Į pradžią path-separator Naujienos

Naujienos

Šiaulių rajono verslo tarybos nariai apsilankė Kauno rajone

Šiaulių prekybos, pramonės ir amatų rūmai inicijavo verslo tarybos vizitą į Kauno rajoną ir susipažinimą su Kauno rajono, kaip žiedinės savivaldybės, vykdoma ekonomine, socialine politika,  verslo ir savivaldybės bendradarbiavimo  rezultatais.

Skaityti daugiau

Baltijos baldų klasterio įmonių verslo misija JAV

2019 m. spalio 16  d. Baltijos baldų klasterio įmonės išvyko į verslo misiją JAV. Verslo misijos metu lankomasi  High Point Market | The World's Home for Home Furnishings parodoje, JAV, dalyvaujama B2B susitikimuose bei susitikimuose su Lietuvos ambasados atstovais. 

Skaityti daugiau

Įmonių verslo misija į parodą BYGG REIS DEG 2019

2019 m. spalio 16-19 d. Šiaulių prekybos, pramonės ir amatų rūmų nariai savo paslaugas pristatė jungtiniame įmonių stende didžiausioje Norvegijos statybų parodoje BYGG REIS DEG 2019. 

Skaityti daugiau

Kvietimas mokytis mažų ir vidutinių įmonių darbuotojams

Kviečiame mažų ir vidutinių įmonių darbuotojus dalyvauti projekte, skirtame ugdyti būsimų darbuotojų analitinis gebėjimus. Projekto partneris – Šiaulių prekybos, pramonės ir amatų rūmai kviečia įmonių darbuotojus jungtis į pilotinę projekto dalyvių grupę. Jos tikslas – išbandyti ir įvertinti Airijos Limeriko universiteto sukurtas mokymų progamas, skirtas būsimų darbuotojų analitinių gebėjimų ugdymui.   

Skaityti daugiau

Sveikiname naujus Rūmų narius!

Šiaulių prekybos, pramonės ir amatų rūmai buria tiek jauną, tiek jau brandų verslą aktyviai bendrystei, atstovauja ir gina verslo interesus regione ir Lietuvoje. Sveikiname prie Rūmų verslo bendruomenės prisijungus naujas įmones ir verslininkus! Per šiuos metus prie Rūmų narių jau prisijungė net 50 įmonių! 

Skaityti daugiau

Inovatyviems gaminiams ir paslaugoms – daugiau nei 70 mln. eurų ES investicijų

Skatindama Lietuvos verslą, ypač veikiantį šalies regionuose, aktyviau vykdyti mokslinių tyrimų ir eksperimentinės plėtros veiklas bei investuoti į inovatyvių gaminių ir paslaugų tobulinimą, Ekonomikos ir inovacijų ministerija paskelbė du kvietimus EuroposSąjungos (ES) investicijoms gauti pagal naują priemonę „Eksperimentas“.

Skaityti daugiau

Kaip Lietuvos verlas turėtų ruoštis Brexit'ui?

Artėjant spalio 31d., Jungtinės Karalystės (JK) išstojimo iš EuroposSąjungos (ES) situacija išlieka neaiški. Atsižvelgiant į tai, įmonės, eksportuojančios į JK ar turinčios kitokių prekybinių santykių, turi pasiruošti galimiems prekybos sąlygų pokyčiams. Europos Komisija yra paruošusi gidą - kaip Lietuvos verslai turėtų ruoštis, į ką atkreipti dėmesį.

Skaityti daugiau

Valstybė teiks daugiau garantijų verslui

Siekiant palengvinti verslo prieigą prie finansavimo šaltinių, plečiamas INVEGA paslaugų spektras. INVEGA galės teikti garantijas už naudotos įrangos (įrenginių) įsigijimą, už paslaugų eksporto sandorius ir už obligacijų įsigijimą. 

Skaityti daugiau

Planuojami mokesčių įstatymų pakeitimai

Yra parengti net penkių mokesčių įstatymų projektai (nekilnojamo turto mokesčio, žemės mokesčio, komandiruočių sąnaudų atskaitymo iš pajamų, akcizų, gyventojų pajamų mokesčio). Mokesčių įstatymų projektai, pasak Finansų ministerijos, yra parengti siekiant mokesčių struktūros tobulinimo, ekonomikos augimui mažiau žalingų mokesčių bazės sukūrimo. Kviečiame susipažinti su 4 įstatymų pakeitimų projektais. Verslo atstovų atsiliepimų laukiame iki spalio 11 d. el. paštu siauliai@chambers.lt    

Skaityti daugiau

Šiaulių PPAR atstovai dalyvauja Eurochambres Ekonomikos forume Romoje

Eurochambres Ekonomikos forume Romoje spalio 7-8 dienomis. Šio forumo šūkis - Rūmai Europai : kartu dėl tvaraus augimo. Nuo Lietuvos prekybos, pramonės ir amatų rūmų dalyvauja Alfredas Jonuška.

Skaityti daugiau
Narystė
Šiuo metu ŠPPAR jungia 236 įmones, dirbančias įvairiose srityse. Prisijunkite prie mūsų.
Pristatome Rūmų narį


Nuomonė

Rezultatai

Parašykite mums