Į pradžią path-separator Naujienos

Naujienos

Sveikiname naujus Rūmų narius!

Šiaulių prekybos, pramonės ir amatų rūmai buria tiek jauną, tiek jau brandų verslą aktyviai bendrystei, atstovauja ir gina verslo interesus regione ir Lietuvoje. Sveikiname prie Rūmų verslo bendruomenės prisijungus naujas įmones ir verslininkus!

Rugpjūčio pradžioje prie Rūmų bendruomenės prisijungė 2 įmonės: Kontėna, UAB (Maisto produktų gamyba. Šakočiai, gira, kastinys, obuolių morkų saldainiai, konditerija. Mažmeninė, didmeninė prekyba. Šakočių kepimo, kastinio sukimo edukacinės programos); UAB Informacinės sistemos ir technologijos (Informacinių technologijų produktų ir infrastruktūros pardavimas ir priežiūra, visos duomenų centro paslaugos, serveriai, svetainių talpinimas).

Skaityti daugiau

Aptarta Šiaulių prekybos, pramonės ir amatų rūmų veikla Mažeikių rajone

Šiaulių prekybos, pramonės ir amatų rūmų prezidentas Vytis Lembutis ir generalinis direktorius Alfredas Jonuška penktadienį lankėsi Mažeikių rajono savivaldybėje. Rūmų vadovus priėmė Mažeikių rajono savivaldybė meras Vidmantas Macevičius ir mero patarėjas Virgilijus Radvilas. Susitikime buvo aptarta ekonominė padėtis, galimybės vystytis ir kurtis naujam verslui Mažeikių rajone.

Skaityti daugiau

Kviečiame įmones dalyvauti EUROCHAMBRES kasmetinėje apklausoje

Eurochambres vykdo tradicinę kasmetinę Europos įmonių apklausą, įvertina įmonių lūkesčius atskirose šalyse. Apibendrinti duomenys naudojami argumentams dirbant su Europos Komisija ir Vadovų taryba, taip pat jie diskutuojami tradiciniame Europos Ekonomikos Forume.

Šį apklausa ypatinga, nes atspindės verslo lūkesčius pandemijos ir nuosmukio sąlygomis.

Skaityti daugiau

Pristatyti ŠPPAR klientų pasitenkinimo tyrimo rezultatai

Šiandien ŠPPAR vadovai, tarybos nariai, komitetų pirmininkai jungėsi į nuotolinį narių ir kitų regiono įmonių apklausos - klientų pasitenkinimo tyrimo pristatymą, kurį Šiaulių prekybos, pramonės ir amatų rūmų užsakymu atliko rinkos tyrimų įmonė Eurotela UAB.

Skaityti daugiau

Rūmų narius kviečiame naudoti narystę Rūmuose patvirtinantį ženklą

Šiaulių prekybos, pramonės ir amatų rūmų nariams sukūrėme ženklą, patvirtinantį įmonės, įstaigos ar verslininko narystę mūsų organizacijoje, Rūmų narių atpažinimą viešoje erdvėje. Būdami ŠPPAR nariais esate pasaulyje pripažintos verslo organizacijos dalimi. Prekybos, pramonės ir amatų rūmai veikia beveik visose pasaulio valstybėse.  Kai kuriose jų itin sudėtinga užmegzti partnerystės kontaktus, jei įmonė nepriklauso prekybos rūmams. Ženklą sukūrėme, kad nariai galėtų parodyti patikimo partnerio statusą ir tuo būdu palengvėtų naujų sandorių paieškos.

Skaityti daugiau

ŠPPAR Švietimo komiteto aktyvus startas

ŠPPAR prezidentas Vytis Lembutis, Švietimo komiteto pirmininkas Raimundas Vaišvilas ir Žmogiškųjų išteklių skyriaus vadovė Edita Grigaliauskienė susitiko su Vilniaus universitetas / Vilnius University rektoriumi prof. Rimvydu Petrausku ir jo komanda: studijų prorektoriumi doc. dr. Valdu Jaskūnu, partnerystės prorektoriumi dr.Artūru Vasiliausku bei kancleriu Nikita Ananjevu.

Skaityti daugiau

Pažymėjimai įteikti baigusiems mokymo kursą įmonių atstovams

2020 liepos 8 d., praėjus daugiau kaip 5 mokymų mėnesiams, Šiaulių prekybos, pramonės ir amatų rūmuose įvyko baigiamasis tarptautinio Re Innovate projekto “Sumanūs tyrimai XXI amžiaus verslo įgūdžiams“ mokymų programos renginys, kurio metu buvo įteikti sėkmingą mokymų pabaigimą patvirtinantys pažymėjimai, pasidalinta nuomonėmis, programa pristatyta švietimo įstaigoms. 

Skaityti daugiau

Nuotolinis seminaras vadovams

Šiandien įmonių vadovai jungėsi į nuotolinį seminarą "Kontroliuojamų sandorių kainodara: įvadas vadovams", kurio metu lektorė Lorena Paškūnaitė-Lickan (UAB "Lexin auditas") supažindino dalyvius su naujovėmis šioje srityje ir pagrindiniais reikalavimais įmonėms. Nuotolinio renginio metu pateikta daug praktinių pavyzdžių ir apžvelgta teismų praktika.

Skaityti daugiau

Sveikiname naujus Rūmų narius!

Birželio 19 prie Rūmų bendruomenės prisijungė 4 įmonės: Šiauliai plius, VšĮ ( Etaplius regioninių naujienų platforma - portalas www.etaplius.lt ); UAB "Vandoras" (šilumos siurbliai, oro kondicionieriai ir jų montavimas, šildymo ir vandentiekio sistemos); Ekoenergas UAB (energetika, saulės elektrinės, alternatyvi energija); Autogema UAB / Mikroautobusų, Komercinio transporto įrengimas ir gamyba (komercinio transporto gamyba)

Skaityti daugiau

Šiaulių prekybos, pramonės ir amatų rūmų generaliniu direktoriumi paskirtas Alfredas Jonuška

Šiaulių prekybos, pramonės ir amatų rūmai informuoja, kad birželio 19 dieną pirmą kartą po karantino susirinkusi gyvai ir posėdžiavusi kovo 9 dieną išrinkta naujos kadencijos Rūmų Taryba generaliniu direktoriumi,  prezidento Vyčio Lembučio teikimu, paskyrė Alfredą Jonušką.

Skaityti daugiau
Narystė
Šiuo metu ŠPPAR jungia 255 įmones, dirbančias įvairiose srityse. Prisijunkite prie mūsų.
Pristatome RŪMŲ NARĮ

Nuomonė

Rezultatai

Parašykite mums