Šiaulių regiono įmonių verslo misija į parodą HEIMTEXTILE 2019 Vokietijoje
2019 01 09

2019 m. sausio 8 – 11 dienomis organizuojama verslo misija į vieną didžiausių interjero dizaino, namų tekstilės parodų HEIMTEXTILE. Verslo misijos metu suplanuoti susitikimai su jau esamais įmonių partneriais, potencialiais klientais ir LR Komercijos atašė Vokietijoje.  

Į verslo misiją vyksta smulkios ir vidutinės įmonės iš Šiaulių regiono tarp kurių yra Siuvimo namai, Laurema, Laurema Grafics, Guminukas, Architektum, Arokadė, Sauliaus Remeikos dizaino studija, Plastma ir kt. Pagrindinis misijos tikslas – rasti naujų klientų ir užmegzti naujas partnerystes, didinti įmonių konkurencingumą, ieškoti būdų  persiorientuoti į aukštesnės pridėtinės vertės kūrimą. 

Šiaulių prekybos, pramonės ir amatų rūmai vykdo projektą “Kultūrinių ir kūrybinių industrijų sektoriaus įmonių eksporto skatinimas Šiaulių regione”, kurio metu lietuvišką produkciją gaminančiosir paslaugas teikiančios įmonės dalyvaus užsienyje vykstančiose tarptautinėse parodose ir verslo misijose bei pristatys savo produkciją užsienio partneriams.

Informaciją apie Šiaulių PPAR organizuojamas verslo misijas rasite renginių kalendoriuje: http://www.rumai.lt/Paslaugos/Renginiai


Narystė
Šiuo metu ŠPPAR jungia 231 įmonę, dirbančias įvairiose srityse. Prisijunkite prie mūsų.
Mėnesio narys


Nuomonė

Rezultatai

Parašykite mums