Į pradžią path-separator Naujienos

Naujienos

Kviečiame dalyvauti konkursuose „Lietuvos eksporto prizas 2016” ir „Lietuvos metų verslininkė/vadovė“

Lietuvos prekybos, pramonės ir amatų rūmų asociacija rengia  konkursą “Lietuvos Eksporto prizas” ir kviečia įmones dalyvauti.

Konkurse gali dalyvauti visos Lietuvoje registruotos gamybos ar paslaugų eksporto įmonės bei kitos su užsienio prekyba susijusios institucijos, nepriklausomai nuo jų narystės Rūmuose, asociacijose, konfederacijose ar kituose susivienijimuose. Kartą apdovanotos įmonės gali vėl dalyvauti konkurse, t.y. pretenduoti į apdovanojimus,  tik po ketverių metų.

Skaityti daugiau

EKSPORTO KLUBAS: KANADA

Eksporto klubų ciklą Šiaulių prekybos pramonės ir amatų rūmai užbaigė renginiu, skirtu Kanados rinkai. 2016 m. pasirašytas Europos Sąjungos ir Kanados laisvosios prekybos susitarimas (CETA) laikomas kone ambicingiausiu ES prekybos susitarimu, kuris  atveria Kanados rinką prekėms (99% tarifų), paslaugoms, investicijoms ir  viešiesiems pirkimams (NAFTA +).

Skaityti daugiau

Gerbiamieji,

Idėjas, tikslus ir viltis papildžius nenugalimu ryžtu, apgaubus tvirtais partneriškais ryšiais, ir, įgyvendinus nuoširdžiu, atkakliu darbu, galima sukurti stebuklą. Sveikindami su Šv. Kalėdomis ir Naujaisiais metais, linkime Jums nepritrūkti nei įkvėpimo, nei priemonių suteikti jam pavidalą. Tebūnie ateinantys metai dosnūs Jums prasmingais darbais.

 

Šiaulių prekybos, pramonės ir amatų rūmų prezidentas Vidmantas Japertas

Muitinė konsultuosis su prekybos, pramonės ir amatų rūmais

Muitinės departamentas prie Lietuvos Respublikos finansų ministerijos šį pirmadienį Vilniuje surengė konsultacinio komiteto posėdį, kuriame dalyvavo Šiaulių prekybos, pramonės ir amatų rūmų generalinis direktorius Alfredas Jonuška. 

Skaityti daugiau

LPPARA generalinis direktorius išrinktas UEAPME Vykdančiosios tarybos tikruoju nariu

Gruodžio 15 d. Briuselyje vyko UEAPME generalinė Asamblėja ir Vykdančiosios tarybos posėdis. Lietuvos prekybos, pramonės ir amatų rūmų generalinis direktorius Rimantas Šidlauskas išrinktas Vykdančiosios tarybos (Administrative Council) tikruoju nariu. LPPARA tikruoju ir pilnateisiu UEAPME nariu tapo 2016 m. viduryje. UEAPME yra darbdavių organizacija, Europos lygmeniu atstovaujanti amatų, prekybos ir MVĮ  interesams. UEAPME yra pripažintas Europos socialinis partneris. Tai ne pelno siekianti ir nešališka organizacija.

Skaityti daugiau

Startuoja iniciatyva „Karjerai renkuosi Šiaulius“

Šiaulių prekybos, pramonės ir amatų rūmai kartu su Šiaulių miesto įmonėmis organizuoja renginių ciklą „Karjerai renkuosi Šiaulius“.
Iniciatyvos metu pažangiausios Šiaulių miesto įmonės kviečia Šiaulių miesto bendrojo lavinimo mokyklų ugdymo karjerai specialistus ir vadovus diskusijai„Ko šiandien reikia darbdaviui?“.  

Skaityti daugiau

Šiaulių prekybos, pramonės ir amatų rūmų generalinis direktorius dalyvauja renginiuose ir susitikimuose Kroatijoje

Šiaulių prekybos, pramonės ir amatų rūmų generalinis Direktorius Alfredas Jonuška šiomis dienomis dalyvauja seminare Kroatijoje, Zagrebe. Seminaro tema „Europinės teisės perkėlimas – pagrindiniai uždaviniai verslui“. Šis renginys vyksta Kroatijos prekybos ir amatų rūmuose.

Skaityti daugiau

Paskelbtas priemonės "Pameistrystė ir kvalifikacijos tobulinimas darbo vietoje" kvietimas teikti paraiškas

Informuojame, kad paskelbtas priemonės "Pameistrystė ir kvalifikacijos tobulinimas darbo vietoje" kvietimas teikti paraiškas.

Skaityti daugiau

VERSLO IR PASIEKIMŲ PARODOS „ŠIAULIAI 2016“ NOMINACIJOS

Šiais metais jau 21-ąjį kartą duris atvėrė Verslo ir pasiekimų paroda „Šiauliai 2016″. Ji buvo skirta jaunimui - karjeros ir kontaktų klubas, verslui - tarptautinė konferencija „Ateities perspektyva: darbo jėgos ir technologijų transformacijos ir visuomenei - savo gaminius pristatė daugiau nei 170 dalyvių. Gausi parodos renginių, seminarų, diskusijų programa.  

Kasmetinė verslo šventė vienu laiku, vienoje erdvėje sutelkia šiaurės Lietuvos regiono verslo lyderius, smulkaus ir vidutinio verslo įmones iš Lietuvos ir kaimyninių šalių, organizacijas, savivaldybes, amatininkus ir prekybininkus. Parodos dalyvių įvairovė leidžia kiekvienam lankytojui atrasti tai, kas jam įdomu ir aktualu.

Skaityti daugiau

ŠPPAR inicijuota socialinė akcija "Restoranų diena"

2016 lapkričio 26 dieną Šiaulių arenoje parodos „Šiauliai 2016“ metu Šiaulių prekybos, pramonės ir amatų rūmai inicijavo socialinę akciją „Restoranų dieną“– vienos dienos (pop up) restoraną. Šūkis „Šiaulių verslui ir bendruomenei rūpi!”.

Skaityti daugiau
Narystė
Šiuo metu ŠPPAR jungia 276 įmones, dirbančių įvairiose srityse. Prisijunkite prie mūsų.
Pristatome RŪMŲ NARĮ

Nuomonė

Rezultatai

Parašykite mums