Į pradžią path-separator Paslaugos path-separator Renginiai path-separator Verslo pusryčiai tema "Vadovo atsakomybė"

Verslo pusryčiai tema "Vadovo atsakomybė"

Gruodžio 4 d. 10.00-13.00 val. Šiaulių prekybos, pramonės ir amatų rūmai įmonių vadovus, akcininkus, valdybų narius kviečia verslo pusryčių, kurių tema „Vadovo atsakomybė“.  Renginio metu advokatų profesinės bendrijos „3 LAW Miškinis ir partneriai“ ir draudimo brokerių bendrovės „Rizikos cesija“ atstovai pristatys vadovų atsakomybės tendencijas, supažindins su įstatymų pakeitimais ir šiandienine teismų praktika, primins įmonių vadovams kasdieninės veiklos rizikas. 

Įmonių vadovai, turėdami sprendimų priėmimimo laisvę, privalo prisiminti prisiimtą atsakomybę ir pareigas. Jas teisės aktai apibūdina gana šabloniškai: organizuoti įmonės veiklą; veikti rūpestingai ir lojaliai išimtinai bendrovės interesais; užtikrinti įmonės tikslų įgyvendinimą;  vengti interesų konflikto, laikytis konfidencialumo ir pan. Jūs geriau, nei kas kitas žinote, kad realiame įmonės gyvenime šablonų ir abstrakčių situacijų mažai. Tai rodo ir gausiai besiformuojanti vadovų civilinės ir administracinės atsakomybės teismų praktika. 

Renginys skirtas įmonių vadovams, akcininkams, valdybų nariams.  

Dalyvio mokestis: Rūmų nariai kviečiami dalyvauti nemokamai. Ne Rūmų nario atstovams dalyvio mokestis 10 eur + PVM.  

Registracija: išankstinė registracija yra būtina! Registruokitės iki gruodžio 2 dienos el. paštu rasa.reizgeviciene@chambers.lt 

Laikas ir vieta: gruodžio 4 d.10.00-13.00 val. Šiaulių prekybos, pramonės ir amatų rūmai (Vilniaus g. 88,Šiauliai). 

 

Narystė
Šiuo metu ŠPPAR jungia 255 įmones, dirbančias įvairiose srityse. Prisijunkite prie mūsų.
Pristatome RŪMŲ NARĮ

Nuomonė

Rezultatai

Parašykite mums