Kviečiame registruotis dalyvauti parodoje "Šiauliai 2019"

Į pradžią path-separator Paslaugos path-separator Renginiai path-separator Seminaras „Dalyvavimas parodose: kaip iš mažai gauti daug?“

Seminaras „Dalyvavimas parodose: kaip iš mažai gauti daug?“

Dalyvavimas parodose, kaip viena iš pagrindinių įmonės pardavimo ir marketingo formų kasdien tampa vis aktualesnė. Mažos, smulkios, o neretai ir didesnės įmonės susiduria su klausimais: Kada pradėti važiuoti į parodas? Kaip išsirinkti parodą iš pasiūlymų gausos? Kaip neišleidžiant daug gauti maksimalios naudos? Šiais ir kitais aktualiais klausimais kalbėsime 2018 m. lapkričio 9 d. 10 val. seminare Šiaulių prekybos, pramonės ir amatų rūmuose.  

Patirtimi kaip sėkmingai sudalyvauti parodose, kaip tikslingai atsirinkti Jūsų verslui tinkamas parodas dalinsis sertifikuota pardavimo proceso konsultantė, eksporto kanalų kūrimo, "Solution Selling”  ekspertė Neringa ROMANOVSKAJA,  UAB „Laurema“ direktorė ir savininkė Jūratė KASPERAVIČIENĖ. Savo patirtimi apie dalyvavimą parodose kiek egzotiškesnėse rinkose dalinsis UAB „Medicinos linija“ direktorius ir savininkas Gintaras DAPKUS.

Seminaro programa:

10:00 – 15:00 Praktiniai dalyvavimo parodose aspektai (Kada važiuoti? Kaip pasirengti? Kokie namų darbai laukia prieš ir po parodos). Neringa ROMANOVSKAJA.

15:00 – 16:00 Praktinės įmonių patirtys ir patarimai.  JūratėKasperavičienė, UAB Laurema direktorė. GintarasDapkus, UAB „Medicijos linija“ direktorius. 

16:00              Dalyvių diskusija.

 

Renginio vieta: Šiaulių prekybos, pramonės ir amatų rūmai, Vilniaus g. 88, Šiauliai.

Dalyvio mokestis: Seminaras yra mokamas. Rūmų nariams 40 Eur + PVM. Ne Rūmų nariams dalyvio mokestis 100 Eur + PVM.

Registracija: dalyvių skaičius ribotas, todėl registracija yra būtina. Registruokitės iki lapkričio 6 d. dienos el. paštu siauliai@chambers.lt

 

Kontaktinis asmuo papildomai informacijai Aistė Žalevičienė el. paštas: aiste.zaleviciene@chambers.lt tel. 868628912.

Narystė
Šiuo metu ŠPPAR jungia 230 įmonių, dirbančių įvairiose srityse. Prisijunkite prie mūsų.
Mėnesio narys


Nuomonė

Rezultatai

Parašykite mums