Į pradžią path-separator Naujienos

Naujienos

LPPAR bendruomenė palaiko strateginę ŠMS ministerijos kryptį, bet primena ir einamąsias problemas

Gegužės 4 d. vyko nuotolinis Lietuvos prekybos, pramonės ir amatų rūmų bendruomenės susitikimas su Švietimo, mokslo ir sporto ministre Jurgita Šiugždiniene, kurio metu buvo aptarta problematika ir planai bendrojo ugdymo, profesinio rengimo, aukštojo mokslo, taip pat ministerijos bendradarbiavimo su socialiniais partneriais ir susijusiose srityse. LPPAR teigiamai vertina ambicingus ministerijos planus didinti susidomėjimą tiksliaisiais mokslais per naujus sprendimus bendrajame ir pradiniame ugdyme, tačiau atkreipia dėmesį į verslui svarbių greitų priemonių poreikį.

Skaityti daugiau

Uždegta žalia šviesa stambių investicinių projektų įgyvendinimui Lietuvoje

Vyriausybė trečiadienį patvirtino Ekonomikos ir inovacijų ministerijos parengtą įstatymų įgyvendinamųjų teisės aktų paketą, sudarantį teisinį pagrindą Lietuvoje pradėti įgyvendinti vietinių ir užsienio kapitalo stambių investicijų projektus.

Skaityti daugiau

Susitikime su LR Prezidentu aptartos mokestinės ir šešėlio mažinimo iniciatyvos

Antradienį Lietuvos prekybos, pramonės ir amatų rūmų asociacijos (LPPARA) prezidentas Rimas Varkulevičius dalyvavo nuotoliniame susitikime su LR Prezidentu Gitanu Nausėda bei kitų asocijuotų verslo struktūrų vadovais. Susitikime LPPARA prezidentas išsakė palaikymą LR Prezidento iniciatyvoms mokesčių, biudžeto korekcijų ir šešėlio mažinimo srityse bei pateikė verslui aktualių rekomendacijų.

Skaityti daugiau

Ministerijos pastangos jaučiamos, bet problemų su parama išlieka

Penktadienį Lietuvos prekybos, pramonės ir amatų rūmų (LPPAR) bendruomenė susitiko su Ekonomikos ir inovacijų ministre Aušrine Armonaite aptarti esamų pagalbos priemonių verslui padėties ir naujų priemonių galimybių. Rūmai teigiamai vertina tiek dialogą su ministerija, tiek jos pastangas ir norą padėti nukentėjusiam verslui, tačiau atkreipia dėmesį į išliekančius iššūkius tokiose srityse kaip DU subsidijos pokarantininiu laikotarpiu, nuomos išlaidų kompensavimas, de minimis principas, subsidijos įmonėms, veiklą vykdančioms pagal keletą EVRK kodų, paskolų palūkanų kompensavimas, vietos gamintojų skatinimas ir kt.

Skaityti daugiau

Pasiektas sutarimas dėl bendrų pirkimų

Nuo šiol narystė Rūmuose suteiks daugiau pridėtinių verčių Rūmų nariams.Turėjome girdimą balsą rinkoje ir visuomenėje, o dabar turėsime ir bendrą tarpusavio pagalbos ekosistemą. Rūmai pasiekė susitarimą su tiekėjais ir pradeda dalyvauti grupinėse kuro ir elektros pirkimų procedūrose, tokiu būdu sukurdami didesnes galimybes savo nariams mažinti sąnaudas ir efektyvinti savo veiklą.

Skaityti daugiau

Labiausiai nuo COVID-19 nukentėjusios įmonės kviečiamos pateikti paraišką subsidijai

Valstybinė mokesčių inspekcija (toliau – VMI) informuoja, jog labiausiai nuo COVID-19 nukentėjusios įmonės jau teikia paraiškas vienkartinei, negrąžintinai subsidijai gauti. Ekonomikos ir inovacijų ministerijos nustatytus ir su Europos Komisija suderintus kriterijus, nurodytus apraše, atitinkančios įmonės paraiškos formą gali pateikti per Elektroninio deklaravimo sistemą (EDS  - Nuo COVID-19 labiausiai nukentėjusios įmonės subsidijos paraiška KIT720). Nuo vakar, paraišką jau pateikė apie 100 įmonių.

Skaityti daugiau

Sveikiname naujus Rūmų narius!

Šiaulių prekybos, pramonės ir amatų rūmai buria tiek jauną, tiek jau brandų verslą aktyviai bendrystei, atstovauja ir gina verslo interesus regione ir Lietuvoje. Sveikiname prie Rūmų verslo bendruomenės prisijungus naujas įmones ir verslininkus!

Skaityti daugiau

Patvirtinta subsidijų labiausiai nukentėjusioms įmonėms skyrimo tvarka

Vyriausybė ketvirtadienį patvirtino Ekonomikos ir inovacijų ministerijos parengtą subsidijų labiausiai nuo pandemijos nukentėjusioms įmonėms skyrimo tvarkos aprašą.

Skaityti daugiau

Nuo šiandien Rūmų nariams atvirų duomenų sistema ABALT - išskirtinėmis sąlygomis

 Siekiate įvertinti rizikas bei klientų galimybes prisiimti finansinius įsipareigojimus? Ieškote patikimo sprendimo verslo saugumui bei augimui, tačiau trūkstate duomenų? Su džiaugsmu pranešame, kad pasirašėme duomenų teikimo sutartį su UAB „ABALT“.  

Skaityti daugiau

VAKCINUOTIS KVIEČIAMOS ĮMONĖS, TURINČIOS NE MAŽIAU 100 DARBUOTOJŲ

Siekdama plėsti vakcinavimo apimtis, Sveikatos apsaugos ministerija suteikia dar daugiau galios savivaldybėms. Nuo ketvirtadienio didelės įstaigos, įmonės ar organizacijos, kuriose dirba ne mažiau kaip 100 darbuotojų, galės vakcinuotis. Primename, kad vakcinavimas yra nemokamas ir vyksta laisva valia.

Skaityti daugiau
Narystė
Šiuo metu ŠPPAR jungia 269 įmones, dirbančių įvairiose srityse. Prisijunkite prie mūsų.
Pristatome RŪMŲ NARĮ

Nuomonė

Rezultatai

Parašykite mums