Į pradžią path-separator Narystė path-separator Verslo moterų tinklas

Verslo moterų tinklas

Konferencija Telšiuose "Moterys Laike"

2021 m. birželio 11 d. Lietuvos verslias moteris svetingai sutiko Telšiai, kur įvyko Lietuvos verslo moterų tinklo, veikiančio prie Šiaulių prekybos, pramonės ir amatų rūmų organizuota konferencija "Moteris laike". Telšių Vyskupo Vincento Borisevičiaus kunigų seminarijos salėje susirinko ne tik Lietuvos verslo moterų tinklo narės, bet ir verslios moterys iš visos Žemaitijos. Konferencijos lektoriai docentas daktaras Gvidas Slah, istorikė Janina Bucevičė, profesorė Roma Bončkutė, profesorė daktarė Birutė Obelenienė, juvelyrė Nadežda Dolgich - Sitalo savo pranešimuose atskleidė moterų prigimtį, jų vaidmenį istorijoje, mene, teologijoje ir padėjo konferencijos dalyvėms atsakyti sau į klausimą - iš kur gi tas moterų verslumas?

Skaityti daugiau

Šiaulių VMT narė - Ernesta Laurinavičienė

Pristatome Šiaulių verslo moterų tinklo, veikiančio prie Šiaulių prekybos, pramonės ir amatų rūmų narę. Kviečiame susipažinti artimiau, atrasti bendradarbiavimo galimybių, daugiau sužinoti apie darbinę veiklą. Palaikykime vienos kitas, bendradarbiaukime ir rekomenduokime savo draugams.

Susipažinkime: Ernesta Laurinavičienė, MB „Personalo pokyčiai“ steigėja ir konsultantė, 15+ metų personalo valdymo patirties, ketvirtus metus vystanti konsultacinę veiklą.Verslo moterų tinklo narė nuo 2019 metų. Darbo ginčų komisijos, prie Valstybinės darbo inspekcijos, Šiauliuose ir Telšiuose narė.

Skaityti daugiau

Birželio mėnesį verslo moterys susitiko mišriame seminare

Pirmą kartą po ilgos pertraukos verslo moterys turėjo galimybę susitikti ir pabendrauti gyvai. Birželio mėnesio susitikimas vyko hibridiniu būdu: gyvai ir zoom platformoje.

Skaityti daugiau

Šiaulių VMT narė - Justina Dranginytė-Stočkė

Pristatome Šiaulių verslo moterų tinklo, veikiančio prie Šiaulių prekybos, pramonės ir amatų rūmų narę. Kviečiame susipažinti artimiau, atrasti bendradarbiavimo galimybių,daugiau sužinoti apie darbinę veiklą. Palaikykime vienos kitas, bendradarbiaukime ir rekomenduokime savo draugams.

Susispažinkime: Justina Dranginytė-Stočkė, VšĮ “Spalvingi renginiai” direktorė. Viešoji įstaiga „Spalvingi renginiai“ turi jau beveik aštuonių metų patirtį organizuojant ir puošiant  pačius įvairiausius renginius.

Skaityti daugiau

Gegužės mėnesio susitikimo tema: Dalykinio stiliaus ypatumai ir 2021 metų mados tendencijos

Šiaulių verslo moterų tinklo gegužės mėnesio susitikimo tema:  apie stilių. Verslo moterys kartu su stiliste ir tinklaraštininke Ilona Širvinskiene apžvelgė rūbų, spalvų, makiažo ir aksesuarų tendencijas. 

Skaityti daugiau

Šiaulių VMT narė - Almyra Girdenienė

Pristatome Šiaulių verslo moterų tinklo, veikiančio prieŠiaulių prekybos, pramonės ir amatų rūmų, narę. Kviečiame susipažinti artimiau, atrasti bendradarbiavimo galimybių, daugiau sužinoti apie darbinę veiklą. Palaikykime vienos kitas, bendradarbiaukime ir rekomenduokime savo draugams.Susispažinkime:Almyra Girdenienė, UAB vaistinės „Valerijonas“ direktorė.

Skaityti daugiau

Šiaulių VMT narė - Kristina Lementauskaitė - Grubliauskienė

Pristatome Šiaulių verslo moterų tinklo, veikiančio prie Šiaulių prekybos, pramonės ir amatų rūmų narę. Kviečiame susipažinti artimiau, atrasti bendradarbiavimo galimybių, daugiau sužinoti apie darbinę veiklą. Palaikykime vienos kitas, bendradarbiaukime ir rekomenduokime savo draugams.Susispažinkime Kristina Lementauskaitė-Grubliauskienė UAB „Profilaktinė dezinfekcija“ vadovė.

Skaityti daugiau

Šiaulių VMT narė - Aida Adeikienė

Pristatome Šiaulių verslo moterų tinklo, veikiančio prie Šiaulių prekybos, pramonės ir amatų rūmų narę. Kviečiame susipažinti artimiau, atrasti bendradarbiavimo galimybių, daugiau sužinoti apie darbinę veiklą. Palaikykime vienos kitas, bendradarbiaukime ir rekomenduokime savo draugams.Susipažinkime Aida Adeikienė – Viešosios įstaigos Nacionalinės regionų plėtros agentūros direktorė.

Skaityti daugiau

Nuotolinis seminaras "Efektyvi lyderio komunikacija socialiniuose tinkluose"

Šiaulių  verslo moterys kovo mėnesio susitikimą paskyrė mokymams apie lyderystę socialiniuose tinkluose.  Lektorius  Arūnas Armalis, komunikacijos ekspertas papasakojo apie komunikacijos įtaką formuojant organizacijos reputaciją, dažniausiai daromas klaidas socialiniuose tinkluose, dalijosi patarimais.

Skaityti daugiau

Nuotolinis renginys "Versli moteris sode, daržo lysvėje, šiltnamyje ar terasoje"

Šiaulių verslo moterų tinklas vasario mėnesio susitikimą paskyrė labai pavasariškai temai „Versli moteris sode, daržo lysvėje, šiltnamyje ar terasoje“. Virtualiame susitikime su UAB "Žemaitijos sėklos" savininke Dalia Mačiuitiene dalyvavo ne tik Šiaulių tinklo narės, bet ir kitų regionų VMT narės ir viešnios.

Skaityti daugiau
Narystė
Šiuo metu ŠPPAR jungia 276 įmones, dirbančių įvairiose srityse. Prisijunkite prie mūsų.
Pristatome RŪMŲ NARĮ

Nuomonė

Rezultatai

Parašykite mums