Į pradžią path-separator Naujienos

Naujienos

Bendradarbiavimo vizitas į Černigovą (Ukraina)

Šių metų rugsėjo 7-9 dienomis Šiaulių PPAR verslo moterų komiteto pirmininkė Gražina Garuolienė, VMT narė Aldona Kabokienė ir ŠPPAR darbuotojai lankėsi Černigove (Ukraina).

Skaityti daugiau

Seminaro metu – praktiniai žingsniai į Švedijos rinką

2016 m.rugsėjo 8 d. Šiaulių prekybos, pramonės ir amatų rūmuose įvyko pirmasis renginių ciklo, skirto eksporto skatinimui, renginys „Doing business in Sweden“. Daugiau nei 20 Šiaulių regiono įmonių turėjo galimybę išgirsti informaciją apie Švedijos ekonomiką, rinkos galimybes, susipažinti su įmonių praktika dirbant su Švedijos įmonėmis, gauti informacijos apie VšĮ „Versli Lietuva“ galimybes įmonėms padėti žengti į užsienio rinkas.

Skaityti daugiau

ŠPPAR generalinis direktorius dalyvavo Rugsėjo 1-osios šventėje

Šiaulių prekybos, pramonės ir amatų rūmų generalinis direktorius Alfredas Jonuška  Šiaulių profesinio rengimo centro buitinių paslaugų skyriaus Rugsėjo 1-osios šventėje sveikino moksleivius ir bendruomenę.

Skaityti daugiau

Susitikimas-diskusija su Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos (LVŽS) atstovais

Šį penktadienį, rugpjūčio 26 dieną, Šiaulių prekybos, pramonės ir amatų rūmuose įvyko susitikimas-diskusija su Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos (LVŽS) atstovais. Į Rūmus atvyko LVŽS pirmininkas Ramūnas Karbauskis, Seimo nariai Rima Baškienė ir Valerijus Simulik bei rinkimuose dalyvaujantys sąrašo ir sąjungos atstovai.

Skaityti daugiau

Susitikimas su Vokietijos ir Baltijos šalių prekybos rūmų Estijoje, Latvijoje ir Lietuvoje atstovais

Rugpjūčio 10 dieną Šiaulių PPAR lankėsi Vokietijos ir Baltijos šalių prekybos rūmų Lietuvos biuro vadovė Audronė Gurinskienė ir už paslaugas rūmų nariams atsakinga Simona Gailiūtė.

Skaityti daugiau

Šiaulių miesto savivaldybė paskelbė konkursą dalyvavimo parodoje „ŠIAULIAI 2016“ išlaidų daliniam padengimui!

Šiaulių miesto savivaldybė kviečia smulkiojo verslo atstovus teikti prašymus verslo ir pasiekimų parodos „ŠIAULIAI 2016“, kuri vyks 2016 m. lapkričio 24-26 dienomis ŠIAULIŲ ARENOJE, dalyvavimo parodoje išlaidų daliniam padengimui.

Skaityti daugiau

ŠPPAR tarybos išvyka

Šiaulių prekybos, pramonės ir amatų rūmų tarybos nariai  2016 liepos 21 dieną Jurgio Čepulio buvo pakviesti į sodybą. 

Skaityti daugiau

ŠPPAR prezidento Vidmanto Japerto komentarai apie naują Darbo kodeksą spaudoje

Šiaulių naujienose išspausdintas Dianos Janušaitės straipsnis "Verslas nori naujo Darbo kodekso".

Skaityti daugiau

AR ŠIAULIAI TAPS PATRAUKLUS MIESTAS INVESTICIJOMS ?

Šiaulių miesto verslo taryba, kurios nariai yra Šiaulių prekybos,pramonės ir amatų rūmų, Šiaulių pramonininkų asociacijos ir Šiaulių miesto savivaldybės vadovai dar prieš du metus, sudariusi ekspertų grupes, suformulavo pasiūlymus dėl patrauklios miesto mokestinės aplinkos. Tik dabar šis klausimas atsirado miesto savivaldybės atsakingų skyrių, tarybos komitetų darbotvarkėse.

Skaityti daugiau

ŠPPAR generalinis direktorius dalyvavo Kilmės sertifikatų tarybos susitikime Paryžiuje

2016 birželio 8 dieną Šiaulių PPAR generalinis direktorius Alfredas Jonuška kaip LPPARA Prezidiumo atstovas ir deleguota Rūmų ekspertė Irena Jasiukevičiūtė  dalyvavo Tarptautinių prekybos rūmų (ICC) Pasaulio rūmų federacijos  organizuotame tarptautiniame Kilmės sertifikatų tarybos susitikime Paryžiuje. Renginyje dalyvavo atstovai iš 36 pasaulio šalių.

Skaityti daugiau
Narystė
Šiuo metu ŠPPAR jungia 276 įmones, dirbančių įvairiose srityse. Prisijunkite prie mūsų.
Pristatome RŪMŲ NARĮ

Nuomonė

Rezultatai

Parašykite mums