Į pradžią path-separator Narystė path-separator Verslo moterų tinklas

Verslo moterų tinklas

Verslių moterų konferencija „ĮŽVALGOS. SPRENDIMAI. KOMPETENCIJA“ sukvietė veiklias ir į ateitį žvelgiančias moteris

Verslioms moterims skirta konferencija, kurią organizavo Lietuvos Respublikos Ūkio ministerija ir VšĮ "Versli Lietuva" kartu su Lietuvos Verslo moterų tinklu, sulaukė itin didelio susidomėjimo. Renginyje dalyvavo daugiau, kaip 130 verslo moterų iš visos Lietuvos.

Skaityti daugiau

Moterų komiteto atstovės Gruzijoje

Lapkričio 9-12 dienomis Gruzijoje lankėsi Lietuvos prekybos pramonės ir amatų rūmų moterų verslininkių tinklo atstovės.

Skaityti daugiau

Vasario 20 d. finišavo jaunimo verslumo turnyras FIX’14

Šiaulių PPAR Moterų verslininkių tinklo atstovės Aida Adeikienė, Eivyda Balkienė ir Verutė Vitkevičienė, dalyvavusios konsultantų bei vertinimo komisijos narių teisėmis, išrinko ŠPPAR moterų verslininkių tinklo įsteigto prizo nominantes. Padėka merginų komandai  už inovatyvumą, kūrybiškumą ir entuziazmą puoselėjant  socialiai atsakingo verslo idėją bei apdovanojimai atiteko Lietuvos aukštosios jūreivystės mokyklosatstovių komandai „Undinės“.

Skaityti daugiau

Moterų tinklo narė dalyvavo kompretencijų vertinime

Sausio 28 - 29 dienomis, Šiaulių prekybos, pramonės ir amatų rūmų moterų verslininkių tinkolo narė Vilma Bazdeikienė, dalyvavo draudimo konsultanto kompetencijų vertinime, vykusiame Šiaulių profesinio rengimo centro elektronikos ir administravimo skyriuje.

Moterų verslininkių tinklas įsteigė apdovanojimą

2014 vasario 3 dienos Šiaulių PPAR moterų verslininkių tinklo susirinkime nuspręsta įsteigti apdovanojimą renginyje FIX’14(Future IdeasExperiments).

FIX’14 - tai tradicinis, tęstinis verslumo idėjų generavimo projektas, kurio metu dalyviai (Lietuvos kolegijų studentai, profesinių mokyklų moksleiviai, vyresniųjų klasių vidurinių mokyklų ir gimnazijų mokiniai) atliks verslo įmonių ir organizacijų pateiktas užduotis, konsultuosis su patyrusiais verslininkais, semsis vertingos praktinės patirties ir varžysis tarpusavyje dėl versliausios komandos vardo.

2014-02-13 dieną moterų verslininkių tinklo atstovės AidaAdeikienė, Vilma Brazdeikienė, Eivyda Balkienė ir Verutė Vitkevičienė dalyvaus renginyje, konsultuos komandas ir apdovanojimui išrinks geriausiai verslo projektą pristačiusią merginą.

Gražina Garuolienė, Verutė Vitkevičienė ir Aida Adeikienė susitiko su Versli Lietuva atstovais

Šių metų sausio 7d. Rūmuose VšĮ „Versli Lietuva“ atstovai – generalinis direktorius Mantas Nocius, Eksporto departamento direktorė Jurgita Butkevičienė, verslumo departamento direktorius Dovydas Varkulevičius ir atstovė regione Auksė Vizbarienė pažymėjo, kad norint paspartinti Vyriausybės  programoje numatytą regionų plėtrą, ES parama verslui bus nukreipiama į regionus. 

Skaityti daugiau

Kasmetinis moterų verslininkių tinklo susitikimas

Šių metų lapkričio 22 dieną, viešbutyje „Romantic“ Panevėžyje vyko kasmetinis moterų verslininkių tinko susitikimas, kuriame dalyvavo ir Šiaulių iniciatyviosios verslininkės.

Skaityti daugiau

Moterų verslininkių tinklo narės tęsia dalijimąsi gerąja patirtimi profesinio mokymo įstaigose

DNB banko regiono mažmeninės bankininkystės vadovė Raminta Pranskūnienė,  Šiaulių banko lizingo generalinio direktoriaus patarėja Verutė Vitkevičienė,  UADBB „Esame kartu“ direktorė Vilma Brazdeikienė balandžio pabaigoje dalyvavo Šiaulių profesinio rengimo  Elektronikos ir administravimo skyriuje diskusijoje su I-III kursų sekretoriaus specialybės mokiniais apie bendrųjų kompetencijų svarbą prisitaikant darbo rinkoje.

Skaityti daugiau

Moterų verslininkių tinklo gerosios patirties sklaida profesinėse mokyklose

Šiaulių profesinio rengimo centro Prekybos ir verslo skyriuje vyko netradicinė ekonomikos ir verslo pagrindų pamoka – susitikimas ir diskusija su moterimis verslininkėmis.

Skaityti daugiau

Šiaulių prekybos, pramonės ir amatų rūmai dalinosi patirtimi su rytų šalimis

2012 m. gegužės 28 - birželio 2 dienomis Šiaulių prekybos pramonės ir amatų rūmai priėmė kolegas iš Moldovos prekybos pramonės ir amatų rūmų ir  Armėnijos plėtros agentūros. Vizito dalyviams buvo sudaryta savaitės programa, kurios metu Šiaulių prekybos, pramonės ir amatų rūmai dalinosi darbine  patirtimi.

Skaityti daugiau
Narystė
Šiuo metu ŠPPAR jungia 269 įmones, dirbančių įvairiose srityse. Prisijunkite prie mūsų.
Pristatome RŪMŲ NARĮ

Nuomonė

Rezultatai

Parašykite mums