Į pradžią path-separator Narystė path-separator Verslo moterų tinklas

Verslo moterų tinklas

Šiaulių VMT narė - Almyra Girdenienė

Pristatome Šiaulių verslo moterų tinklo, veikiančio prieŠiaulių prekybos, pramonės ir amatų rūmų, narę. Kviečiame susipažinti artimiau, atrasti bendradarbiavimo galimybių, daugiau sužinoti apie darbinę veiklą. Palaikykime vienos kitas, bendradarbiaukime ir rekomenduokime savo draugams.Susispažinkime:Almyra Girdenienė, UAB vaistinės „Valerijonas“ direktorė.

Skaityti daugiau

Šiaulių VMT narė - Kristina Lementauskaitė - Grubliauskienė

Pristatome Šiaulių verslo moterų tinklo, veikiančio prie Šiaulių prekybos, pramonės ir amatų rūmų narę. Kviečiame susipažinti artimiau, atrasti bendradarbiavimo galimybių, daugiau sužinoti apie darbinę veiklą. Palaikykime vienos kitas, bendradarbiaukime ir rekomenduokime savo draugams.Susispažinkime Kristina Lementauskaitė-Grubliauskienė UAB „Profilaktinė dezinfekcija“ vadovė.

Skaityti daugiau

Šiaulių VMT narė - Aida Adeikienė

Pristatome Šiaulių verslo moterų tinklo, veikiančio prie Šiaulių prekybos, pramonės ir amatų rūmų narę. Kviečiame susipažinti artimiau, atrasti bendradarbiavimo galimybių, daugiau sužinoti apie darbinę veiklą. Palaikykime vienos kitas, bendradarbiaukime ir rekomenduokime savo draugams.Susipažinkime Aida Adeikienė – Viešosios įstaigos Nacionalinės regionų plėtros agentūros direktorė.

Skaityti daugiau

Nuotolinis seminaras "Efektyvi lyderio komunikacija socialiniuose tinkluose"

Šiaulių  verslo moterys kovo mėnesio susitikimą paskyrė mokymams apie lyderystę socialiniuose tinkluose.  Lektorius  Arūnas Armalis, komunikacijos ekspertas papasakojo apie komunikacijos įtaką formuojant organizacijos reputaciją, dažniausiai daromas klaidas socialiniuose tinkluose, dalijosi patarimais.

Skaityti daugiau

Nuotolinis renginys "Versli moteris sode, daržo lysvėje, šiltnamyje ar terasoje"

Šiaulių verslo moterų tinklas vasario mėnesio susitikimą paskyrė labai pavasariškai temai „Versli moteris sode, daržo lysvėje, šiltnamyje ar terasoje“. Virtualiame susitikime su UAB "Žemaitijos sėklos" savininke Dalia Mačiuitiene dalyvavo ne tik Šiaulių tinklo narės, bet ir kitų regionų VMT narės ir viešnios.

Skaityti daugiau

Spalio mėnesio susitikimas skirtas visai Rūmų bendruomenei

Spalio mėnesio VMT susitikimo tema „Taikinimo (mediacijos) galimybės tarp verslo ginčo šalių“. Su mediacija – pasaulyje nuo seniausių laikų naudojamu ir Lietuvoje sparčiai populiarėjančiu ginčų sprendimo būdu, kuriuo siekiama ne tik išspręsti ginčą, tačiau ir išlaikyti santykius tarp šalių supažindino mediatorius Žygimantas Daukša.

Skaityti daugiau

Vasaros susitikimas

 

Šiemet į tradicinį VMT vasaros susitikimą "ant pievelės" rinkomės pas VMT narę Gražiną Juotkienę (Ageseta UAB). Šio susitikimo viešnia iš Telšių Giedrė Kasparienė Mary Kay pardavimų direktorė atliko parodomąj kasdieninį makiažą, papasakojo, į ką reikia atkreipti dėmesį perkant priemones ir kaip teisingai jas naudoti, kad nepakenktume veido odai. Almyra Girdenienė (Valerijono vaistinė UAB) leido išbandyti naujausius natūralios sudėties produktus iš kremų linijos „Razalija“. 

Skaityti daugiau

Verslių moterų pusryčiai Telšiuose

 2020-06-17 Šiaulių VMT svečiavosi pas narę Telšių apskrities verslo inkubatoriaus direktorę Jolantą Norvaišienę. Jau ketvirtą kartą Telšių verslininkių organizuojamuose verslių moterų pusryčiuose kiekviena galėjo prisistatyti, išgirsti kitų verslo istorijas, šiltai pabendrauti.

Skaityti daugiau

Saulėtas rytmetys ant fotografijos muziejaus stogo

2020-06-02  ŠPPAR Verslo moterų tinklo narių susitikimas vyko ypatingoje Šiauliams vietoje - Fotografijos muziejuje, vieninteliame specializuotame fotografijos meno ir technikos muziejuje Lietuvoje

Skaityti daugiau

Ataskaitinis-rinkiminis susirinkimas

Pasidžiaugėme sėkmingu ir labai aktyviu VMT veiklos laikotarpiu ir pradedame naują etapą. Išsirinkome naują ŠPPAR verslo moterų tinklo tarybą. Ketverius metus VMT taryboje dirbs Angelija Michalauskienė, Gražina Garuolienė, Jolanta Norvaišienė, Kristina Lementauskaitė-Grubliauskienė, Vlada Buivydienė. Taryba išsirinko pirmininkę-Vladą Buivydienę. Dėkojame Gražinai Garuolienei ir buvusiai Tarybai už skirtą energiją, sutelkimą bendram darbui, iniciatyvas ir puikią atmosferą!

Skaityti daugiau
Narystė
Šiuo metu ŠPPAR jungia 269 įmones, dirbančių įvairiose srityse. Prisijunkite prie mūsų.
Pristatome RŪMŲ NARĮ

Nuomonė

Rezultatai

Parašykite mums