LR vyriausybėje įteikti apdovanojimai šiauliečiams
2019 03 19

2019 m. kovo 18 d., Vilniuje Lietuvos Respublikos Vyriausybėje išdalinti apdovanojimai geriausius eksporto rodiklius praėjusiais metais pasiekusioms įmonėms. Šiemet Lietuvos prekybos, pramonės ir amatų rūmų asociacijos kartu su regioniniais rūmais organizuojamo „Lietuvos eksporto prizas 2018“ konkurso apdovanojimas įteiktas ir Šiaulių įmonei UAB 'DIAB". Garbės ženklas įteiktas ilgamečiam Šiaulių prekybos, pramonės ir amatų rūmų Tarybos nariui, UAB „Putokšnis“ valdybos pirmininkui p. Alvydui Stulpinui.

Konkursas „Lietuvos Eksporto Prizas“ rengiamas jau aštuonioliktus metus, siekiant plėtoti Lietuvos įmonių pagamintos produkcijos, atliekamų darbų ar teikiamų paslaugų eksportą, vertinti bei viešinti šio proceso tendencijas bei panaudoti tam palankias sąlygas. Konkurso nugalėtojai kiekviename regione išrenkami vertinant įmonių pajamų augimo dinamiką, eksporto apimtis, naujų rinkų rodiklius, žmogiškųjų resursų plėtrą ir t.t.

 

UAB DIAB – viena iš pasaulyje lyderiaujančių kompanijų,daugiau nei 60 metų kurianti ir gaminanti putoplasto medžiagas kompozitinėms struktūroms. Pagrindinės gaminių panaudojimo sritys yra vėjo jėgainių sparnuotės, vandens transporto priemonių korpusai, orlaivių, kelių transporto komponentai.

DIAB– Švedijos DIAB įmonių grupei priklausanti gamybinė įmonė, kurioje yra gaminamos kompozitinės detalės įvairioms struktūroms, naudojamoms vėjo jėgainių, vandens transporto priemonių, lėktuvų, pramonės, architektūros  ir kituose sektoriuose.
Bendrovė įsikūrusi Šiauliuose, kur nuo 2004 metų gamina ruošinius vėjo jėgainių ir laivų gamybai. 2018 m. rugpjūčio mėnesį bendrovė perkėlė visus gamybinius įrengimus ir įrangą į naujas daugiau nei 14.000 m2 gamybines-administracines patalpas. Kartu su šiuo augimu, sukūrė 80 naujų darbų vietų.
Įmonėje dirba 224 darbuotojai.
Pagrindinės eksportuojamos prekės yra vėjo jėgainių ir vandens transporto priemonių komponentai iš PVC, PET ir Balsa. Eksportuojama 100 proc. įmonės produkcijos.
2018 m. padidintas gaminamos produkcijos asortimentas, ypač išplėstas Marine segmentas.
2018 m. bendrovei pavyko pasiekti puikių rezultatų: pardavimų pajamos augo 51 proc., sudarydamos 8,80 mln. Eur (palyginti su 2017 m. rodikliais – 5,90 mln. Eur); taip pat eksporto apimtis bendrosiose pardavimų pajamose padidėjo 51 proc. ir sudarė 8,80 mln. Eur.
Bendrovėje plačiai taikomi pažangūs gamybos valdymo ir organizavimo sprendimai, orientuojamasi į gamybos srauto užtikrinimą, TOC taikymą. Jau keletą metų įmonė sėkmingai vysto visoje įmonių grupėje diegiamą One DIAB filosofiją, kuri apima pagrindinius kokybės, darbuotojų įtraukimo, įrengimų ir darbo vietos priežiūros, orientuoto tobulinimo, naujo produkto įvedimo ir kitus standartus.
2019 m. įmonės tikslas yra tapti vienintele laivų ruošinių gamintoja visoje įmonių grupėje. Toliau ieškoti būdų, leisiančių užtikrinti gamybos procesų efektyvumą ir sukurti saugias ir ergonomiškas darbo sąlygas visiems įmonės darbuotojams.

Apdovanojimų ceremonijoje už svarų indėlį stiprinant šalies ūkį Lietuvos prekybos, pramonės ir amatų rūmų asociacijos garbės ženklais – sidabrinėmis „Darbo žvaigždėmis“ taip pat įvertinti ir nusipelnę šalies regionų verslininkai bei asmenys, kurie labiausiai prisidėjo prie verslo sąlygų gerinimo. Garbės ženklas įteiktas ilgamečiam Šiaulių prekybos, pramonės ir amatų rūmų Tarybos nariui, UAB „Putokšnis“ valdybos pirmininkui p. Alvydui Stulpinui.

Ceremonijoje dalyvavo ir kolegas sveikino Šiaulių miesto meras Artūras Visockas, Šiaulių rajono meras Antanas Bezaras, Šiaulių prekybos, pramonės ir amatų rūmų prezidentas Vidmantas Japertas ir nariai: UAB Diab, Šiaulių LEZ, UAB Skorpionas, UAB Verlsavita, IF draudimas, Šiaulių oro uostas, UAB Laurema, UAB Apgintis bei Šiaulių pramonininkų asociacijos direktorius.

Daugiau informacijos apie renginį  http://chambers.lt/lietuvos-imonems-kasmetiniai-eksporto-apdovanojimai/ 

                   


Narystė
Šiuo metu ŠPPAR jungia 240 įmonių, dirbančių įvairiose srityse. Prisijunkite prie mūsų.
Pristatome RŪMŲ NARĮ


Nuomonė

Rezultatai

Parašykite mums