių gebėjimų dėka jauni, darbo patirties neturintys ar aukštojo išsilavinimo neįgiję specialistai greičiau orientuojasi rinkoje, kokybiškiau atsirenka ir analizuoja informaciją, o atradimus efektyviau pritaiko profesinėje veikloje. Tikima, kad įmonės, kurių darbuotojai geba geriau analizuoti ir pritaikyti informaciją, tampa inovatyvesnėmis, kuria kokybiškesnę verslumo kultūrą.

Mokymų programą, sudaro 4 dalys: verslo galimybių identifikavimas, duomenų rinkimo ir analizės metodai, tiriamojo projekto valdymas, ateities galimybių įsivertinimas.

Mokymai vyks nuotoliniu būdu – Moodle aplinkoje pagal principą “ten, kur Tu esi ir tada, kada Tu nori”.  

Dėl papildomos informacijos ir registracijos susisiekite su Daiva Jonuškiene el. paštu: daiva.jonuskiene@chambers.lt.  arba Rasa Reizgevičiene el. paštu: rasa.reizgeviciene@chambers.lt

Dalyvių grupė renkama iki lapkričio 4 dienos. Reikalavimai projekto dalyviui: būti darbuotoju mažoje arba vidutinėje įmonėje; būti motyvuotam mokytis ir tobulėti.          


Narystė
Šiuo metu ŠPPAR jungia 236 įmones, dirbančias įvairiose srityse. Prisijunkite prie mūsų.
Pristatome Rūmų narį


Nuomonė

Rezultatai

Parašykite mums