PAGALBOS MEDIKAMS SĄSKAITOJE JAU 8.150 €. Dėkojame įmonėms: UAB Bodesa, UAB Limega, UAB Laurema, UAB Grafų baldai, UAB Jukvas, UAB Darbintera, UAB Yvas, Konta LT, UAB Įžvalga, UAB Medicinos linija, Vaclovo Motiejūno, Volosovų šeimyna "FIESTA"

Į pradžią path-separator Naujienos

Naujienos

Ekstremalioji situacija dėl koronaviruso: Nenugalimos Jėgos aplinkybės sutartyse

Viešojoje erdvėje – tiek žiniasklaidoje, tiek kitų viešų asmenų pasisakymuose dėl ekstremalios situacijos, kuri Lietuvoje paskelbta dėl koronaviruso protrūkio, teigiama, jog verslui, sutrikus tiekimo grandinėms, negaunant prekių ir partneriams nevykdant įsipareigojimų, tai vertintina kaip nenugalimos jėgos aplinkybės. Force Majeure pažyma įrodo nenugalimos jėgos aplinkybių buvimo faktą, tačiau automatiškai neatleidžia nuo sutartinių įsipareigojimų vykdymo. Dėl sutarties vykdymo atidėjimo, perkėlimo ar pakeitimo turi būti susitariama tarp sutarties šalių.

Skaityti daugiau

Aktualūs kontaktiniai telefonų numeriai

Nuo pirmadienio, kovo 16 dienos, Lietuvoje įvedamas karantinas. Kviečiame susipažinti su pagrindiniais apribojimais ir aktualiais kontaktiniais telefonų numeriais. 

Skaityti daugiau

Šventiniame vakare pagerbti "Rūmų geriausieji 2019"

Kovo 10 dieną vy­ku­siame Šiau­lių pre­ky­bos, pra­mo­nės ir ama­tų rū­mų Šventiniame apdovanojimų vakare pa­gerb­ti „Rūmų geriausieji 2019“ – Šiau­lių ir Tel­šių re­gio­no vers­lo žmo­nės, įteik­tos no­mi­na­ci­jos už vers­lo pa­sie­ki­mus, pa­dė­kos ženk­lai.

Skaityti daugiau

Sveikiname naująjį Rūmų prezidentą ir Rūmų tarybą!

Kovo 9 dieną vyko Šiaulių prekybos pramonės ir amatų rūmų Generalinė asamblėja. Jos metu padėkota net dvidešimt metų Rūmams prezidentavusiam Vidmantui Japertui, kadenciją baigusiems Tarybos nariams. Vidmantui Japertui suteiktas Rūmų garbės prezidento vardas. Daugumos Rūmų narių sutarimu ketverių metų kadencijai išrinktas naujasis Rūmų prezidentas, viceprezidentai, Tarybos nariai, priimti kiti 2020-2024 metais Rūmų veiklą įtakosiantys sprendimai.

Skaityti daugiau

Force majeure pažymos dėl Koronaviruso

Informuojame, kad verslas, patiriantis sunkumų dėl koronaviruso sukeltų aplinkybių, gali kreiptis į teritorinius prekybos, pramonės ir amatų rūmus, kurie nustatyta tvarka išduoda nenugalimos jėgos aplinkybes liudijančias pažymas. 

Skaityti daugiau

Sveikiname naujus Rūmų narius!

Šiaulių prekybos, pramonės ir amatų rūmai buria tiek jauną, tiek jau brandų verslą aktyviai bendrystei, atstovauja ir gina verslo interesus regione ir Lietuvoje. Sveikiname prie Rūmų verslo bendruomenės prisijungus naujas įmones ir verslininkus! 

Skaityti daugiau

Kvietimas pildyti Nario poreikių anketą

Gerbiami Šiaulių prekybos, pramonės ir amatų rūmų nariai,

Tobulindami Rūmų bendruomenės veiklą, siekdami teikti didžiausią pridėtinę vertę Jums ir Jūsų organizacijai kuriančias paslaugas norime išsiaiškinti Jūsų poreikius bei lūkesčius. Kviečiame užpildyti Nario poreikių anketą.

Skaityti daugiau

Investuotojų atrankos ir valstybinės žemės sklypų nuomos ne aukciono būdu Šiaulių pramoniniame parke konkursas

Šiaulių miesto savivaldybė skelbia investuotojų atrankos ir valstybinės žemės sklypų nuomos ne aukciono būdu Šiaulių pramoniniame parke konkursą.

Skaityti daugiau

Šiaulių prekybos, pramonės ir amatų rūmų prezidento kreipimasis į verslo bendruomenę

Gerbiami kolegos,
2020 metai Šiaulių prekybos, pramonės ir amatų rūmų bendruomenei ypatingi metai. Šiemet baigsiu savo kadenciją ir perduosiu atstovavimo verslui vairą naujam Rūmų Prezidentui.

Skaityti daugiau

Pristatykite save ir savo verslą Rūmų bendruomenei

2011 metų gruodį pirmą kartą pakvietėme Rūmų bendruomenę pristatyti save ir savo verslą tampant „Mėnesio nariu“. Per aštuonerius metus šioje pozicijoje pristatėme 36 įmones, įstaigas, švietimo institucijas. Tokios gausios ir susitelkusios verslo bendruomenės, kokią Rūmuose matome šiandien, dar niekada nebuvo. Džiaugiamės ir didžiuojamės kiekvienu Rūmų nariu ir norime ta emocija dalintis viešai ir garsiai. Rūmų bendruomenei užaugus iki 237 narių,  atsisakome „Mėnesio nario“ pozicijos, nes norint apie kiekvieną iš Jūsų papasakoti, mums prireiktų net 19 metų. Todėl „Mėnesio narį“ keičiame į individualius įmonių pristatymus. Bent 2-4 kartus per mėnesį norėtume daugiau papasakoti apie Šiaulių ir Telšių regiono verslą, pasidalinti jų gerąja patirtimi, sėkmės istorijomis, svarbiais įvykiais, sukaktimis ir pan. 

Skaityti daugiau
Narystė
Šiuo metu ŠPPAR jungia 240 įmonių, dirbančių įvairiose srityse. Prisijunkite prie mūsų.
„COVID-19. Vienas lauke - ne karys“


Nuomonė

Rezultatai

Parašykite mums