Į pradžią path-separator Naujienos

Naujienos

Kviečiame nemokamai mokytis nuotoliniu būdu

Jus ir jūsų įmonių darbuotojus kviečiame mokytis nuotoliniu būdu ir gauti Europos kreditų perkėlimo ir kaupimo sistemos kreditus (ECTS).

Skaityti daugiau

Dėl Garantinio fondo lėšų bankrutavusių įmonių darbuotojams

Garantinio fondo taryba, kurioje Lietuvos PPA rūmų asociacijai atstovauja Šiaulių prekybos, pramonės ir amatų rūmų prezidentas Vidmantas Japertas, svarstė klausimą, kaip išmokėti bankrutavusių įmonių darbuotojams priklausančias išmokas. Problema ta, kad nemažai bankrutavusių įmonių darbuotojų negavo jiems priklausančių išmokų iš Garantinio fondo, nes bankroto administratoriai neturi apie juos duomenų.Nepanaudotos lėšos grąžinamos į valstybės iždą.

Skaityti daugiau

Regioninis ekonominio raštingumo konkursas

Šiaulių prekybos, pramonės ir amatų rūmai kartu su Lietuvos laisvosios rinkos institutu ir Šiaulių universitetu kviečia į Regioninį ekonominio raštingumo konkursą.

Skaityti daugiau

Diskusija su prof. dr. A. Bumblausku „Lietuviškoji tapatybė ir verslas“

2016-04-01 Generalinės ŠPPAR asamblėjos metu didelio susidomėjimo sulaukė prof. dr. A. Bumblausko pranešimas „Lietuviškoji tapatybė ir verslas“. Profesoriaus išsakytos mintys vertė susimąstyti ir įtraukė į turiningą diskusiją. Dėkojame rėmėjui AB „ Lietuvos draudimas“ už įdomų lektorių.

Skaityti daugiau

2016 balandžio 1 d. vyko ataskaitinė-rinkiminė Generalinė asamblėja

Š. m. balandžio 1 dieną (penktadienį) Šiaulių prekybos, pramonės ir amatų rūmai sukvietė narius į Generalinę ataskaitinę - rinkiminę asamablėją. Buvo renkamas rūmų prezidentas, viceprezidentai, taryba. Tradiciškai, generalinės asamblėjos metu įteikti pažymėjimai naujiems rūmų nariams, apdovanotos sėkmingiausios įmonės, organizacijos, kurios per praėjusius metus sparčiausiai augo, stiprėjo, išplėtė veiklą, didino eksportą. Šiemet generalinės asamblėjos metu apdovanoti ir amatininkai. Juos pagerbiant norima skatinti savarankišką veiklą, populiarinti amatus. Taip pat generalinėje ataskaitinėje asamblėjoje įteikti pažymėjimai 16-ai gamybos meistrų, pusantrų metų ruoštų koordinuojant Šiaulių prekybos, pramonės ir amatų rūmams ir finansuojant įmonėms.

Skaityti daugiau

Vizitas Sevilijos prekybos, pramonės, paslaugų ir laivininkystės rūmuose

ŠPPAR generalinis direktorius Alfredas Jonuška bei užsienio ryšių ir verslo plėtros skyriaus vyr. specialistė Daiva Jonuškienė pagal Eurochambres EAST INVEST 2 bendradarbiavimo iniciatyvų projektą „Paramos moterų vadovaujamoms  SVV įmonėms stiprinimas (SEW)“ drauge su Sevilijos prekybos, pramonės, paslaugų ir laivininkystės rūmais Ispanijoje dalinosi žiniomis su atvykusiais Černigovo prekybos ir pramonės rūmų darbuotojais bei penkiomis verslininkėmis.  

Skaityti daugiau

Kviečiame dalyvauti rūmų Generalinėje asamblėjoje

Kviečiame rūmų narius į  Šiaulių prekybos, pramonės ir amatų rūmų ataskaitinę - rinkiminę Generalinę asamblėją, kuri vyks 2016 balandžio 1 d., penktadienį, Šiaulių Arenoje (J. Jablonskio g. 16, Šiauliai,  IV aukštas, konferencijų salė). Registracija prasidės 12:30 val. Pradžia 13 val.

Skaityti daugiau

LIETUVOS EKSPORTO PRIZO APDOVANOJIMAI

Lietuvos prekybos, pramonės ir amatų rūmų asociacija Vyriausybėje apdovanojo labiausiai eksporto srityje nusipelniusias įmones, įteikė sidabro „Darbo žvaigždes“, paskelbė „Lietuvos metų verslininkę“. Garbingus apdovanojimus verslininkams teikė Ministras pirmininkas Algirdas Butkevičius.

Skaityti daugiau
Diskusija

Apskrito stalo diskusija profesinio mokymo stiprinimo regione klausimu

Profesinio mokymo įstaigos Šiaulių ir Telšių apskričiai kasmet paruošia nuo 1,5 iki 2 tūkst. kvalifikuotų darbuotojų (2014 m. – 1548, 2015 m. – 1928, 2016 m. planuojama 1997). Daugiausia išleidžiama absolventų, įgijusių apdailininko (statybininko) kvalifikaciją (2015 m. – 229, 2016 m. planuojama 257), automobilių mechaniko (2015 m. - 185; 2016 m. planuojama 283), suvirintojo (2015 m. – 116, 2016 m. planuojama 185), padavėjo ir barmeno (2015 m. 70, 2016 m. – 113), virėjo (2015 m. – 132, 2016 m. planuojama 139) kvalifikacijas. Šios profesijos yra paklausiausios darbo rinkoje, absolventai turi didžiausias įsidarbinimo galimybes. Nors besimokančiųjų pagal pirminio profesinio mokymo programas kasmet daugėja, Lietuvoje tik apie 28 proc. asmenų mokosi amato, ruošiasi būti kvalifikuotais darbininkais, tuo tarpu ES šis vidurkis yra apie 50 proc.

Skaityti daugiau
su Kanados ambasadoriumi Baltijos Šalims

Šiaulių miesto verslininkai dalyvavo susitikime su Kanados ambasadoriumi Baltijos šalims

Sausio 19 d., Šiaulių prekybos pramonės ir amatų rūmuose vyko susitikimas su Kanados ambasadoriumi Baltijos šalims Alain Hausser.
Ambasadorius pristatė 2013 m. spalio mėn. pasirašytą ES ir Kanados ekonominį ir prekybos susitarimą (angl. Comprehensive Economic and Trade Agreement, CETA).

Skaityti daugiau
Narystė
Šiuo metu ŠPPAR jungia 276 įmones, dirbančių įvairiose srityse. Prisijunkite prie mūsų.
Pristatome RŪMŲ NARĮ

Nuomonė

Rezultatai

Parašykite mums