PAGALBOS MEDIKAMS SĄSKAITOJE JAU 8.150 €. Dėkojame įmonėms: UAB Bodesa, UAB Limega, UAB Laurema, UAB Grafų baldai, UAB Jukvas, UAB Darbintera, UAB Yvas, Konta LT, UAB Įžvalga, UAB Medicinos linija, Vaclovo Motiejūno, Volosovų šeimyna "FIESTA"

Rūmų narių pasiūlymai

Gerb. verslo bendruomene,

Šiaulių prekybos, pramonės ir amatų rūmai džiaugiasi ir dėkoja Jums už neabejingumą, aktyvumą, esamas iniciatyvas ir gerus darbus, kurie dar bus.

Siekdami padėti verslui taip pat siekiame sutelkti bendruomenę pagalbai Rūmų nariams. Čia rasite Rūmų narių, norinčių ir galinčių savo produkcija, paslaugomis, online konsultacijomis padėti Jums išgyventi šį sudėtingą, labiausiai neapibrėžtą laikmetį, pasiūlymus.

ĮMONĖ SIŪLO PASLAUGAS

Rūmų narys, ne gyvybės draudimo bendrovė Compensa (ADBCompensa Vienna Insurance Group) paruošė pasiūlymą įmonės darbuotojų draudimui susirgus Covid-19.

Trumpai apie pasiūlymą: draudžiami visi įmonės darbuotojai,kaina darbuotojui nuo 9 eur/metams, išmoka susirgus ir hospitalizavus – nuo 500 eur.

Detalesnė informacija (draudimo įmokos, išmokos bei apribojimai pateikti priede).

Esant poreikiui, kviečiame rašyti ar skambinti draudimo ekspertei Linai Sapožnikovienei (lina.sapoznikoviene@compensa.lt, tel.: 861288630) arba Šiaulių regiono vadovui Gediminui Trijoniui (gediminas.trijonis@compensa.lt, 865224724).

 

 

VŠĮ „Aksida“ (www.aksida.lt) - gamybinė įmonė, turinti neįgaliųjų socialinės įmonės statusą. Jos įkūrėjas – LASS – Lietuvos Aklųjų ir silpnaregių sąjunga. Šios sąjungos įkurtos įmonės sėkmingai veikia Vilniuje „Liregus“ ir Klaipėdoje „Regseda“. „Aksida“ Šiauliuose įkurta dar 1953 metais. Nuo 2005 metųįmonei suteiktas neįgaliųjų socialinės įmonės statusas. Čia dirba 95 darbuotojai. Iš jų 80 turintys negalią, o 41 darbuotojas turi regos negalią. Esame remiami valstybės, todėl galime pasiūlyti patrauklią produktų ir paslaugų kainą.

Pagrindinė „Aksida“ (www.aksida.lt) veikla yra:

Gamyba: karūniniai kamščiai buteliams; mediniai ir plastmasiniai skalbinių segtukai; laikikliai užuolaidoms.

Pakavimo-surinkimo paslaugos: elektros įrangos mazgų surinkimas;kojų ir pavarų dėžių surinkimas reguliuojamo aukščio stalams; maišelių dovanoms sukomplektavimas; kitų smulkių ir daug imlaus rankų darbo reikalaujančių gaminių surinkimas ir/arba pakavimas. Norime plėsti savo paslaugų asortimentą,todėl galime išmokti ir atlikti bet kokį komplektavimą, pakavimą ar surinkimą.

Jei dėl karantino pas Jus padaugėjo užsakymų ir nespėjate jų atlikti patys,

arba kai po karantino Jūsų įmonę užplūs dideli užsakymai,

o gal tiesiog norite sumažinti rankinio darbo kaštus,  mes galime Jums padėti!

Mums reikia ne Jūsų labdaros. Mes norime būti naudingi Jums ir užsidirbti pinigus savo darbu. Mūsų darbščios rankos labai laukia Jūsų užsakymų!!!!

Mūsų kontaktai:

Kontaktai: Irma Atkočienė

Direktorė:+370 610 10190;

Romas Bramanas

Vyr. Inžinierius: +370 69800758

El.paštas: info@aksida.lt

 

DEZINFEKCIJA, APSAUGOS PRIEMONĖS

UAB „Jupojos technika“ informuoja, kad prekyboje turi ne tik rankų dezinfekanto (0,5 l), pagaminto pagal Pasaulio sveikatos organizacijos rekomenduojamą formulę Nr. 1, patvirtinus Lietuvos sveikatos ministerijai.

Šiaulių prekybos, pramonės ir amatų rūmų nariams taikoma 20% arba 15% nuolaida. „Jupojos technika“ parduotuvės nedirba, dėl įsigijimo kreipkitės į didmeninės prekybos skyriaus vadovą Darių Bulovą elektroniniu paštu d.bulovas@jupojostechnika.eu

UAB „Profilaktinė dezinfekcija“ informuoja, kad  esant poreikiui (užkrėstumui) gali atlikti dezinfekcijos darbus patalpose nuo virusų (tame tarpe ir nuo Covid-19). Dėl platesnės informacijos galite kreiptis telefonu +370 612 27380, 8 41 523836 arba elektroniniu paštu info@profilaktinedezinfekcija.lt

UAB "Laurema" siūlo apsaugines veido kaukes. DĖMESIO! Tai nėra medicininės kaukės. Kaukių vidinėje ir išorinėje pusėje naudojamos transferos, kurios sudėtyje turi sidabro jonų. Ši technologija stabdo kvapą sukeliančių bakterijų dauginimąsi, palaiko higieną ir švarą ilgesnį laiką. Daugiau informacijos rasite UAB "Laurema" Facebook paskyroje. Užklausas siųskite žinute Facebook arba iurgita@laurema.lt

E-MOKĖJIMAI

AS „Citadele“ bankas siūlo naudotis Mobiliaisiais, mPos terminalais. Jais naudojantis išvengsite grynųjų pinigų, o esant poreikiui, puikiai tinka išvažiuojamajai prekybai ar kitam Jūsų verslo poreikiui. Jums į visus klausimus atsakys – verslo plėtros vadybininkė Ligita Kavaliūnienė mob. 8 615 84734; El. p.  ligita.kavaliuniene@citadele.lt

NUOTOLINIS DARBAS. APSKAITA

UAB „Solidus Vox“ konsultacijos darbo santykių, mokesčių deklaracijų teikimo arba mokesčių mokėjimo klausimais. Karantino metu konsultacijos Rūmų nariams bus teikiamos nemokamai. Dėl konsultacijų kreipkitės į Jurgitą Navikienę, UAB "Solidus Vox" direktorę telefonu 862064350 arba el. paštu jurgitanavikiene@gmail.com

NUOTOLINIS DARBAS. IT, IKT SPRENDIMAI

UAB „Liubitas“, teikianti į saugumą orientuotas IT paslaugas, yra pasiruošusi Rūmų nariams padėti organizuoti nuotolinį darbą. Įmonės siūlomi sprendimai sudarys galimybes pasiekti visus vidinius įmonės IT resursus (spausdintuvai, katalogai ir pan.). Kontaktinis asmuo Giedrius Liubavičius, el. paštas info@liubit.lt  Mob. +370 684 50 498.

UAB „Cherry Servers“ - dedikuotų debesijos resursų tiekėja, siūlanti pilnai automatizuotas IT infrastruktūros paslaugas, kurios gali būti naudojamos pagal pareikalavimą, mokant tik už panaudos valandas, dienas ar mėnesius. Karantino laikotarpiu įmonė Rūmų nariams siūlo: nemokamas konsultacijas apie tai, kaip įmonės gali suvaldyti netikėtai išaugusius IT infrastruktūros kaštus ir palengvinti darbo organizavimą debesijos paslaugų pagalba; iki 3 mėnesių nemokamas serverių nuomos paslaugas. Kontaktinis asmuo susisiekimui  Vaidas Rutkauskas, tel. +370 699 06424, el.paštas pagalba@cherryservers.com


Narystė
Šiuo metu ŠPPAR jungia 240 įmonių, dirbančių įvairiose srityse. Prisijunkite prie mūsų.
„COVID-19. Vienas lauke - ne karys“


Nuomonė

Rezultatai

Parašykite mums