Į pradžią path-separator Naujienos

Naujienos

Gražių, saugių ir prasmingų švenčių!

Šie metai UAB Nirlita ypatingi – švenčia UAB 25 metų jubiliejų

UAB Nirlita 25 metų jubiliejus proga, direktorius Rimgaudas Mickus, apdovanotas Lietuvos prekybospramonės ir amatų rūmų PADĖKOS ŽENKLU.

Skaityti daugiau

Metų užbaigimo renginyje Šiaulių rajono verslo bendruomenei – padėkos ir linkėjimai

Gruodžio 17-ąją į nuotolinį Šiaulių rajono verslo bendruomenės renginį, kurį organizavo Šiaulių prekybos, pramonės ir amatų rūmai, Šiaulių rajono verslininkų asociacija bei Šiaulių rajono savivaldybė rinkosi Šiaulių rajono savivaldybės vadovai, tarybos nariai, verslo atstovai.

Skaityti daugiau

ŠIAULIAI SMART - INOVACIJOS, ŽINIOS IR GALIMYBĖS ŠIAULIAMS IR IŠ ŠIAULIŲ

Kasmet lapkričio pabaigoje, gruodžio pradžioje Šiauliai tradiciškai tampa inovacijų, žinių ir galimybių centru. Šįmet dėl pandemijos apie verslą bei pasiekimus tarptautinėje konferencijoje bei kituose Šiauliai smart švietimo renginiuose nuspręsta kalbėti virtualiai. Paskutinės dvi savaitės buvo pilnos seminarų, diskusijų bei renginių, skirtų ir verslininkams, ir darbuotojams, ir moksleiviams.

Skaityti daugiau

Įmonės gaus finansavimą darbuotojų mokymams

Pagal Europos Sąjungos struktūrinių fondų priemonę „Pameistrystė ir kvalifikacijos tobulinimas darbo vietoje“, Šiaulių PPAR iniciatyva, net 27 regiono įmones pasieks finansavimas mokymams darbo vietoje, skirtiems kvalifikacijai tobulinti.

Skaityti daugiau

APKLAUSA: Reikalingiausių profesijų poreikis regione

Šiaulių prekybos, pramonės ir amatų rūmai, bendradarbiaudami su Šiaulių miesto ir Šiaulių bei Telšių regionų savivaldybėmis, šių regionų švietimo įstaigomis ir VšĮ “Investuok Lietuvoje”, organizuoja verslo įmonių apklausą.

Šios apklausos tikslas - nustatyti reikalingiausių profesijų poreikį regione ir įvertinti kaip galima prisidėti prie efektyvesnio mokymo programų tobulinimo, tiksliau atitinkančio verslo ir visuomenės poreikius.

Skaityti daugiau

KVIEČIAME ŠIAULIŲ MIESTO GYVENTOJUS TEIKTI PASIŪLYMUS NOMINACIJAI „GERIAUSIAS METŲ DARBDAVYS“

Šiaulių miesto savivaldybė organizuoja „Geriausio metų darbdavio“ rinkimus.Šiaulių miesto gyventojai kviečiami aktyviai dalyvauti teikiant pasiūlymus šiai nominacijai. Nominacijos suteikimo tikslas – skatinti Šiaulių miesto darbdavius rūpintis darbuotojais, bendruomene ir aplinka, ugdyti bendruomeniškumą,aktyviai dalyvauti visuomeninėje miesto veikloje.

Skaityti daugiau

Sveikiname naujus Rūmų narius!

Šiaulių prekybos, pramonės ir amatų rūmai buria tiek jauną, tiek jau brandų verslą aktyviai bendrystei, atstovauja ir gina verslo interesus regione ir Lietuvoje. Sveikiname prie Rūmų verslo bendruomenės prisijungus naujas įmones ir verslininkus!

Skaityti daugiau

Šiauliai SMART kviečia

Besibaigiant rudeniui, Šiauliai tradiciškai tampa inovacijų, žinių ir galimybių centru. Šiemet apie verslą bei pasiekimus, Šiaulių miesto švietimo, mokslo ir verslo potencialą tarptautinėje konferencijoje bei kituose švietimo renginiuose kalbėsime virtualiai. Nuo lapkričio 23 d. iki gruodžio 8 d. vykstančiuose renginiuose bus nagrinėjamos verslui ir visuomenei aktualios temos, klausimai bei problemos susijusios su investicijomis, verslo aplinkos gerinimu, mokslo, švietimo plėtra mieste. Seminarai suburs reikšmingą Šiaulių bendruomenės dalį –verslininkus, politikus, ekspertus, įvairių sričių specialistus, mokslininkus, mokytojus, studentus, visuomenininkus, pilietiškus miesto gyventojus. Didelis dėmesys bus skiriamas ir moksleiviams, jiems organizuojamos veiklos klos pagrindą profesiniam pasirinkimui.

#ŠiauliaiŠviečia

Skaityti daugiau

Supaprastinti reikalavimai verslui

Pakeistos Kainodaros taisyklių nuostatos leis mokesčių mokėtojams paprasčiau pagrįsti mažos pridėtinės vertės paslaugų kainas ir nebedokumentuoti kontroliuojamųjų vidinių sandorių.

Skaityti daugiau
Narystė
Šiuo metu ŠPPAR jungia 269 įmones, dirbančių įvairiose srityse. Prisijunkite prie mūsų.
Pristatome RŪMŲ NARĮ

Nuomonė

Rezultatai

Parašykite mums