Į pradžią path-separator Naujienos path-separator Verslo ir pasiekimų paroda Šiauliai 2019

Verslo ir pasiekimų paroda Šiauliai 2019

Galimybė atrasti po vienu stogu viską, kas domina – tai puikus būdas sutaupyti. Ir ne tik pinigus, bet ir laiką. Jei tave domina tendencijos, nauji produktai ir paslaugos, susitikime verslo ir pasiekimų parodoje Šiauliai‘19!

Kasmet tris dienas vykstanti bene didžiausia regioninė paroda vartotojams vienu laiku ir vienoje erdvėje sutelkia pardavėjus ir pirkėjus, gamintojus ir užsakovus, paslaugų teikėjus ir jų klientus.

Verslo ir pasiekimų parodoje Šiauliai’19:

Pristatymai, degustacijos ir gamintojų kainos

Ekspozicijų išpardavimai

Aktuali informacija ir tiesioginis bendravimas

Renginiai, seminarai, diskusijos

 

 

 

Šiaulių miesto savivaldybė kviečia pasinaudoti dalyvavimo parodoje išlaidų daliniu dengimu

Informuojame, kad Šiaulių miesto savivaldybė teikia paramą Šiaulių miesto smulkiesiems verslo subjektams –įmonėms, asmenims, veikiantiems pagal individualios veiklos pažymą ar verslo liudijimą – dalyvavimo parodoje išlaidų daliniam dengimui.

Skaityti daugiau
Paroda

Kviečiame dalyvius registruotis į verslo ir pasiekimų parodą "Šiauliai 2019"

Kviečiame įmones, organizacijas, smulkiuosius verslininkus dalyvauti verslo ir pasiekimų parodoje "Šiauliai 2019", kuri vyks lapkričio 28 - lapkričio 30 dienomis Šiaulių arenoje (J. Jablonskio g. 16, Šiauliai).
Pasinaudokite galimybe pristatyti save, teikiamas paslaugas, naujausius gaminius ar verslo sprendimus, sustiprinkite kontaktus su esamais ir naujais klientais, šalies bei užsienio įmonėmis.

Skaityti daugiau
Parodų Lietuvoje ištakos

Parodų Lietuvoje ištakos – Šiauliuose surengta pirmoji žemės ūkio paroda

Prieš daugiau nei šimtmetį prekybos ir pramonės pasiekimai visuomenei pradėti pristatinėti vadinamosiose žemės ūkio parodose. Apie XIX a. vidurį Europoje užsimezgusi parodų tradicija iki Pirmojo pasaulinio karo pradžios tapo nuolatiniu renginiu ir Lietuvoje.

Narystė
Šiuo metu ŠPPAR jungia 240 įmonių, dirbančių įvairiose srityse. Prisijunkite prie mūsų.
Pristatome RŪMŲ NARĮ


Nuomonė

Rezultatai

Parašykite mums