Į pradžią path-separator Naujienos

Naujienos

Tarptautinė konferencija apie ateities perspektyvą

Dėkojame visiems už dalyvavimą tarptautinėje konferencijoje "Ateities perspektyva: darbo jėgos ir technologijų transformacijos". Iš gausybės verslui tenkančių iššūkių sudėtingiausia užduotis yra suvaldyti prasidėjusią ketvirtąją pramonės revoliuciją. Naujos technologijos ir išradimai keičia ekonomikas ir verslo modelius. Atsakymų į  klausimus konferencijos metu ieškojo verslininkai, mokslininkai, užsienio ekspertai. Šiuo metu yra apibendrinama konferencijos medžiaga ir ruošiama rezoliucija, su kuria būsite supažindinti.

Skaityti daugiau

Šiaulių miesto vietos plėtros strategijos įgyvendinimas – naujas požiūris į paslaugų teikimą Šiaulių mieste

2016 m. lapkričio 24 d. 9.30 – 10.45 val. (konferencijų salė, IV a.) Šiaulių miesto verslo ir pasiekimų parodos metu vyks konferencija skirta NVO, privatiems juridiniams asmenims, savivaldybės atstovams ir visiems Šiaulių miesto gyventojams bei svečiams.

Skaityti daugiau

Plėtros kryptis – eksportas

VšĮ „Versli Lietuva“ kartu su Šiaulių prekybos, pramonės ir amatų rūmais kviečia Jus į renginį „Plėtros kryptis – eksportas“ skirtą eksporto skatinimui, kuris vyks šių metų lapkričio mėn. 24 d. 13:00 val., Šiauliuose, Šiaulių arenoje (J. Jablonskio g. 16).

Skaityti daugiau

Tarptautinė konferencija "Ateities perspektyva: darbo jėgos ir technologijų transformacijos"

Kviečiame lapkričio 25 d. dalyvauti tarptautinėje konferencijoje „Ateities perspektyva: darbo jėgos ir technologijų transformacijos“, kuri vyks 2016 m. lapkričio 25 d., Šiaulių arenoje, J. Jablonskio g. 16, Šiauliai, IV aukštas.

Skaityti daugiau

Tradicija tampantys pokalbiai prie kavos sukvietė Šiaulių rūmų narius

Šiandien pokalbiui prie rytinės kavos rinkosi Šiaulių prekybos, pramonės ir amatų rūmų įmonės narės. Savo veiklą pristatė metalo apdirbimo įmonė UAB Mechanika, medinius namus gaminanti D. Beconio individuali įmonė ir langų gamintoja UAB „AL Construction“.

Skaityti daugiau

Šiaulių miesto vietos plėtros strategijos įgyvendinimas – naujas požiūris į paslaugų teikimą Šiaulių mieste

 

2016 m. lapkričio 24 d. 9.30–10.45 val. (konferencijų salė, IV a.) Šiaulių miesto verslo ir pasiekimų parodos metu vyks konferencija skirta NVO, privatiems juridiniams asmenims, savivaldybės atstovams ir visiems Šiaulių miesto gyventojams bei svečiams.

Skaityti daugiau

Stiprinami verslo ryšiai su Mogiliovu (Baltarusija)

2016 m. lapkričio 4 d. pasirašyta Šiaulių prekybos, pramonės ir amatų rūmų bei Baltarusijos prekybos ir pramonės rūmų Mogiliovo skyriaus bendradarbiavimo sutartis. Susitarta bendradarbiauti verslo vystymo, ypatingai eksporto skatinimo klausimais, organizuoti bendrus renginius, kontaktų susitikimus, padėti Lietuvos ir Baltarusijos įmonėms bendradarbiavimo klausimais.

Skaityti daugiau

Mokymai parodos "Šiauliai 2016" dalyviams

Šių metų lapkričio 4 dieną Šiaulių prekybos, pramonės ir amatų rūmuose vyko seminaras „Dalyvavimas ir darbas tarptautinėse parodose“.

Skaityti daugiau

Klasterių vystymas Šiauliuose įgauna pagreitį

2016 m. lapkričio 3 d. Ūkio ministro įsakymu skirta finansinė parama Šiaulių prekybos, pramonės ir amatų rūmų projektui, skirtam metalo ir baldų klasterio veiklos vystymui.

Šiaulių prekybos, pramonės ir amatų rūmų rengtas projektas vienas iš 11 Lietuvoje planuojamų vykdyti Klasterių veiklos vystymo projektų, kurio metu įmonės veikdamos kartu sieks didinti eksporto apimtis, didins žinomumą užsienio rinkose.

Skaityti daugiau

ŠPPAR dalyvavo ES paramos Rytų partnerystės šalims renginiuose Jerevane

Europos Komisijos ir Eurochambres kvietimu Šiaulių prekybos, pramonės ir amatų rūmų specialistė Daiva Jonuškienė dalyvavo EU4Business paramos verslui savaitės renginiuose Jerevane. 

Skaityti daugiau
Narystė
Šiuo metu ŠPPAR jungia 276 įmones, dirbančių įvairiose srityse. Prisijunkite prie mūsų.
Pristatome RŪMŲ NARĮ

Nuomonė

Rezultatai

Parašykite mums