Į pradžią path-separator Naujienos

Naujienos

Kviečiame dalyvauti Lietuvos prekybos, pramonės ir amatų rūmų asociacijos konkurse ,,Lietuvos eksporto prizas 2019″

Lietuvos prekybos, pramonės ir amatų rūmų asociacija ir visi Lietuvoje veikiantys prekybos, pramonės ir amatų rūmai kviečia įmones dalyvauti tradiciniame konkurse „Lietuvos eksporto prizas 2019“. Konkursas organizuojamas, siekiant plėtoti Lietuvos įmonių pagamintos produkcijos, atliekamų darbų ar teikiamų paslaugų eksportą, vertinti bei viešinti šio proceso tendencijas panaudojant tam palankias sąlygas. Konkurse gali dalyvauti visos Lietuvoje registruotos gamybos ar paslaugų eksporto įmonės bei kitos su užsienio prekyba susijusios institucijos, nepriklausomai nuo jų narystės Rūmuose, asociacijose, konfederacijose ar kituose susivienijimuose. Kartą apdovanotos įmonės gali vėl dalyvauti konkurse, t.y. pretenduoti į apdovanojimus,  tik po ketverių metų. 

Konkurso metu taip pat teikiama papildoma nominacija "Lietuvos metų verslininkė/vadovė" - sėkmingiausiai verslui vadovaujanti moteris. 

Skaityti daugiau

Kiekvieno iš mūsų prasmingi darbai, priimti ir įveikti iššūkiai yra visų mūsų bendra sėkmė. Atvirumo naujoms idėjoms, pokyčių jaudulio, nuoširdaus bendravimo Naujaisiais 2020 metais!

Šiaulių prekybos, pramonės ir amatų rūmai atidarė Rūmų Šiaulių rajono atstovybę

Nuo šiol adresu J. Basanavičiaus g. 7, Kuršėnai, rasite verslo bendruomenei atvirą erdvę, kviečiančią Jus ir Jūsų verslą augti aktyvioje bendrystėje. 

Skaityti daugiau

Metų užbaigimo renginys Šiaulių rajono verslo bendruomenei

Šiaulių prekybos, pramonės ir amatų rūmai kartu su Šiaulių rajono savivaldybe, Šiaulių rajono verslininku asociacija siekiant įprasminti baigtus 2019 metų darbus ir pasiekimus, sustiprinti vieningumo jausmą, skatinti savivaldos ir verslo atstovų dialogą, įkvėpti ir nuteikti ateinančių metų iššūkiams, gruodžio 13 dieną verslo bendruomenės atstovus sukvietė į metų užbaigimo renginį.

Skaityti daugiau

Įvertinimas už reprezentacinio renginio „Šiauliai SMART“ viešinimą

Trijų dienų trukmės renginys išaugęs į verslui, mokslui bei jaunimui skirtų renginių maratoną „Šiauliai Smart“. Visuomenėje jis vadinamas Šiaulių miesto ir verslo sinergiją puoselėjančiu renginiu – verslo dienomis, stiprinančiomis Šiaulių miesto identitetą, skleidžiančiomis žinią apie savivaldybės kompetencijų potencialą Lietuvos ir užsienio ekonominėse ir socialinėse erdvėse.

Skaityti daugiau

Aukščiausių šalies vadovų dėmesys tarptautinei konferencijai "Žiedinė ekonomika konkurencingiems regionams"

Lapkričio 28-ąją Šiaulių prekybos pramonės ir amatų rūmai Šiauliuose subūrė kelis šimtus dalyvių, neabejingų aplinkosaugos problemoms, klimato kaitai, tvariam ūkio augimui, švaresnei aplinkai, didesnei ateities kartų gerovei į tarptautinę konferenciją "Žiedinė ekonomika konkurencingiems regionams".

Džiugu, kad šis Šiaulių miesto reprezentacinis renginys sulaukė aukščiausių šalies vadovų dėmesio. Išdidžiai dalinamės J. E. Lietuvos Respublikos Prezidento Gitano Nausėdos kriepimusi į tarptautinės konferencijos "Žiedinė ekonomika konkurencingiems regionams" dalyvius.

Skaityti daugiau

Verslo ir pasiekimų parodos „ŠIAULIAI‘2019“ Nominacijos

Šiaulių prekybos, pramonės ir amatų rūmai ir šiemet lieka ištikimi tradicijai – trečiąją Verslo ir pasiekimų parodos ŠIAULIAI 2019 dieną apdovanoti parodos dalyvius nominacijomis.  

Skaityti daugiau

Lietuvoje veikiantys Rūmai palaiko LLRI iniciatyvą

Lietuvoje veikiantys Šiaulių, Kauno, Klaipėdos, Panevėžio, Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmai nepritaria kartu su 2020-ųjų biudžetu siūlomiems skubotiems, nepakankamai išdiskutuotiems su visuomene mokesčių (nekilnojamo turto, žemės mokesčių, akcizų ir kt.) pakeitimams.    

Skaityti daugiau

Auga Lietuvoje dirbančių užsieniečių skaičius

„Sodra“ pristatė vyraujančias užsieniečių įdarbinimo tendencijas  Lietuvoje. Per metus Lietuvoje dirbančių užsieniečių skaičius  išaugo beveik 2 kartus. 

Skaityti daugiau

Išrinktas naujas Lietuvos prekybos, pramonės ir amatų rūmų asociacijos prezidentas

Spalio 29 dieną vykusiame Lietuvos prekybos, pramonės ir amatų rūmų asociacijos prezidiumo posėdyje naujuoju asociacijos prezidentu išrinktas Rimas Varkulevičius – viešbučių grupės „Best Baltic Hotels“ generalinis direktorius. 

Skaityti daugiau
Narystė
Šiuo metu ŠPPAR jungia 236 įmones, dirbančias įvairiose srityse. Prisijunkite prie mūsų.
Pristatome Rūmų narį


Nuomonė

Rezultatai

Parašykite mums