Į pradžią path-separator Naujienos

Naujienos

Š.Kliokys: Lietuvą sustiprins pameistriai?

Kiek ir kokio gerumo meistrų turėtume? Kaip pasikeistų verslo konkurencingumas? Kaip atrodytų jaunimo ir bendras nedarbo lygis? Kaip išaugtų vartojimas ir galbūt sumažėtų emigracija?

Atsakymų galime rasti didžiausioje Europos ekonomikoje – Vokietijoje. 1945 m. reformavusi Darbo kodeksą ir daug dėmesio skyrusi pameistrystei, ši valstybė jau ne pirmą dešimtmetį didžiuojasi meistrais.

Skaičiai iškalbingi: jaunimo nedarbas Vokietijoje, naujausias duomenimis, siekia 6,9 proc., bendras nedarbo lygis dar mažesnis. Palyginimui – Lietuvoje darbo neturi 14,1 proc. jaunimo, o verslas nuolat skundžiasi negalintis rasti gerų darbuotojų.

Skaityti daugiau

Generalinis direktorius Alfredas Jonuška NATO karininkams pristatė verslo aplinką Šiaulių regione

Gegužės 26 dieną Šiauliuose viešėję NATO pajėgų integravimo vieneto štabo karininkai prisistatė šiauliečiams, o miesto verslininkus paragino būti drąsesnius siūlant paslaugas ir gaminius.

Skaityti daugiau

Kviečiame įmones jungtis prie Lietuvos Respublikos Prezidentės Dalios Grybauskaitės inicijuotos nacionalinės socialinio saugumo kampanijos „Už saugią Lietuvą“

2016 m. balandžio mėn. 18 d. Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė paskelbė ilgalaikės nacionalinės kampanijos „Už saugią Lietuvą“ pradžią, kuria siekiama mažinti smurtą, žalingas priklausomybes, savižudybes, skatinti vaikų globą šeimose ir įvaikinimą. Kiekvienas gali prisidėti sprendžiant šias skaudžiausias visuomenės problemas.

Prezidentė kviečia visuomenę – NVO, bendruomenes, savivaldybes, valstybės institucijas, įmones, žiniasklaidą ir žinomus žmones – bendromis pastangomis keisti Lietuvą. Tik sutelkę mūsų visų pastangas, galime sukurti tokią Lietuvą, kurioje gyventi saugu ir gera! Šiaulių prekybos, pramonės ir amatų rūmai jungiasi prie kampanijos ir kviečia aktyviai įsijungti savo narius.

Skaityti daugiau

Apskaitos ir mokesčių aktualijas Rūmų nariams pristatė Jurgita Navikienė

Š. m. gegužės 23 dieną Šiaulių Verslo moterų tinklas vėl pakvietė Rūmų narius į seminarą. Šį kartą seminarą vedė ir Apskaitos ir mokesčių aktualijas pristatė Jurgita Navikienė  UAB „Solidus Vox“ direktorė, Šiaulių verslo moterų tinklo narė.

Skaityti daugiau

ŠPPAR vyko Verslo plėtros komiteto posėdis

Š.m. gegužės 11 dieną Rūmuose rinkosi verslo plėtros komitetas, kuriame dalyvavo net 14 verslo atstovų. Komiteto nariai gilinosi į  žemės mokesčių tarifų bei lengvatų investuotojams Šiaulių mieste situaciją.

Skaityti daugiau

Šiaulių PPAR pradeda diskusijas verslo politikos klausimais su įvairių partijų atstovais – kandidatais į LR Seimą

Šį penktadienį, gegužės 6 dieną, Šiaulių prekybos, pramonės ir amatų rūmuose vyko susitikimas-diskusija su Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų (TS-LKD) partijos pirmininku Gabrieliumi Landsbergiu ir jo komanda. Dalyvavo Šiaulių miesto meras, administracijos direktorius, jo pavaduotojas ir nemažas skaičius verslininkų.

 

Skaityti daugiau

Informuojame, kad jau priimamos paraiškos į verslo ir pasiekimų parodą "Šiauliai 2016"

Kviečiame įmones, organizacijas, smulkiuosius verslininkus dalyvauti verslo ir pasiekimų parodoje "Šiauliai 2016", kuri vyks lapkričio 24 - 26 dienomis Šiaulių arenoje (J. Jablonskio g. 16, Šiauliai). Pasinaudokite galimybe pristatyti save, teikiamas paslaugas, naujausius gaminius ar verslo sprendimus, sustiprinkite kontaktus su esamais ir naujais klientais, šalies bei užsienio įmonėmis.

 

Skaityti daugiau

INTERAKTYVUS EKONOMINIO RAŠTINGUMO KONKURSAS FIX’16 – REGIONO JAUNIMUI

Balandžio 29 d. pirmą kartą organizuojamas REGIONINIS JAUNIMO EKONOMINIO RAŠTINGUMO KONKURSAS FIX’16, kuriame dalyvaus įvairių Šiaurės Lietuvos regiono mokymo įstaigų mokiniai. Ekonominio raštingumo konkursas yra pirmasis Jaunimo verslumo turnyro FIX’16 renginys. Ekonominio raštingumo konkursą rengia 4 partneriai, o konkursas vyks virtualioje erdvėje. Dalyvauti konkurse jau užsiregistravo per 20 mokymo įstaigų bei 250 pavienių dalyvių.

Skaityti daugiau

Informuojame, kad pratęsiama registracija į Regioninio ekonominio raštingumo konkursą

Šiaulių prekybos, pramonės ir amatų rūmai kartu su Lietuvos laisvosios rinkos institutu ir Šiaulių universitetu kviečia į Regioninį ekonominio raštingumo konkursą.

 Konkursas vyks 2016 m. balandžio 29 dieną (penktadienį) 13.00 -17.00 val.

Skaityti daugiau
Verutė Vitkevičienė

Patirtimi dalinosi Šiaulių verslo moterų tinklo narė Verutė Vitkevičienė

Balandžio 14 dieną, Šiaulių moterų verslininkų tinklas sukvietė rūmų narius į seminarą “Kaip teikti aukščiausio lygio aptarnavimą”. Video paskaitą pristatė ir susitikimą vedė Verutė Vitkevičienė, UAB "Rempaka" bendrasavininkė, Šiaulių PPAR moterų verslininkių tinklo narė.

  

Skaityti daugiau
Narystė
Šiuo metu ŠPPAR jungia 276 įmones, dirbančių įvairiose srityse. Prisijunkite prie mūsų.
Pristatome RŪMŲ NARĮ

Nuomonė

Rezultatai

Parašykite mums