PAGALBOS MEDIKAMS SĄSKAITOJE JAU 8.150 €. Dėkojame įmonėms: UAB Bodesa, UAB Limega, UAB Laurema, UAB Grafų baldai, UAB Jukvas, UAB Darbintera, UAB Yvas, Konta LT, UAB Įžvalga, UAB Medicinos linija, Vaclovo Motiejūno, Volosovų šeimyna "FIESTA"

Į pradžią path-separator Narystė path-separator Verslo moterų tinklas

Verslo moterų tinklas

ŠPPAR moterų verslininkių komiteto narės V. Dunauskienės interviu

„Istorija čia plevena ore, įsigėrusi į rūsius, į sienas, o jos molekulės, matyt, yra labai lakios, tad persmelkia visus čia dirbančius“, – šypsosi Vijoleta Dunauskienė, AB „Gubernija“ generalinė direktorė. Vadovaujanti 350-uosius metus skaičiuojančiai įmonei ji sako, kad stabilumo, pastovumo ir rutinos čia nė su žiburiu nerasi, tačiau tradicijos puoselėjamos nuo seno.
Šią savaitę švęsite jubiliejų – esate seniausia įmonė šalyje, įkurta prieš 350 metų. Jau daugelį metų tyrinėjate įmonės praeitį, renkate istorinius faktus, restauruojate patalpas. Kodėl jums svarbi praeitis?

Skaityti daugiau

ŠPPAR moterų verslininkių komiteto narės Vijoletos Dunauskienės vadovaujama įmonė šventė 350 metų jubiliejų

Penktadienio vakare gausus svečių būrys Šiauliuose sveikino 350 metų jubiliejų švenčiančią seniausią Lietuvoje įmonę – alaus daryklą „Gubernija“. Šventės metu ilgamečiai „Gubernijos“ pasiekimai buvo įvertinti valstybinių institucijų ir įmonės partnerių, kuriems darykla pristatė specialią programą. Jubiliejaus metu pirmą kartą buvo parodyta dokumentinė kino juosta, skirta įmonės jubiliejui paminėti.

Skaityti daugiau

Šiaulių Moterų verslininkių tinklas organizavo kelionę burlaiviu "Brabander"

Šiaulių moterų verslininkių tinklo atstovės Liepos 1-6 d. organizavo mokomąjį plaukimą maršrutu Klaipėda-Gdanskas-Klaipėda mokomuoju Klaipėdos Universiteto burlaiviu "Brabander". Tai didžiausias ir seniausias burlaivis Lietuvoje.

Skaityti daugiau

Seminaras "Kai susitinka verslas ir aplinka"

2015 m. birželio 1 d. Šiaulių prekybos, pramonės ir amatų rūmų Moterų verslininkių tinklo narės dalyvavo 3 val. seminare "Kai susitinka verslas ir aplinka". Seminaro pranešėjas - Petras Adeikis.

Skaityti daugiau

Susitikimas su Šiaulių Romuvos gimnazijos moksleiviais

2015 metų birželio 1 dieną į Šiaulių prekybos, pramonės ir amatų rūmus rinkosi gausus būrys Šiaulių Romuvos gimnazijos moksleivių.

Skaityti daugiau

Seminaras Mokesčių optimizavimas – galimybės ir grėsmės.Kas žinotina vadovams?

Šių metų gegužės 4 d. 12 val. Šiaulių prekybos, pramonės ir amatų rūmuose  vyko nemokamas Moterų verslininkių komiteto pirmininkės Gražinos Garuolienės, organizuojamas seminaras Mokesčių optimizavimas – galimybės ir grėsmės. Kas žinotina vadovams?

Skaityti daugiau

„FIX“ turnyre įvertinti jaunimo verslumo projektai

Gegužės 8 d. Šiaulių universitete buvo surengtas 11-asis Šiaulių regiono jaunimo verslumo turnyras „FIX“, kuriame dalyvavo 13 Šiaulių miesto ir regiono gimnazijų, profesinių mokyklų ir aukštųjų mokyklų komandų.

Skaityti daugiau

Kuršėnų Pavenčių mokyklos moksleiviai susitiko su verslininke Gražina Garuoliene

Kovo 18 d. 10a ir 8c kl. mokiniai susitiko su UAB „Verslavita“ savininke ir direktore Gražina Garuoliene.

Skaityti daugiau

Verslių moterų konferencija „ĮŽVALGOS. SPRENDIMAI. KOMPETENCIJA“ sukvietė veiklias ir į ateitį žvelgiančias moteris

Verslioms moterims skirta konferencija, kurią organizavo Lietuvos Respublikos Ūkio ministerija ir VšĮ "Versli Lietuva" kartu su Lietuvos Verslo moterų tinklu, sulaukė itin didelio susidomėjimo. Renginyje dalyvavo daugiau, kaip 130 verslo moterų iš visos Lietuvos.

Skaityti daugiau

Moterų komiteto atstovės Gruzijoje

Lapkričio 9-12 dienomis Gruzijoje lankėsi Lietuvos prekybos pramonės ir amatų rūmų moterų verslininkių tinklo atstovės.

Skaityti daugiau
Narystė
Šiuo metu ŠPPAR jungia 240 įmonių, dirbančių įvairiose srityse. Prisijunkite prie mūsų.
„COVID-19. Vienas lauke - ne karys“


Nuomonė

Rezultatai

Parašykite mums