PAGALBOS MEDIKAMS SĄSKAITOJE JAU 8.150 €. Dėkojame įmonėms: UAB Bodesa, UAB Limega, UAB Laurema, UAB Grafų baldai, UAB Jukvas, UAB Darbintera, UAB Yvas, Konta LT, UAB Įžvalga, UAB Medicinos linija, Vaclovo Motiejūno, Volosovų šeimyna "FIESTA"

Į pradžią path-separator Naujienos

Naujienos

Šiaulių prekybos, pramonės ir amatų rūmai pradeda išdavinėti elektroninius prekių kilmės sertifikatus

 Elektroninių sertifikatų išdavimas leis įmonėms pateikti ir gauti dokumentus nevykstant į Rūmus. Naudojantis sistema trumpės dokumentų išdavimo terminas, dokumentai bus patvirtinami nuotoliniu būdu.

Skaityti daugiau

SADM ir EIMIN atsakymai į Rūmų poziciją dėl verslo padėties pandemijos sukeltos krizės metu ir priemonių ekonomikai auginti

Kaip žinote, Lietuvos prekybos, pramonės ir amatų rūmai kreipėsi į Vyriausybę prašydami pateikti poziciją DĖL VERSLO PADĖTIES PANDEMIJOS SUKELTOS KRIZĖS METU IR PRIEMONIŲ EKONOMIKAI GAIVINTI.
Gauti LIETUVOS RESPUBLIKOS SOCIALINĖS APSAUGOS IR DARBO MINISTERIJOS bei LIETUVOS RESPUBLIKOS EKONOMIKOS IR INOVACIJŲ MINISTERIJOS  atsakymai

Skaityti daugiau

VMI priemonės verslui dėl COVID-19

Kokie pokyčiai VMI reaguojant į krizinę karantino situaciją? Ar pagalbos gali tikėtis tik verslas, įtrauktas į VMI sudarytą sąrašą? Kiek užtrunka prašymų nagrinėjimas?

Skaityti daugiau

Pateikta Rūmų pozicija dėl verslo padėties pandemijos sukeltos krizės metu ir priemonių ekonomikai auginti

Lietuvos Respublikos Seimui ir Vyriausybei pateikta Lietuvos prekybos, pramonės ir amatų rūmų pozicija dėl ekonomikos skatinimo priemonių veiksmingumo, biurokratinių trukdžių mažinimo, papildomų veiksmų karantino ir ypač - pokarantininiu laikotarpiais, kad būtų sustabdytas ūkio nuosmukis ir sugrąžinta ekonomika į augimo kelią.

Skaityti daugiau

Pradeda veikti pagalbos priemonių verslui linija – trumpasis numeris 1824

Nuo šiol informacija ir konsultacijos Lietuvos verslui, nukentėjusiam nuo COVID-19, teikiamos nemokamu trumpuoju numeriu 1824. Pagalbos priemonių verslui linija veiks tol, kol verslui bus teikiama COVID-19 krizės pasekmių mažinimo pagalba.  

Skaityti daugiau

Karantinas pratęstas iki vasaros, draudimai dar labiau sušvelninti

Vakar  Vyriausybė nusprendė karantiną pratęsti iki gegužės 31 dienos ir dar labiau sušvelninti karantino draudimus. Įvairių karantino draudimų panaikinimas įsigalios palaipsniui iki gegužės pabaigos.

Skaityti daugiau

Vaizdo konferencija "Covid-19: pasekmės ekonomikai, verslui ir socialinei aplinkai"

Prekybos, pramonės ir amatų rūmai kartu su žurnalu IQ.The Economist rengia video konferenciją: „COVID-19: pasekmės ekonomikai, verslui ir socialinei aplinkai".
Gegužės 6 d. 13 val. tiesioginėje transliacijoje ir kartu su sprendimų priėmėjais, ekonomistais, verslininkais ir kitais dalyviais diskutuosime apie COVID- 19 pasekmes verslui, ekonomikai bei galimybes, kuriomis galime pasinaudoti.

Skaityti daugiau

Nuo COVID-19 nukentėjęs verslas jau gali kreiptis dėl patalpų nuomos išlaidų dalinio kompensavimo

Įmonės ar verslininkai, kurių veikla dėl paskelbto karantino buvo sustabdyta, ją vykdantys nuomotose patalpose, gali kreiptis į nacionalinę plėtros įstaigą „Investicijų ir verslo garantijos“ (INVEGA) dėl patalpų nuomos išlaidų dalinio kompensavimo.

Skaityti daugiau

Dėl COVID-19 pandemijos INVEGA eksporto kredito garantijos teikiamos ir eksportuojantiems į Europą

Dėl COVID-19 pandemijos Europos Komisija (EK) laikinai išplėtė didesnės rizikos eksporto rinkų apibrėžimą, įtraukdama ir Europos Sąjungos (ES) nares bei kitas valstybes iki šiol laikytas mažai rizikingomis. Šis sprendimas leidžia Lietuvos nacionalinės plėtros įstaigai „Investicijų ir verslo garantijos“ (toliau – INVEGA) teikti eksporto kredito garantijas įmonėms, eksportuojančioms lietuviškas prekes ir į Europą. 

Skaityti daugiau
Narystė
Šiuo metu ŠPPAR jungia 240 įmonių, dirbančių įvairiose srityse. Prisijunkite prie mūsų.
„COVID-19. Vienas lauke - ne karys“


Nuomonė

Rezultatai

Parašykite mums