PAGALBOS MEDIKAMS SĄSKAITOJE JAU 8.150 €. Dėkojame įmonėms: UAB Bodesa, UAB Limega, UAB Laurema, UAB Grafų baldai, UAB Jukvas, UAB Darbintera, UAB Yvas, Konta LT, UAB Įžvalga, UAB Medicinos linija, Vaclovo Motiejūno, Volosovų šeimyna "FIESTA"

Į pradžią path-separator Naujienos

Naujienos

Didinamos pagalbos verslui finansavimo sumos ir lengvinami reikalavimai

Nuo šiandien įsigalioja Ekonomikos ir inovacijų ministerijos patvirtinti palengvinimai verslui pasinaudoti finansinėmis priemonėmis, kurie sudarys geresnes sąlygas gauti lengvatines paskolas ir paskolas sąskaitoms apmokėti bei palūkanoms kompensuoti.

Skaityti daugiau

Rekomendacijos darbdaviams, kai įmonės darbuotojui yra nustatytas COVID-19 atvejis

Valstybinė darbo inspekcija informuoja. Lietuvoje paskelbus ekstremalią situaciją laikinosios papildomos atsargos priemonės taikomos, kol tęsis nepalanki epidemiologinė situacija. Susirgus įmonės darbuotojui svarbu laiku imtis priemonių, kad būtų sumažinta ligos išplitimo rizika tarp kitų įmonės darbuotojų.

Skaityti daugiau

Startuoja dar dvi valstybės paramos priemonės COVID-19 paveiktoms įmonėms

Siekiant palengvinti dėl COVID19 su finansiniai sunkumais susiduriančiam verslui startuoja dar dvi naujos finansinės priemonės: „Paskolos labiausiai nuo COVID-19 nukentėjusiems verslams“ ir „Portfelinės garantijos paskoloms 2”.

Skaityti daugiau

Juridinių asmenų susirinkimai turėtų vykti nuotoliniu būdu

Ekonomikos ir inovacijų ministerija rekomenduoja, kad karantino laikotarpiu juridinių asmenų (asociacijų, viešųjų įstaigų, bendrijų, bendrovių ir kt.) dalyvių susirinkimų organizavimas vyktų nuotoliniu būdu, t. y. juridiniai asmenys turėtų sudaryti galimybes sprendimus priimti balsuojant raštu ar dalyvaujant elektroninių ryšių priemonių pagalba.

Skaityti daugiau

Lengvatinė paskola padės nedidelėms įmonėms dėl joms neapmokėtų sąskaitų

Jei jūsų įmonė – nedidelė, o jūsų paslaugas ar prekes pirkusios įmonės dėl paskelbto karantino nebepajėgia apmokėti jūsų sąskaitų, galėsite pasinaudoti priemone „Apmokėtinų sąskaitų paskolos“ (toliau – paskolos ASAP). Ši greitai ir paprastai suteikiama paskola skirta apmokėti nedidelių verslo įmonių sąskaitoms, kurios buvo išrašytos iki karantino paskelbimo (nuo š. m. sausio 16d. iki kovo 16 d. dienos).

Skaityti daugiau

VMI papildė sąrašą: pagalbos priemonės dėl COVID-19 automatiškai taikomos jau 50 tūkst. įmonių

2020 m. balandžio 9 d., Vilnius. Valstybinė mokesčių inspekcija (toliau – VMI) informuoja, kad papildė įmonių, kurioms be prašymo taikomos mokestinės pagalbos priemonės dėl COVID-19, sąrašą, dabar jame daugiau kaip 50 tūkst. įmonių. Sąraše esančios įmonės automatiškai, be prašymo, atleidžiamos nuo delspinigių, joms nebus pradėti mokesčių išieškojimo veiksmai. Analogiškos pagalbos priemonės galioja ir socialinio draudimo įmokoms.

Skaityti daugiau

INVEGA administruojamos priemonės Lietuvos verslui

Priemonės, skirtos sumažinti neigiamą COVID-19 poveikį verslui.

Skaityti daugiau

Valstybės pagalba verslui dėl COVID-19. Pagrindinės kryptys

Lietuvos prekybos, pramonės ir amatų rūmų asociacijos parengta informacijos suvestinė 2020-04-01

Skaityti daugiau

Ką juridinių asmenų dalyviai (vadovai, akcininkai) turėtų žinoti apie finansinius sunkumus COVID-19 laikotarpiu. Lietuvos Respublikos juridinių asmenų nemokumo įstatymo taikymas

Tiek COVID-19 karantino paskelbimas Lietuvoje, tiek šios epidemijos pasekmės visame pasaulyje neišvengiamai palies didžiosios dalies įmonių veiklą ir jų rodiklius. Atsižvelgiant į tai, kad ekstremali situacija, ribojanti juridinių asmenų veiklą, tęsiasi jau trečia savaitę, ir panašu, kad tokia situacija greitai nesibaigs, siūlau įmonėms įsivertinti savo mokėjimų ar paslaugų tiekimo sunkumus – kokia yra minėtų rodiklių kritimo tendencija ir kokias kiek galima objektyvesnes prognozes juridinių asmenų dalyviai gali padaryti įsivertinę COVID-19 karantino situaciją nuo jos paskelbimo 2020 m. kovo 16 d. Ir tada išsikelti sau klausimą, ar įmonės padėtis nesukelia Lietuvos Respublikos juridinių asmenų nemokumo įstatymo taikymo galimybės ar pareigos?

Skaityti daugiau

Prašome atsakyti į klausimus, padedančius formuoti verslo poziciją

Šiuo metu vyksta naujų pagalbos verslui priemonių sąlygų aptarimas ir Lietuvos prekybos, pramonės ir amatų rūmų asociacijos (LPPARA) atstovai aktyviai dalyvauja šiame procese. Tačiau siūlant priemonių sąlygas, būtina žinoti, kokioje realioje situacijoje yra atsidūrusios regiono įmonės. Tuo tikslu Rūmai vykdo Anoniminę Rūmų narių apklausą – “DĖL KORONAVIRUSO (COVID-19) GRĖSMĖS MAŽINIMO PRIEMONIŲ PASEKMIŲ VERSLUI”

Skaityti daugiau
Narystė
Šiuo metu ŠPPAR jungia 240 įmonių, dirbančių įvairiose srityse. Prisijunkite prie mūsų.
„COVID-19. Vienas lauke - ne karys“


Nuomonė

Rezultatai

Parašykite mums