Į pradžią path-separator Narystė path-separator Verslo moterų tinklas

Verslo moterų tinklas

Nuotolinis renginys "Versli moteris sode, daržo lysvėje, šiltnamyje ar terasoje"

Šiaulių verslo moterų tinklas vasario mėnesio susitikimą paskyrė labai pavasariškai temai „Versli moteris sode, daržo lysvėje, šiltnamyje ar terasoje“. Virtualiame susitikime su UAB "Žemaitijos sėklos" savininke Dalia Mačiuitiene dalyvavo ne tik Šiaulių tinklo narės, bet ir kitų regionų VMT narės ir viešnios.

Skaityti daugiau

Spalio mėnesio susitikimas skirtas visai Rūmų bendruomenei

Spalio mėnesio VMT susitikimo tema „Taikinimo (mediacijos) galimybės tarp verslo ginčo šalių“. Su mediacija – pasaulyje nuo seniausių laikų naudojamu ir Lietuvoje sparčiai populiarėjančiu ginčų sprendimo būdu, kuriuo siekiama ne tik išspręsti ginčą, tačiau ir išlaikyti santykius tarp šalių supažindino mediatorius Žygimantas Daukša.

Skaityti daugiau

Vasaros susitikimas

 

Šiemet į tradicinį VMT vasaros susitikimą "ant pievelės" rinkomės pas VMT narę Gražiną Juotkienę (Ageseta UAB). Šio susitikimo viešnia iš Telšių Giedrė Kasparienė Mary Kay pardavimų direktorė atliko parodomąj kasdieninį makiažą, papasakojo, į ką reikia atkreipti dėmesį perkant priemones ir kaip teisingai jas naudoti, kad nepakenktume veido odai. Almyra Girdenienė (Valerijono vaistinė UAB) leido išbandyti naujausius natūralios sudėties produktus iš kremų linijos „Razalija“. 

Skaityti daugiau

Verslių moterų pusryčiai Telšiuose

 2020-06-17 Šiaulių VMT svečiavosi pas narę Telšių apskrities verslo inkubatoriaus direktorę Jolantą Norvaišienę. Jau ketvirtą kartą Telšių verslininkių organizuojamuose verslių moterų pusryčiuose kiekviena galėjo prisistatyti, išgirsti kitų verslo istorijas, šiltai pabendrauti.

Skaityti daugiau

Saulėtas rytmetys ant fotografijos muziejaus stogo

2020-06-02  ŠPPAR Verslo moterų tinklo narių susitikimas vyko ypatingoje Šiauliams vietoje - Fotografijos muziejuje, vieninteliame specializuotame fotografijos meno ir technikos muziejuje Lietuvoje

Skaityti daugiau

Ataskaitinis-rinkiminis susirinkimas

Pasidžiaugėme sėkmingu ir labai aktyviu VMT veiklos laikotarpiu ir pradedame naują etapą. Išsirinkome naują ŠPPAR verslo moterų tinklo tarybą. Ketverius metus VMT taryboje dirbs Angelija Michalauskienė, Gražina Garuolienė, Jolanta Norvaišienė, Kristina Lementauskaitė-Grubliauskienė, Vlada Buivydienė. Taryba išsirinko pirmininkę-Vladą Buivydienę. Dėkojame Gražinai Garuolienei ir buvusiai Tarybai už skirtą energiją, sutelkimą bendram darbui, iniciatyvas ir puikią atmosferą!

Skaityti daugiau

Pirmasis susitikimas Valerijono arbatinėje

Jaukioje aplinkoje, besivaišindamos aromatinga arbata ir sveikais užkandžiais aptarėme praėjusius metus, naujų metų prognozes bei tendencijas. Verslininkės aktyviai siūlė veiklas bei renginius, kad ir šie metai būtų įtraukiantys, įdomūs bei informatyvūs. Dėkojame Almyrai už vaišes ir dovanas. 

Skaityti daugiau

Spalio mėnesio VMT susitikimas

Spalio mėnesio VMT susitikimo svečias - veidoskaitos verslui treneris Nerijus Rupšys. Dalyvavusios verslininkės ne tik susipažino su veidoskaitos pagrindais, pritaikymo darbuotojų įdarbinime bei motyvavime galimybėmis, bet ir išgirdo keletą asmeninių patarimų. Dėkojame Vladai Buivydienei už nuostabų lektorių.

Skaityti daugiau

Verslo misija Lvove (Ukraina)

2019 rugsėjo 4-8 dienomis įgyvendinome ŠPPAR Verslo moterų tinklo narės Vijoletos Dunauskienės iniciatyva suplanuotą kelionę į Lvovą (Ukraina). Lietuvos VMT delegacija: Gražina Garuolienė, UAB Verslavita; Vijoleta Dunauskienė, UAB „Linos namai‘“; Ingrida Gulbinienė, UAB “Alfestas“; Rita Valkiūnienė, UAB „Ritava“; Jolanta Šadbarienė, „Tegra group“; Jurga Rimkė, UAB „Intra Vires“; Sigita Narkienė, UAB „Avastata“, Ilona Baristienė, UAB „Kalnas“, dalyvavo tarptautinėje Moterų verslo asamblėjoje, sveikino Lvovo verslininkes įsteigus Ukrainos verslo moterų rūmus, lankėsi Lvovo prekybos ir pramonės rūmuose, drauge su vietos verslininkėmis vyko į Olesko pilį, kur delegaciją priėmė ten savo verslą plėtojanti p. Jaroslava Pavliukovec. 

Skaityti daugiau

Įteiktas apdovanojimas

Šiaulių verslo moterų tinklas tradiciškai Šiaulių miesto mokinių dalykinių olimpiadų ir konkursų nugalėtojų šventėje teikė apdovanojimą už puikius rezultatus Lietuvos mokinių ekonomikos ir verslo olimpiadoje. Šiemet nominuota Šiaulių Didždvario gimnazijos moksleivė Viktorija Pakštaitė. SVEIKINAME!

Narystė
Šiuo metu ŠPPAR jungia 255 įmones, dirbančias įvairiose srityse. Prisijunkite prie mūsų.
Pristatome RŪMŲ NARĮ

Nuomonė

Rezultatai

Parašykite mums