PAGALBOS MEDIKAMS SĄSKAITOJE JAU 8.150 €. Dėkojame įmonėms: UAB Bodesa, UAB Limega, UAB Laurema, UAB Grafų baldai, UAB Jukvas, UAB Darbintera, UAB Yvas, Konta LT, UAB Įžvalga, UAB Medicinos linija, Vaclovo Motiejūno, Volosovų šeimyna "FIESTA"

Rūmų narys – UAB "Baltik vairas" švenčia 70 metų veiklos jubiliejų
2018 12 19

Šių metų pabaiga UAB “Baltik Vairas” ypatinga – įmonė švenčia veiklos 70 metų jubiliejų. Šią progą Šiaulių prekybos, pramonės ir amatų rūmai įprasmino įteikdami garbingus apdovanojimus – Lietuvos prekybos, pramonės ir amatų rūmų "Padėkos ženklą" ir “Darbo žvaigždės medalį”.

Darbo žvaigždės medalis teiktas prieškario Lietuvoje ir Prekybos, pramonės ir amatų rūmų atkurtas siekiant juo pagerbti ir pažymėti Rūmų narių darbuotojus, profesijos lyderius, amatininkus ir kitus asmenis, pripažįstant ir įvertinant jų ilgametį ir nepriekaištingą darbą, aukštus pasiekimus profesijos srityje, profesinę etiką, aukštus asmeninės atsakomybės reikalavimus, gebėjimą nuolat tobulinti kvalifikaciją ir žinias, asmeninį indėlį į įmonės/ organizacijos ar profesijos vystymąsi.

Šventiniame UAB “Baltik vairas” renginyje 2018-12-14 darbo žvaigždės medaliu „Už nuopelnus Lietuvos gerovei“ apdovanotas ilgametis įmonės darbuotojas Petras Leliukas.  Petras Leliukas, plataus profilio staklininkas. Dviračių gamykla – pirma ir vienintelė jo darbovietė, kurioje pradėjo dirbti1971 ir jau dirba 47-erius metus (ilgiausiai įmonėje dirbanti darbuotojas). Įmonės auksarankiu vadinamas Petras šiuo metu darbuojasi techninės priežiūros tarnyboje plataus profilio staklininku.Jis konstruoja prietaisus reikiamai įrangai gaminti, brokui taisyti, tobulina esamus, gamina detales ir pan.

  

 


Narystė
Šiuo metu ŠPPAR jungia 240 įmonių, dirbančių įvairiose srityse. Prisijunkite prie mūsų.
„COVID-19. Vienas lauke - ne karys“


Nuomonė

Rezultatai

Parašykite mums