PAGALBOS MEDIKAMS SĄSKAITOJE JAU 8.150 €. Dėkojame įmonėms: UAB Bodesa, UAB Limega, UAB Laurema, UAB Grafų baldai, UAB Jukvas, UAB Darbintera, UAB Yvas, Konta LT, UAB Įžvalga, UAB Medicinos linija, Vaclovo Motiejūno, Volosovų šeimyna "FIESTA"

Į pradžią path-separator Narystė path-separator Verslo moterų tinklas

Verslo moterų tinklas

Ataskaitinis-rinkiminis susirinkimas

Pasidžiaugėme sėkmingu ir labai aktyviu VMT veiklos laikotarpiu ir pradedame naują etapą. Išsirinkome naują ŠPPAR verslo moterų tinklo tarybą. Ketverius metus VMT taryboje dirbs Angelija Michalauskienė, Gražina Garuolienė, Jolanta Norvaišienė, Kristina Lementauskaitė-Grubliauskienė, Vlada Buivydienė. Taryba išsirinko pirmininkę-Vladą Buivydienę. Dėkojame Gražinai Garuolienei ir buvusiai Tarybai už skirtą energiją, sutelkimą bendram darbui, iniciatyvas ir puikią atmosferą!

Skaityti daugiau

Pirmasis susitikimas Valerijono arbatinėje

Jaukioje aplinkoje, besivaišindamos aromatinga arbata ir sveikais užkandžiais aptarėme praėjusius metus, naujų metų prognozes bei tendencijas. Verslininkės aktyviai siūlė veiklas bei renginius, kad ir šie metai būtų įtraukiantys, įdomūs bei informatyvūs. Dėkojame Almyrai už vaišes ir dovanas. 

Skaityti daugiau

Spalio mėnesio VMT susitikimas

Spalio mėnesio VMT susitikimo svečias - veidoskaitos verslui treneris Nerijus Rupšys. Dalyvavusios verslininkės ne tik susipažino su veidoskaitos pagrindais, pritaikymo darbuotojų įdarbinime bei motyvavime galimybėmis, bet ir išgirdo keletą asmeninių patarimų. Dėkojame Vladai Buivydienei už nuostabų lektorių.

Skaityti daugiau

Verslo misija Lvove (Ukraina)

2019 rugsėjo 4-8 dienomis įgyvendinome ŠPPAR Verslo moterų tinklo narės Vijoletos Dunauskienės iniciatyva suplanuotą kelionę į Lvovą (Ukraina). Lietuvos VMT delegacija: Gražina Garuolienė, UAB Verslavita; Vijoleta Dunauskienė, UAB „Linos namai‘“; Ingrida Gulbinienė, UAB “Alfestas“; Rita Valkiūnienė, UAB „Ritava“; Jolanta Šadbarienė, „Tegra group“; Jurga Rimkė, UAB „Intra Vires“; Sigita Narkienė, UAB „Avastata“, Ilona Baristienė, UAB „Kalnas“, dalyvavo tarptautinėje Moterų verslo asamblėjoje, sveikino Lvovo verslininkes įsteigus Ukrainos verslo moterų rūmus, lankėsi Lvovo prekybos ir pramonės rūmuose, drauge su vietos verslininkėmis vyko į Olesko pilį, kur delegaciją priėmė ten savo verslą plėtojanti p. Jaroslava Pavliukovec. 

Skaityti daugiau

Įteiktas apdovanojimas

Šiaulių verslo moterų tinklas tradiciškai Šiaulių miesto mokinių dalykinių olimpiadų ir konkursų nugalėtojų šventėje teikė apdovanojimą už puikius rezultatus Lietuvos mokinių ekonomikos ir verslo olimpiadoje. Šiemet nominuota Šiaulių Didždvario gimnazijos moksleivė Viktorija Pakštaitė. SVEIKINAME!

Gegužės mėnesio VMT renginyje žiniomis dalinosi Vlada Buivydienė

Įmonių darbe kyla nemažai neaiškumų dėl įmonių valdymo organų civilinės atsakomybės, jos apimties ir su tuo susijusių klausimų. 2019 m. gegužės 6 d. Šiaulių prekybos, pramonės ir amatų rūmuose advokatė Vlada Buivydienė apžvelgė Lietuvos Aukščiausiojo Teismo 2017 m. balandžio 4 d. pirmąją teismų praktikos apžvalgą dėl bendrovės valdymo organų civilinės atsakomybės reglamentuojančių teisės normų taikymo Lietuvos Aukščiausiojo Teismo praktikoje pateikiant vienasmenio įmonės valdymo organo, įmonės vadovo, pareigų bei civilinės atsakomybės aktualius klausimus. 

Skaityti daugiau

VMT kontaktų - verslų pristatymo renginys Šiauliuose

Seniai sklandė mintys, kad būtų šaunu geriau pažinti kitų regionų VMT nares ir jų verslus. Todėl labai džiaugiamės, kad į mūsų kvietimą atsiliepė ir atvyko gausus būrys VMT kolegių iš Vilniaus, Kauno ir Panevėžio. Kontaktų - verslų pristatymo renginyje trumpus prisistatymus lydėjo nuoširdūs pokalbiai bei diskusijos.

Skaityti daugiau

Pristatome Šiaulių prekybos, pramonės ir amatų rūmų Verslo moterų komiteto narės UAB Valerijono Vaistinė ir „Valerijono“ arbatinė vadovės Almyros Girdenienės laimėjimus

Pasigirti tikrai yra kuo - bendru vaistininkų ir mokslininkų projektu, sukurta natūralia alternatyva grožio injekcijoms. Pistatytas jauninamasis serumas ir kremas "Razalija", kurių sudėtyje yra naujas produktas PrimalHyal Ultrafiller.

Skaityti daugiau

2019 metų mokesčių reforma. Kaip jai pasiruošta?

Š. m. vasario 8 dienos popietę Šiaulių prekybos, pramonės ir amatų rūmų Verslo moterų komitetas vėl Rūmų narius pakvietė prisijungti į seminarą. 
Žiniomis mielai dalinosi Jurgita Navikienė, UAB "Solidus vox" direktorė.

Skaityti daugiau

VMT renginiai parodos "Šiauliai'18" dienomis Šiaulių arenoje

 Verslininkės tradiciškai verslo ir pasiekimų parodos Šiauliai'18 dienomis Šiaulių arenoje bendradarbiavo organizuojant verslumo renginius jaunimui.  Lapkričio 29 d. renginio jaunimui „Šiuolaikinė moteris: stereotipams NE!“ savo verslo istoriją papasakojo vaistinės „Valerijonas“ direktorė Almyra Girdenienė.    Lapkričio 30 dieną  renginyje "Sėkmės pamokos jaunimui" su surinkusiais moksleiviais verslo pradžios ir vystymo patirtimi bei įžvalgomis dalinosi Roslita Šabrinskienė, Justina Dranginytė-Stočkė ir Gražina Garuolienė.

Skaityti daugiau
Narystė
Šiuo metu ŠPPAR jungia 240 įmonių, dirbančių įvairiose srityse. Prisijunkite prie mūsų.
„COVID-19. Vienas lauke - ne karys“


Nuomonė

Rezultatai

Parašykite mums